روایت عهد 33

روایت عهد 33 shia muslim         
دانلود فایل صوتی جلسات "شاخ شیطان" نقدی بر فرقه ضاله وهابیت
گزارش جلسهشاخ شیطان، جلسه اول

 

استاد علی اکبر رائفی پور، در ابتدای جلسه به بررسی تاریخچه ریشه فکری وهابیت پرداخته و همچنین به طور ویژه پیرامون موضوع مهم وحدت صحبت به میان آوردند؛ وحدتی که از خواسته‌های اصلی خداوند در قرآن و اهل بیت است و آیات و روایات بسیاری در خصوص آن و نفی تفرقه ذکر شده است.

تمامی نکات عنوان شده در این جلسه با استناد به آیات و روایات مورد تایید تشیع و اهل سنت بوده ،و تمامی منابع بعد از ذکر هر روایت نام برده شدند تا شبهه ای ایجاد نشود.

طبق این اسناد و روایات میتوان ثابت کرد که منادی و پرچم دار وحدت بر روی کره زمین علی بن ابی طالب(ع)است؛ کسی که مبانی همه اعمال و رفتارش اسلام ناب محمدی بود و برای ایجاد وحدت در امت اسلامی هم به موقع شمشیر کشید و هم به وقتش سکوت کرد تا مبادا دین خدا دچار تزلزل و ضعف گردد، به طوری که حتی خلفای صدر اسلام نیز برای مشاوره‌های شرعی، نظامی، قضایی، مالی و ... به او مراجعه می‌کردند.

تجارب اولیا و علمای بزرگ اسلام ثابت کرده است که درباره وحدت باید این نکته را همیشه مد نظر داشت که وحدت در نتیجه احترام و محبت متقابل، بدون توهین و همچنین جمع آوری مدارک و احکام مشترک به وجود می‌آید چیزی که خلافش را به وضوح در شبکه‌های تفرقه انگیز به ظاهر سنی یا شیعی شاهد هستیم؛ شبکه هایی که ثابت کردند همگی سر در یک آبشخور مشترک دارند و سعی در برداشتن کوچکترین قدمی برای اسلام و امت اسلامی ندارند.

در جلسه آینده نیز به بررسی نظر علما و فقها درباره وحدت پرداخته خواهد شد.

 

 

إِنَّ الَّذینَ فَرَّقُوا دینَهُمْ وَ کانُوا شِیَعاً لَسْتَ مِنْهُمْ فی‏ شَیْ‏ءٍ إِنَّما أَمْرُهُمْ إِلَى اللَّهِ ثُمَّ یُنَبِّئُهُمْ بِما کانُوا یَفْعَلُونَ

(159)

 

آنان که دین را پراکنده نمودند و ( در آن ) فرقه فرقه شدند ( چشم از آنها بپوش ) چنین کسان به کار تو نیایند ، ( و از دست آنها غمگین مباش که مجازات ) کار آنها با خداست و بعد از این به آنچه می‌کردند آگاهشان می‌گرداند.

 


جلسه دوم

بسم الله الرحمن الرحیم

در ابتدای جلسه دوم نقد وهابیت، استاد رائفی پور به بررسی نظرات و دیدگاه‌های بزرگان و فقهای شیعی و سنی پرداختند. نتایج پژوهش‌ها و تجارب بزرگانی مانند شیخ محمد علی قمی، شهید مطهری، آیت الله بروجردی، مولوی عبد الحمید، آیت الله مکارم شیرازی، آیت الله قزوینی، شیخ محمد آشور، حاکم نیشابوری و آیت الله فاضل لنکرانی در رابطه با وحدت به تفصیل بیان گردیدند. بنا بر نظر این بزرگان از بین بردن سوء تفاهم‌ها گفت و گو در محیطی آرام، منطقی ، علمی، عقلانی و محترمانه راه رسیدن به اتحاد جامعه اسلامی است.
در ادامه، سیر وجودی فرقه وهابیت از ابتدا تا زمان محمد بن عبد الوهاب مورد بررسی قرار گرفت. ریشه این جریان از صدر اسلام وجود داشت؛ جریانی پنهان که با کمک عوامل خارجی و محیطی به مرور خودش را نشان داد.
دشمنی وهابیت نه تنها با ائمه اطهار و صحابه است بلکه آنها با خود رسول الله و جایگاه و منزلت ایشان نیز مشکل دارند و با سوءاستفاده از نام توحید همه چیز را شرک می‌دانند و زیر سوال می‌برند.
از اولین کسانی که دشمنی اش را با رسول خدا، اصحاب و خاندان ایشان ابراز کرد ابوسفیان و فرزندش معاویه بودند و به دنبال آنها مروان بن حکم، حجاج بن یوسف، ابن حدید، ابن بطه، ابن تیمیه و بالاخره محمدبن عبدالوهاب این راه را ادامه دادند. لازم به ذکر است که پیرامون ابن تیمیه (با توجه به اینکه نظریه پرداز وهابیت است) و عبدالوهاب به طور ویژه مباحثی عنوان شدند.
ابن تیمیه کسی بود که در واقع، نظریات یهود را به اصطلاح اسلامیزه کرد. او همزمان با حکومت مغول‌ها و دوره طلایی اسلام در آندلس و تولد فرقه‌های باطلی که به تدریج به اسلام وارد شدند نظریات خود را همراه با مذمت و سرکوب رسول الله و گارد گرفتن مقابل شیعه اظهار کرد. در رد این شخص و اظهاراتش کتب بسیاری از سوی بزرگان سنی نگاشته شده است.
علاوه بر این زندگینامه، سرگذشت و اعمال عبدالوهاب مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد که در حقیقت وی بنیانگذار وهابیت نیست بلکه حرفها و عقاید گذشته را دوباره زنده کرد و هم اکنون نیز مریدان و رهروان او با ایجاد تحریف در اسلام و توهین به مقدسات شیعه و سنی و همچنین ایجاد شیعه هراسی در جوامع،که البته بخش زیادی از این مظلوم نمایی‌ها و ایجاد ترس و واهمه شانتاژ می‌باشد به حیات ننگین این فرقه کمک می‌کنند.
ناگفته نماند که استاد رائفی پور شبهات و تحریفات وارده به اسلام و بالاخص تشیع را با اسناد و منابع مورد تأیید شیعه و سنی مورد استدلال منطقی قرار دادند.
استاد رائفی پور در بخشی از سخنرانی به بیان برخی از احادیث پیامبر مکرم اسلام درباره ظهور وهابیتاشاره کردند:" ذکر النبی صلی الله علیه و سلم : اللهم بارک لنا فی شامنا، اللهم بارک لنا فی یمننا. قالوا: و فی نجدنا. قال اللهم بارک لنا فی شامنا، اللهم بارک لنا فی یمننا. قالوا یا رسول الله و فی نجدنا؟ فاظنه قال فی الثالثه: هناک الزلازل و الفتن، و بها یطلع قرن الشیطان/ صحیح البخارى - کتاب الفتن - باب قَوْلِ النَّبِیِّ (ص) الْفِتْنَةُ مِنْ قِبَلِ الْمَشْرِقِ - ح 6681
روزی پیامبر گرامی اسلام (صلی الله علیه وسلم) فرمود: خدایا منطقه شام و یمن را بر ما مبارک گردان! صحابه گفتند: منطقه نجد را چطور؟(نجد در اطراف ریاض و محل ظهور فرقه وهابیت است.) حضرت سخن قبل خود را تکرار فرمود و صحابه از نجد پرسیدند، حضرت در مرحله سوم فرمود: در نجد زلزله‌ها (شاید اشاره به تزلزل عقاید مردم باشد) و فتنه‌ها به وقوع خواهد پیوست و شاخ شیطان از آنجا طلوع خواهد کرد.
یخرج ناس من قبل المشرق و یقرءون القرآن لایجاوز تراقیهم، یمرقون من الدین کما یمرق السهم من الرمیه ، لایعودون فیه حتی یعود السهم الی فوقه . قیل ما سیماهم . قال سیماهم التحلیق.او قال التسبید./ صحیح البخاری - کتاب التوحید - باب قراءة الفاجر والمنافق وأصواتهم و... - ح 7123
افرادی از ناحیه مشرق قیام می‌کنند و قرآن تلاوت می‌کنند و حال آنکه قرآن از گلوگاه آنان تجاوز نمی‌کند ( در قلب آنان تاثیر نمی‌گذارد) و از قرآن بهره نمی‌برند، این گروه از دین خارج می‌شوند همان گونه که تیر از کمان خارج می‌شود و دیگر به طرف دین برنمی گردند مانند تیر که به سوی کمان برنمی گردد. از پیامبر اکرم(صلی الله علیه وسلم) پرسیدندکه: این فرقه چه نشانه ای دارند؟ فرمود: چهره این گروه با سرهای تراشیده مشخص می‌شود.
در پایان جلسه نیز به بخش کوچکی از جنایات و فتنه‌های وهابیت اشاره شد.


جلسه سوم

بسم الله الرحمن الرحیم
در آخرین جلسه از مجموعه جلسات نقد وهابیت، عقاید و بالاخص توحید و خداشناسی وهابیت مورد بررسی قرار گرفت. استاد رائفی پور تأکید زیادی بر ذکر منابع داشتند تا مبادا شبهه ای در مباحث ایراد شده وارد گردد.
در ابتدای جلسه بخش دیگری از جنایات وهابیون که تا به امروز نیز کماکان ادامه دارند عنوان شد که البته شاخص‌ترین آن جنایت‌ها و فتنه‌های طالبان در افغانستان است. همچنین در رابطه با تهمت‌های آنان نسبت به تشیع صحبت به میان آمد که برخی از آن عبارتند از:
 دو سوم قرآن توسط شیعیان تحریف شده و شیعیان احادیث صحیح بخاری را به دلیل اینکه معتقدند صحابه پیامبر کافر بودند معتبر نمی‌دانند.
شیعیان اهل سنت را کافر می‌پندارند، پشت سر آنها نماز نمی‌خوانند و دست خود را بعد از دست دادن با آنها می‌شویند!
در ادامه برخی عقاید وهابیت در زمینه تخریب قبور مطهره  و نهی طلب حاجت از پیامبر بررسی شد.
برخی مواردی که وهابیون آن را بدعت گزاری در اسلام می‌دانند عبارتند از: برگزاری مراسم میلاد و سوگواری پیامبر اکرم، صلوات فرستادن بر پیامبر قبل و بعد از اذان، دعا کردن کنار قبر پیامبر و انتظار بر آورده شدن حاجت از سوی رسول الله،اهدای ثواب نماز به پیامبر،برگزاری مراسم بزرگداشت برای مردگان، اهدای ثواب نماز به اموات، آغاز نمودن جلسات با آیات قرآن کریم، قرائت قرآن و دعا به صورت دسته جمعی، گفتن «صدق الله العظیم» بعد از ختم قرآن، دست کشیدن بر پرده کعبه، ذکر با تسبیح، جشن تولد و ازدواج.
خداشناسی در وهابیت
ابن تیمیه ناشر تجسیم و نظریه جسمیت خداوند بود، مواردی مانند خندیدن خداوند، آمدن هر شبی خداوند از آسمان به زمین برای برآوردن حاجات بندگان و برگشتش قبل از طلوع فجر، رؤیت خداوند با چشم، نوجوان و پرمو بودن خداوند، زیور آلات خدا و اینکه خداوند نمی‌تواند همه جا باشد از اعتقادات صریح وهابیت است.
آنها برای خدا دست، چشم، ساق، صورت و توانایی دویدن را در نظر می‌گیرند. در این باره قسمت هایی از کتاب مقدس( پیدایش، خروج و سموئیل) در اثبات اشتراک نظریه جسمیت خدا در وهابیت با کتب یهود مورد بررسی قرار گرفتند.
 مثال هایی نیز از محرمات مورد اعتقاد وهابیون ذکر شدند مانند: دعا برای حزب الله، انتخابات، دیدن شبکه سنی‌های سعودی مخالف ملک عبدالله، تظاهرات، آبروی مفسدان جامعه را بردن، تبریک کریسمس، گوجه فرنگی، موز برای خانم ها، بازی فوتبال...
در این جلسه همچنین فیلم‌ها و تصاویر زیادی در اثبات نظریه‌ها و مباحثی که مطرح شدند پخش گردید.


صوت ها
شاخ شیطان روز اول - کیفیت متوسط دانلود فایل
شاخ شیطان روز اول - کیفیت بالا دانلود فایل
شاخ شیطان روز دوم - کیفیت متوسط دانلود فایل
شاخ شیطان روز دوم - کیفیت بالا دانلود فایل
شاخ شیطان روز سوم - کیفیت متوسط دانلود فایل
شاخ شیطان روز سوم - کیفیت بالا دانلود فایل

تصاویر

شاخ شیطان روز اول

شاخ شیطان روز اول

شاخ شیطان روز اول

شاخ شیطان روز اول

شاخ شیطان روز اول

شاخ شیطان روز اول

شاخ شیطان روز اول

شاخ شیطان روز اول

شاخ شیطان روز اول

شاخ شیطان روز اول

شاخ شیطان روز اول

شاخ شیطان روز اول

شاخ شیطان روز اول

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

جلسه دوم

روز سوم

روز سوم

روز سوم

روز سوم

روز سوم

روز سوم

روز سوم

روز سوم

روز سوم

روز سوم

روز سوم

روز سوم

روز سوم

روز سوم

روز سوم

روز سوم

نظرات

امیرحسین
1392/12/07 04:00:58 ب.ظ

لینک خرابه

مدیر سایت
1392/12/07 04:07:42 ب.ظ

سلام لینک سالمه برادر عزیز- مشکلی وجود ندارد- با تشکر

سعید7
1392/12/10 05:49:46 ب.ظ

سلام خسته نباشید. اقا جون هر کی دوست دارید فایل تصویری سخنرانی ها رو هم بزارید. چرا فقط صوتیشو میزارید؟ چرا تصویری نمیزارید؟ دلیلش چیه؟

پارمیدا
1392/12/07 04:25:10 ب.ظ

سلام متاسفانه برای دانلود ارور میده

مدیر سایت
1392/12/07 04:31:10 ب.ظ

سلام کاربر گرامی لینک سالمه - مشکلی وجود ندارد- با تشکر

امین
1392/12/07 04:31:12 ب.ظ

سلام با تشکر از زحماتتون مدیر عزیز سایت لینک دانلود مشکل داره عزیزم

مدیر سایت
1392/12/07 04:36:31 ب.ظ

سلام دوست عزیز برای دانلود از نرم افزار دانلود استفاده نمایید و در صورت عدم وجود نرم افزار روی لینک کلیک راست نموده و گزینه save link as را در مرورگر فایرفاکس موزیلا و کروم استفاده نماییدد با تشکر

hope
1392/12/07 04:32:56 ب.ظ

سلام لينکها مشکلي نداره من دانلود کردم

توحید
1392/12/07 04:35:26 ب.ظ

لینک ها مشکلی ندارن

m313
1392/12/07 05:03:47 ب.ظ

با سلام خدمت همه مصافی های عزیز اجر زحماتتان با آقا صاحب الزمان. میخواستم از مدیر سایت و همچنین استاد رائفی پور خواهش کنم که اگه براتون مقدور بود یه سخنرانی راجع به تحولاتی که الآن داره تو یمن میافته داشته باشند چون اونطوری که من شنیدم مثل اینکه گروه الحوثی به مرز صنعا پایتخت یمن رسیده و میخواد اونجارو تصرف کنه که اگه این جوری بشه اتفاق خیلی خوبی برای جبهه مقاومت میتونه باشه. با تشکر.

خلیل
1392/12/07 05:11:39 ب.ظ

سلام وممنونم از زحماتتون امید وارم این جمعه ,جمعه اخر باشه و امام مهدی(عج) بیان .

پارمیدا
1392/12/07 05:15:48 ب.ظ

به خدا به پیر به پیغمبر دانلود نمیشه با نرم افزار هم نمیشه با فایرفاکس هرکاری میکنم نمیشه با اینترنت اکسپلور هم نمیشه یه باز بینی بفرمایید به خدا ارور میده:(

Parhad
1392/12/08 07:32:51 ب.ظ

لینکها سالمه اگر بار اول ارور داد سیستم رو ریستارت کنید سپس بدون مشکل دانلود رو ادامه بدید

امیرحسین
1392/12/07 05:16:59 ب.ظ

به نظر میرسه سرور سایت دچار مشکل شده can not find the server dl.masaf.ir

رضا
1392/12/07 05:24:26 ب.ظ

خسته نباشین امیدوارم به امید خدا همیشه همینجوری عالی باشین

منتظر
1392/12/07 06:44:30 ب.ظ

سلام ، خیلی ممنون اللّهم عجل لولیک الفرج

ندارم1
1392/12/07 07:17:00 ب.ظ

سلام.بسياااااااااااااار عالي .اجرتون با خود اقا

علی منتظر
1392/12/07 07:32:38 ب.ظ

فایل اشکال داره فکر کنم

مدیر سایت
1392/12/07 08:10:02 ب.ظ

سلام والا نمیدونم چرا دوستان به مشکل بر میخورند ولی از بابت درستی و صحت لینک ها مطمئن هستم - حالا دوستانی که قادر نیستند دانلود نمایند صبر کنند تا فایل های یک پارچه رو قرار بدهم شاید مشکل بر طرف بشه باز هم عذر خواهم و متشکر از نظرات خوبتان

محسن
1392/12/07 08:16:23 ب.ظ

سلام ... لینک ها درست هستند اما با آی پی ایران دانلود نمیشه. من با وی پی ان فرانسه دانلود کردم شد... فکر کنم سرور سایت مصاف فیلتر هستش :|

سعید
1392/12/07 08:22:43 ب.ظ

کاملش هم بزارین دیگه واسه دانلود. اینطوری تیکه تیکه آخه؟! کی ان شاء الله؟

azartavakoli
1392/12/07 10:00:01 ب.ظ

سلام ممنون از زحمات شما فایل ها رو دانلود کردم و هیچ اشکالی نداشت ممنون لطفا بعد از پایان جلسه یک فایل کلی هم بگذارید که مجبور نباشیم 5-6 فایل رو جدا دانلود کنیم.

حمید
1392/12/07 10:01:44 ب.ظ

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان گرامی... لطفا فایل صوتی مراسم رو به صورت یک فایل کامل و یکپارچه نیز قرار دهید ... با تشکر...

مدیر سایت
1392/12/07 10:09:46 ب.ظ

سلام چشم دوستان عزیز در حال آپلود فایل ها هستم لطفا با شکیباییتان ما را هم درک نمایید با تشکر

مریم کیهانی
1392/12/07 10:30:00 ب.ظ

سلام.بسیار از زحمات شما متشکرم.فقط می خواستم بگم شما که زحمتی می کشید و سخنرانی رو در اسرع وقت میذارن،هر تکه ای از سخنرانی دقیق ادامه تکه ی قبلش باشه،اما انگار در قسمت های اول این نکته رعایت نشده و قسمتی از سخنرانی از دست رفته.اگه اینم درست بشه عالیه.به امید ظهور

313.
1392/12/07 11:22:13 ب.ظ

با تشکر از زحماتتون

-
1392/12/08 12:23:46 ق.ظ

سلام ... بابا منم مثل شماها مشتاقم ....زودتر دکتر موتور این وهابیا رو بیاره پایین ...یک قسمت شو دانلود کردم .....قسمتهای بعدی انگاری دچار مشکل شد....بهشون حق بدین ..مخصوصا مدیر و گردانندگان سایت....شک نکنین این سایت مورد هجمه حمله صهیونیست های خبیثه ....دیرو زود داره اما سوختو سوز نداره .دست یابی به سخنرانی استاد ..پس کمی بیشتر صبور باشیم....سخنرانی استاد ظرف چند روز روی سایت قرار میگیره.... از زحمات تمام عزیزان ممنون ...مخصوصا مدیر سایت....با صبر خود مدیر سایت و اقای دکترو همراهی کنیم ..اجر همه با اقا امام زمان.......................

فردین
1392/12/08 01:56:38 ب.ظ

با سلام و خسته نباشید از همه زحمتکشان سایت و استاد . بنده فایل شاخ شیطان رو نمی تونم دانلود کنم. فایلهایی قبلی مشکل نداشتم. لطفا بررسی کنید . اکر منبع دیگری وجود داره اطلاع بدید. درود بر همه شما

مدیر سایت
1392/12/08 03:01:52 ب.ظ

سلام دوست عزیز بنده همین الان دانلود کردم مشکلی وجود نداره - با تشکر از نظرات خوبتان-

علی رجایی
1392/12/08 03:44:13 ب.ظ

آخر زمان شده !!! به جای اینکه سایت شما سخنرانی های شما رو اول از همه با امکانات مختلف بده پدر آدم رو در میاره آخرشم { } لینک خرابه انشالله درست بشه

مدیر سایت
1392/12/08 03:50:10 ب.ظ

دوست عزیز این چه حرفیه ما تمام تلاشمون اینه که فایل ها با بهترین کیفیت برای استفاده شما دوستان روی سایت قرار بگیرد- دیروز که سخنرانی با نیم ساعت تاخیر به صورت پارت های نیم ساعتی روی سایت قرار گرفت و سپس فایل های یک پارچه با دو کیفیت جهت استفاده قرار گرفت - شما کجا سخنرانی های روایت عهد رو زود تر و بهتر دانلود نموده اید؟ با تشکر از تمام عزیزان که با نظرات خودشان باعث رشد سایت میشوند-

خادم الحسین
1392/12/08 04:05:23 ب.ظ

بابامدیرسایت چراعصبانی میشی چراقاطی میکنی دمت گرمه داداش.(یافارس الحجاز ادرکنی)

ندارم
1392/12/08 04:58:27 ب.ظ

سلام خدایا صبر زینب عطایمان کن، من که معمولا توی سایت yasdl دانلود می کنم. مهم صحبت های استاد هست فرقی نمی کنه که از کجا دانلود کنیم. راستی ظاهرا استاد قراره سه شنبه 13 اسفند شیراز سخنرانی داشته باشند، درسته؟ موضوعش چیه؟

مدیر سایت
1392/12/08 05:18:55 ب.ظ

سلام دوست عزیز. یاس دانلود هم از سایت مصاف فایل هارو میگیرند. فکر نکنم هیچ سایتی زودتر از این سخنرانی های استاد را قرار دهند.در مورد سخنرانی شیراز هم اطلاعیه اش روی سایت قرار خواهد گرفت. با تشکر

نسرین
1392/12/08 05:37:56 ب.ظ

سلام، اجرتون با آقا صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) روز اول رو دانلود کردم، منتظرم فایل یکپارچه ی روز دوم رو هم قرار بدید. ممنون. دعاگوی شما هستیم.

مجتبی
1392/12/08 05:42:18 ب.ظ

سلام به همه.چه خبره اینجا؟؟هیچ سایتی از مصاف زودتر کلیپ یا مخصوصا صوتی نمی ذاره.این چه هجمه ایه؟؟کشتین مدیر سایتو.آقا من از طرف همه معذرت می خوام.صبر زینب می خوای؟حضرت زینب لابد دنبال دانلود بود که اینقدر صبرش معروف شده ....آره...

نسرین
1392/12/08 05:43:20 ب.ظ

ببخشید جناب مدیر، بخش انتقادات و پیشنهادات سایت کجاست؟ ما اگر انتقاد یا پیشنهادی داشته باشیم، چطوری باید بهتون بگیم؟

مدیر سایت
1392/12/08 07:17:48 ب.ظ

سلام شما همین جا هم پیشنهاد و انتقادادتونو بفرمایید تا اون بخش هم راه اندازیش کامل بشه، در ضمن دوستان توجه نمایند که بنده هیچ گاه از نظرات دوستان ناراحت نمیشوم . از همه دوستان هم متشکرم. قسمت آخر هم نذاشتیم زیرا داریم صوت یک پارچه رو تدوین میکنیم تا در اختیار کاربران قرار بگیرد.

مصطفی
1392/12/08 07:05:56 ب.ظ

سلام و عرض خسته نباشید چرا قسمت بعدیشو نمیذارین؟؟؟

Parhad
1392/12/08 07:37:03 ب.ظ

سلام و عرض خسته نباشد خدمت همه مصافیها هیچ سایتی به این سریعی فایلها رو برای دانلود نمیذارن دستتون درد نکنه لذت بردم

مهدی
1392/12/08 07:41:32 ب.ظ

با عرض سلام ببخشید اگر من بخوام تصویری جلسات عهد رو تهیه کنم باید چی کار کنم ؟ ممنون

مدیر سایت
1392/12/09 12:36:47 ق.ظ

سلام مهدی جان دوست عزیز برای تهیه محصولات (DVD سخنرانی) میتوانید در همایش ها اقدام نمایید و یا اینکه از نمایندگان فروش موسسه نورالزهرا در شهرتان ها اقدام نمایید تا انشاالله به زودی فروشگاه سایت هم راه اندازی گردد - با تشکر از تمام کاربرانی که ما هم یاری میکنند-

غلامعلی
1392/12/08 08:23:12 ب.ظ

سخنرانی روایت عهد شماره ی ""33"" ! شاخ شیطان!عجب تودهنی جالب و بجایی، استاد دوستت داریم

لینی
1392/12/09 08:56:22 ب.ظ

واقعاً............. چه حسن انتخابی.......... البته اگه تصادفی نباشه دقت نظر شماهم جای تقدیر داره:)

حمید
1392/12/08 09:36:28 ب.ظ

والله لینک خرابه

نسرین
1392/12/08 10:13:44 ب.ظ

ممنون جناب مدیر. یه پیشنهاد در مورد کلیپ آبلیسک سوزی داشتم، اینکه بهتر نیست به جای آهنگ، اون بخش هایی از صحبت های استاد رو که در مورد آبلیسک توضیح می ده روی تصویر بذارین؟ چون ممکنه بعضی ها برای اولین بار همچین مراسمی رو ببینن و براشون سوال بشه که این کار یعنی چی؟ و این نماد چی هستش؟ ممنون از توجهتون.

امیر
1392/12/08 10:19:37 ب.ظ

سلام لطفا کاری بکنید که سخنرانیهای استاد را با سرعت بیشتر از خود سایتان دانلود کنیم

آرمان
1392/12/09 12:01:08 ق.ظ

************************************************************* لینک خراب نیست اما..... اما برای دانلود نیاز به فیلتر شکن هست. خیلی از سرور های داخلی اینطوری شدند که برای فیلترینگ هست. دوستان میتونن به کمک Leecher های فایل های مستقیم هم این سخنرانی ها رو دانلود کنند. برای مثال Mediafire این سرویس را به شکل رایگان ارائه میدهد کافیه یک اکانت توش بسازید و در قسمت Upload گزینه ی Upload from web رو انتخاب کنید. *************************************************************

Parhad
1392/12/09 04:33:48 ب.ظ

اصلاٌ و به هیچ عنوان نیاز به فیلتر شکن ندارد

پارمیدا
1392/12/09 12:28:02 ق.ظ

سلام خسته نباشید دیروز همه یه جورایی قاطی کرده بودیم لینک ها مشکل داشت ببخشید اگر سرتون با نوشته ها دادزدیم کارتون عالیه خیلی به روز کارکردین خدایی هیچ کجا ندیدم به این سرعت سخنرانی روی سایت بره دستتون درد نکنه من یه سوال پرسیدم به جواب مون دوباره میپرسم ممنون میشم جواب بدین یکی از سخنرانی های استاد رو نذاشتین روی سایت هیچ جای دیگه هم پیداش نکردم سخنرانی اصفهان درباره 9 دی تالار ادب اگه ممکنه لینک دانلودشو بذارین ممنون میشم سوالم اینه چرا از این سخنرانی حرفی نیست سخنرانی خمینی شهر رو گرفتم اما این یکی نیست چرا استاد اصفهان تشریف نمیارن؟

علی
1392/12/09 11:13:12 ق.ظ

ما اصفهانی ها همیشه مظلوم واقع میشیم...

ندارم
1392/12/09 04:34:10 ق.ظ

سلام خسته نباشید کاش میشد سخنرانیهای روایت عهد هم تصویریش گذاشته میشد اگرچه مهم سخنان استاد هست اما خب مطمنا دوستان هم براین باورند که سخنرانی تصویری تمرکز وجذابیت بیشتری نسبت به صوتیش داره دوستانی دارم که بااستاد اشنایی ندارند وقتی صوت سخنرانی رو دراختیارشون قرار میدم میل چندانی به گوش دادن ندارند اما اگه تصویری باشه بیشتر مایلند تا گوش کنند خب هرکسی یه جوری توجه اش جلب میشه وباید سعی کنیم ازهر راهی شده این افراد را جذب کرد تاآگاهی بیشتری تو جامعه ایجاد بشه

افشین خان
1392/12/09 08:31:28 ق.ظ

با سلام خدمت دوستان گل از همین تیریبون میخواستم اعلام حضور کنم....خخخخخخخ ههههه بچه ها من اینترنتم آخرشه نمیتونم دانلود کنم...هی وای یه سوال دوستان....چرا بخش ارسال سوال به استاد درست نیست...سرکاریه؟؟؟؟

علی
1392/12/09 10:26:46 ق.ظ

با عرض سلام و خسته نباشبد خدمت مدیریت.اگر امکان دارد اسنادی که از کتب تاریخی و روایی توسط استاد خوانده می شوند را در سایت قرار دهید.خیلی خیلی خیلی مفیده مخصوصا برای قرار دادن در شبکه ها اجتماعی و تالار های گفتکو تا اعتقاد این مخلوقات به گوش همه برسد(با توجه به گفته خود استاد).ممنون از زحمات شما بزرگواران.یا علی

آرمان
1392/12/09 10:32:13 ق.ظ

>>>>>>>>>>>>>>>>>> بنده از این سخن استاد که "یک سری افراد مریض میان سند حرف ها رو میخوان" به شدت ناراحت شدم. واقعا از یک شخصیت علمی بعیده همچین حرفی. آیا ایشون توقع دارن هرچی گفتن ما بپذیریم؟ نباید تحقیق کنیم؟ احتمال ندارد ایشان اشتباه کرده باشند؟ وقتی خود ایشون میفرمایند که الان جامعه پر از دروغ شده و نباید هر حرفی رو باور کرد. چه توقعی دارند که ما بدون سند سخنانشون رو قبول کنیم؟ تهمت مریض بودن هم به ما زدند. واقعا این زبان تند ایشان ناراحتم کرد. >>>>>>>>>>>>>>>>>>

Katrina
1392/12/10 01:55:59 ق.ظ

سلام .در پاسخ ب نظرتون باس بگم استاد گفتن یک سری ادم مریض سند میخوان اما استاد نگفتن ک هر کس سند بخواد مریضه لطفا بیشتر دقت کنید ممنون

مدیر سایت
1392/12/10 09:53:27 ب.ظ

سلام کاربر گرامی نظر به این که خیلی از کاربران سایت و دوستداران استاد این انتقاد را دارند که استاد زمان زیادی را برای ارائه اسناد و منابع در جلسات میگیرند، به همین علت استاد مجبور هستند که منابع را سریعتر بیان نمایند و این برداشتی را که شما از سخنان ایشان نموده اید هرگز صحت ندارد ، حتی در سخنرانی شاخ شیطان هم استاد مثال آوردن که در شهر زابل یک مخاطب که نیت بر هم زدن جلسه را داشت فقط از استاد سند میخواست. با تشکر-

آرمان
1392/12/11 11:54:19 ق.ظ

دوست عزیز به جای دفاع بی مورد، انتقاد رو به استاد انتقال بدید تا سودی برسونید. ایشون گفتند یک سری آدم های مریض هستند که سند میخوان. خوب مخاطب از این جمله چه برداشتی میکنه؟ برداشتش اینه که سند خواستن بده! بله درسته که از نظر منطقی معنی این جمله این میشه که ممکنه برخی آدم های غیر مریض هم سند بخوان! اما مهم چیزیه که از سخن آدم برداشت میشه. دقیقا با مثالی هم که زدن مشکل داشتم. کسی که سند میخواد خوب ایشون سند ارائه بده مشکل کجاست؟ اینکه بهشون بگیم مریض درسته. و من الله توفیق.

مدیر سایت
1392/12/11 01:16:16 ب.ظ

سلام - دوست عزیز من دفاع بی مورد نکردم - با استاد این مطلب رو در میون گذاشتم و ایشون فرمودند که اکثرا میگن چرا وقت سخنرانی رو با گفتن منابع و اسناد میگیرید و حوصلشون سر میره- از طرفی هم یک سری افراد که فقط دنبال گاف گرفتن هستن میگن با چه سندی این مطاب و بیان میکنید که حتی در مثالی هم که استاد زدن اون فرد به خود سند هم گیر داد و باز سند خواست -حالا اگر شما ناراحت شدید من معذرت میخوام - با تشکر

علی
1392/12/09 11:07:31 ق.ظ

جزاکم الله...

صادق
1392/12/09 03:18:08 ب.ظ

دلیل علمی برای گذاشتن فایل تصویری! انسان‌ حافظه ضعیف‌تری برای صداها در برابر مشاهدات دارد بر اساس مطالعات محققان دانشگاه آیووا، انسان‌ها صداها را به خوبی آنچه تماشا یا لمس‌ کرده‌اند، به یاد نمی‌آورند. به گزارش سرویس پژوهشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ایمی پورمبا، دستیار پروفسور و یکی از نویسندگان ارشد این مطالعه، گفت: یافته‌های ما نشان می‌دهد مغز انسان ممکن است از گذرگاه‌های جداگانه‌ای برای پردازش اطلاعات استفاده کند و اطلاعات شنیداری را هم متفاوت از اطلاعات بصری و لمسی پردازش کند. در پژوهش انجام‌ شده، زمانی که بیش از 100 دانشجوی دانشگاه آیووا در معرض انواع صداها، مولفه‌های بصری و لمسی قرار گرفتند، صداها را کمتر از دو مولفه دیگر به یاد ‌آوردند. بر اساس این تحقیق، شیوه پردازش صدا توسط مغز متفاوت از مولفه‌های دیگر است و این موضوع دارای مضامین مهمی برای مربی‌ها، مهندسان طراح و تبلیغ‌کنندگان خواهد بود. همچنین، این نخستین مطالعه‌ برای نشان‌دادن برابر بودن قابلیت انسان در به یادآوردن آنچه لمس کرده با توانایی‌اش برای به یاد آوردن آنچه دیده‌، است. جزئیات دستاورد جدید در مجله PLOS ONE منتشر شد. اینم لینکش http://www.isna.ir/fa/news/92120905585/%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%D9%87-%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D9%81-%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D8%AF%D8%A7%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1

Hamid
1392/12/09 03:32:55 ب.ظ

مرسی از زحماتتون

غزاله
1392/12/09 04:06:31 ب.ظ

سلام در ابتدا از مدیر سایت مصاف معذرت می خواهم که فکرم این بود که لینک ها مشکل دارد و بعد هم از شون تشکر می کنم به خاطر زحماتشون. اما قابل توجه دوستان دیگر دوستان گرامی بنده هم در ابتدا مشکل داشتم در دانلود لینک ها به طور کلی هیچ کدام از لینک های سایت مصاف را نمی توانستم دانلود کنم قابل ذکر هم هست لینک سایتهای دیگر را می توانستم دانلود کنم ولی فقط لینک های سایت مصاف را نمی توانستم دانلود کنم و از نظرم سایت مصاف مشکل داشت ولی سایت هیچ گونه مشکلی ندارد و تمام لینک ها سالم است دوستان عزیز ویندوز یا سیستم شما عزیزان هر سه ماه باید از ابتدا راه اندازی شود این یک استاندارد است چون بعد از سه ماه ویندوز یا سیستم دچار مشکلاتی کوچک یا بزرگ می شود اما از انجایی که سایت مصاف سایتی تازه تاسیس و حساس است پس باید سیستم یا ویندوز شما عزیزان بدون مشکل باشد عزیزانی که به این سایت وموسسه مصاف و سخنرانی های استادگرامی علاقه مند هستند مثل بنده گوش دادن به سخنرانی های ایشون جزیی از برنامشون هست باید ویندوز خود را پاک نموده و از ابتدا ویندوز و سیستم خود را راه اندازی نمایند. قطعا بعد از ان شما دیگر در این سایت هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت و به راحتی تمام موارد این سایت را می توانید دانلود کنید.

Parhad
1392/12/09 04:50:39 ب.ظ

جداٌ ایوالله دارید. اجرتان با خود صاحب الزمان ساعت 16:40 قسمت دوم روز سوم رو دانلود کردم. گویی که تو جلسه حضور داشتم

مجتبی
1392/12/09 05:45:27 ب.ظ

ممنون از زحماتتون...اما این سخنرانی ها 100% جذب نمی کنه آدمو.می دونین چرا؟چون هیچکدوم تصویریهاش نمیاد و اصلا نمی شه درک کرد کل موضوع رو.البته همینقدرم عالیه.اما نمی دونم سخنرانی های تصویری عهد کی می خواد بیاد.....

-
1392/12/09 06:20:48 ب.ظ

سلام اگه لطف کنید در کنار نظرها، زمان و تاریخ اونا هم نمایش داده بشه خوبه چون بعضی وقتا نبودنش ایجاد سردرگمی میکنه

Parhad
1392/12/09 06:28:40 ب.ظ

من هم با نظر ایشان موافقم

Parhad
1392/12/09 06:26:33 ب.ظ

اون کاربرانی که دیروز نظرات منفی میدادند آیا بازهم حرفی برای گفتن دارند یا از شرمندگی رویشان میشود دیگر حرفی بزنند؟ تا حالا سایتی به این به روزی دیده بودید؟ معلومه که ندیده بودید. مصافییییییییییها خستتتتتتته نباشیییییییییییید

مجتبی
1392/12/09 06:42:43 ب.ظ

آره انصافا زحمت می کشن.من یکی که فقط نقدم به اینه که تصویری روایت عهد چرا نمیاد...من دلم می خواد پولو به جای اینکه به موسسه نورالزهرا بدم،مستقیما به مصاف بدم.چون 1 ماه پیش چند سری روایت عهد از نورالزهرا خریدم و هنوز نرسیده.....

آرمان
1392/12/09 06:57:06 ب.ظ

میتونم بپرسم چرا نظر بنده تایید نشد؟ آیا انتقاد نباید بشه؟ بنده از لحن توهین آمیز آقای رائفی پور انتقاد کردم چرا این پیام رو تایید نکردید؟ شده جلسه ی بعد میام رو در رو از آقای رائفی پور سوال میکنم که این چه حرکتیه که تو سایتتون راه انداختید. چرا نظر انتقادی بنده تایید نمیشه؟ ناراحت بودم، ناراحت تر هم شدم. نمیدونم به کدوم امام زمانی اعتقاد دارید اما امام زمانی که من میشناسم با انتقاد ها جور دیگه ای برخورد میکنه. اللهم عجل لولیک الفرج.

لینی
1392/12/09 07:10:40 ب.ظ

سلام پس چرا قسمت پنجم سخنرانی روز سوم بصورت آنلاین نیومد؟ داشتیم استفاده میکردیما!!!!!!!!!!

لینی
1392/12/09 07:19:41 ب.ظ

اومد اومد انگاری اشکال از سیستم من بود ، شرمنده

mostafak021
1392/12/09 08:38:23 ب.ظ

سلام این سه جلسه از بدترین جلسات آقای رائفی پور بود. از این به بعد خواستید جلسه بذارید به جای ورود برای عموم بزنید ورود فقط برای برادران اهل سنت. آقای رائفی پور رو من و دوستانم خیلی دوسشون داشتیم و مباحثشون رو دنبال می کردیم ولی بعد از این سه جلسه نظرم راجع به ایشون کلا عوض شد. وحدت بین شیعه و سنی درست کسی هم شکی راجع بهش نداره ولی بعضی کلمات ایشون آزار دهنده و بی احترامی بود حتی از نقطه نظرات رهبری هم جلو زدن . نمیدونم شاید عقل من جواب نمیده ولی امیدورام روز محشر شرمنده حضرت زهرا (س) نشه.

مدیر سایت
1392/12/10 02:36:34 ب.ظ

چون این سخنرانی برای عامه مسلمانان پخش میشود حتی قرار است به زبانهای دیگر نیز زیر نویس گردد رعایت ادب و احترام شرط مباحثه و عقل است ایشان تمام این موارد را از دفاتر مراجع استفتاء مینمایند- با تشکر

abd
1392/12/14 05:13:49 ب.ظ

چیزی که از خوندن نظرات دوستان متوجه شدم صبورنبودن و زودرنجیشونه!دوستان اینهاازویژگی های یه منتظر نیست

امیریان
1392/12/09 10:31:38 ب.ظ

سلام و خسته نباشید ممنون از زحماتتون میدونم که خیلی تلاش میکنید ولی دیروز و پریروز سایتتون اصلا بالا نمی اومد سیستمم رو هم چک کردم مشکلی نداشت فقط سایت شما لود نمیشد و ارور میداد امروز هم که سایت بالا اومد دانلودها مشکل داشت من هر سه تا فایل رو از yasdl دانلود کردم رسیدگی کنید لطفا

امیرحسین
1392/12/09 10:38:11 ب.ظ

این ویدیو توی سایت یوتیوب هست در مورد سوره تفاح که کامل هست و کات نشده، از استاد میخوام نظرشون رو در این مورد بگن: https://www.youtube.com/watch?v=P7Rwp79bnck

خادم الفاطمة
1392/12/10 05:52:48 ق.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم بنده قبلا ویدئوی کامل سوره ی تفاح العریفی رو دیده ام و زبان عربی رو هم بلدم و باید خدمتتون عرض کنم که این چیزی از زشتی کار این وهابی کم نمی کنه و مسخره ی قرآن به حساب میاد کارش.ویدئو های بد تر از این هم در مورد مسخره ی قرآن به وسیله ی وهابیون هستش.

فروزنده
1392/12/09 11:57:33 ب.ظ

امیدوارم زودتر فروشگاه سایت راه بیفته تا بتونیم با خرید دی وی دی های استاد یه کمک ناچیزی کرده باشیم به موسسه ..

یاوری
1392/12/10 07:14:57 ق.ظ

سلام.خدا قوت یه سوال : چرا ما نباید جلسات روایت عهد رو تصویری ببینیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(((((((((((((((((((((((((((( چرا تصویریشو نمیذارین؟ خواهش میکنم جواب بدین!!!

لینی
1392/12/10 08:30:39 ق.ظ

سلام و خسته نباشید ،دستتون درد نکنه که انقد آن تایم هستید. فقط یه پیشنهاد ............ فک کنم اگه فایل رو به صورت ZIP شده یا Extract بذارین برا دانلود ، بهتره چون سرعت دانلود تقریبا یک پنجم میشه. من قبلاً سخنرانیارو از یه سایت دیگه دانلود میکردم ولی با راه اندازی سایت مصاف ، دوروز اول این سخنرانی رو از این سایت گرفتم ولی خیلی زیاد طول کشید تا دانلود کرد.برا همین برای روز سوم رفتم سراغ همون سایت . به هر حال کار من راه افتاد ولی خواستم بگم که اگه این مشکلم برطرف بشه دیگه چرا بریم توسایتهای دیگه ، با مصاف خودمون دانلود کنیم که بهتره.:)

zahra-samadi
1392/12/10 09:43:36 ق.ظ

سلام، خدا خیرتون بده سرعت و کیفیت کارتون خیلی خوب بود. مسلّماً هیچکس از انتقاد ناراحت نمیشه چون همه حق دارند نظر خودشون رو بیان کنند.

سورنا
1392/12/10 10:49:16 ق.ظ

با سلام کلی فایل تصویری در جلسه اخر پخش شد فایل تصویری رو که خودتون ظبط کردین نمی خواید قرار بدید؟ ممنون

محمد
1392/12/10 12:41:02 ب.ظ

با عرض سلام و خدا قوت خدمت شما خواستم از زحمات شما و سرعت عمل در به اشتراک گذاشتن لینک ها تشکر کرده باشم. ضمنا خواستم بگم بخش دعوت از استاد ایا سالمه؟من برای محرم سال آینده دعوت کردم از استاد ولی نشد.چرا؟

مدیر سایت
1392/12/10 09:36:36 ب.ظ

سلام،خواهش میکنم وظیفه ما خدمت گذاری به دوست داران و منتظران حضرت ولی عصر است.در خصوص دعوت از استاد هم بله کار میکند ولی فعلا برای بهار سال آینده باز میباشد.باتشکر

fateme
1392/12/10 05:52:52 ب.ظ

باعرض سلام و تشکر از شما، شما اجازه میدهید فایل های صوتی و تصویری سخنرانی هایتان را که موسسه نور الزهرا منتشر نکرده است را رویsd وبه صورت رایگان در اختیار افرادی که اهل دانلود کردن وسرزدن به سایت هایی از این دست نیستند قرار دهیم؟

مدیر سایت
1392/12/10 09:40:42 ب.ظ

سلام ،کاربر گرامی شما میتوانید تمام سخنرانی های صوتی وتصویری استاد را به جز تصویری هایی که موسسه نورالزهرا منتشر کرده را هر گونه که خواستید در اختیار دیگر حق جویان قرار دهید.باتشکر

سعید7
1392/12/10 06:05:44 ب.ظ

اقا جون هر کی دوست دارید فایل تصویری سخنرانی های استاد رو بزارید. چرا نمیزارید؟؟ نه چرا نمیزارید؟ خب به فکر اونایی که مثل من شهرستانن و رهشون دوره و نمیتونن بیان هم باشید. چرا نیستید؟؟؟ شما از 2.3 ماه پیش یه دونه تصویری نزاشتید. مثلا شما یه وبلاگ تخصصی و مرجع واسه ترویج سخنرانی های استاد رائفی پور هستید باید کارتون متفاوت از بقیه باشه. خب صوتیشو که همه گزاشتن!! کارتون تو به روز بودن صوتها فقط خوبه ولی تو بخش تصویری خیلی کم کارید و اصلا راضی کننده نیست. اصلا. مثلا تو همین شاخ شیطان یه ملت بچه شهرستانی که نتونسان بیان مثل من منتظر تودن تصویریشو ببینن ولی... منتظر پاسختون هستم یا علی

مدیر سایت
1392/12/10 09:47:45 ب.ظ

دوستان و کاربران عزیز توجه نمایید که فایل های تصویری روایت عهد جهت فروش آماده سازی میشوند، ولی امروز طی جلسه ای که با استاد داشتیم به دنبال راهکار مناسبی جهت قرار گرفتن فایل های تصویری در اختیار عموم بودیم که انشالله به نتیبجه برسیم. با تشکر

ندارم1
1392/12/10 07:29:19 ب.ظ

خدااااااااااااااااااقوووووووووووووووووووووووت

ندارم1
1392/12/10 07:29:43 ب.ظ

خدااااااااااااااااااقوووووووووووووووووووووووت

صفری
1392/12/10 11:38:41 ب.ظ

سلام و خدا قوت به استاد و مصافی ها از برگزاری همایش عالیتون واقعا ممنون ابتدای جلسه ی سوم کلیپی پخش کردین که خیلی قشنگ و دلنشین بود .... و بی نهایت سپاس گذارم اگر امکانش هست در سایت قرار بدین یَا اللَّهُ یَا رَحْمَانُ یَا رَحِیمُ، یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْوبنا عَلَى دِینِکَ باز هم ممنون در پناه حق

Hamid
1392/12/10 11:47:34 ب.ظ

سلام دست گل همتون درد نکنه مخصوصا استاد خسته نباشید اجرتتون با امام زمان (عج) ... الهم عجل الولیک الفرج ..................................

صفری
1392/12/10 11:47:37 ب.ظ

ببخشید یک سوالی هم از استاد داشتم ؛ با این اوصافی که از این قوم ، طی این جلسات گفته شد ، مکه رفتن در این شرایط حکمش چیه !؟؟ اصلا این حج مورد قبول حق تعالی واقع میشه وقتی هزینه ی این سفر صرف خرید سلاح جنگی و ... علیه شیعیان مورد استفاده قرار می گیره ؟؟؟ ممنون میشم اگر پاسخ سوالم رو بدبد یا علی

شهید
1392/12/11 11:39:07 ق.ظ

به به

مجید
1392/12/11 04:03:11 ب.ظ

سلام خسته نباشید من نمیدونم از کجا باید سی دی های جلسه رو تهیه کنم لطفا اگه میشه فایل تصویری رو هم واسه دانلود بذارید ممنون از زحماتتون

همسنگر
1392/12/11 05:53:27 ب.ظ

سلام تصویری چه زمانی حاضر میشه؟یه سوال داشتم استاد شعر هم میگه؟

نسرین
1392/12/12 12:49:27 ق.ظ

سلام، خسته نباشید، خدا قوت. آقای مدیر، پیشنهاد بنده و تعدادی از دوستان اینه که لینک دانلود تصویری سخنرانی ها رو برای فروش بذارید، یعنی اینطوری هم در هزینه رایت CD صرفه جویی میشه و هم همه به راحتی می تونن فایل های تصویری رو خریداری کنند. خاطرم هست یکی از سایتها این کار رو کرده بود و خیلی هم خوب بود، یعنی قیمت اون فایل رو زیرش نوشته بود شماره حساب هم داده بود، پول رو می ریختیم به حساب، لینک دانلود رو برامون ایمیل می کرد. اجرتون با آقا صاحب الزمان.

منتظر المهدی
1392/12/12 12:52:21 ق.ظ

سلام علیکم.خسته نباشید گرم خدمت استاد و بچه های مصاف.لطفا به استاد نسبت به خطر شبکه ماهواره ای پارس خاصه برنامه مشیری ملعون اطلاع دهید چون کسی نیست تا به شبهات این مردک پاسخ دهد جوانان شاید در اعتقاداتشان خدای ناکرده ترک و خدشه وارد شود از انجا که استاد به لطف آقا صاحب عصر در میان جوانان دارای مقبولیت خاص است میتواند پاسخ های استاد کوبنده حیله های این شیطان ناطق و انسان نما باشد.لطفا به استاد ارجاع دهید باور کنید خطری جدی است. یا علی و باز هم خدا قوت.

مه بی تاب
1392/12/12 01:32:47 ق.ظ

سلام خـــــــــــــــــــدا قـــــــــــــــــــــــوت همایش روایت عهد 33 بســــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــار عـــــــــــــــــــالـــــــــــــــــی برگزار شد روز آخر که خیلی خیلی خیلی عـــــــــــــــــــــــالـــــــــــــــــــــــــــی بود و سپاس بسیار و فراوان از استاد گرامی و همچنین از گروه مصاف مخصوصا برای کلیپ ابتدایی جلسه در روز آخر خوندن دعای فرج ، به هنگام غروب آفتاب روز جمعه ، اون هم به صورت دسته جمعی ، و در کنار نعمت الهی بارش باران ، همه و همه دست به دست هم دادن تا آخره این همایش با یه حس و حال متفاوت ، بی نظیر و شیرینی تمام شه ........ برای من که خیلی دلچسب و دلنشین بود ...... ان شاءالله خدا گوشه چشمی به دعای قشنگ اون روزه دوستان بندازه و تعجیل در فرج مولا رو بهمون هدیه بده اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر یا علی

حسین
1392/12/12 12:53:09 ب.ظ

با تشکر از زحمت هاتون خیلی عالی هس فقط فقط استاد اخیرا تو سخنرانیها زیاد میخنده که یکم خوب نیست با تشکر یا علی

پارمیدا
1392/12/13 05:44:28 ب.ظ

سلام مگه بده ایشون خنده و هستن حتما باید خشک باشن؟

میلاد
1392/12/12 03:45:19 ب.ظ

باسلام به همه یاران امام زمان.میخواستم خواهش کنم اگر میشه فایل تصویری سخنرانی های استاد رو هم برای دانلود قرار بدید.یا علی

ممد
1392/12/13 08:37:14 ق.ظ

سلام، یه تقاضا دارم، هر کس براورده کنه اجرش با صاحب الزمان ع. استاد در جلسه دوم روایت عهد 33، چند تا کلیپ نشون داد، که یکی از شبکه وهابی با مجریگری هاشمی بود، و دومی از شبکه اللهیاری بود و در آنها وحدت توسط آنها مذمت شده بود. من اون دو تا کلیپ رو میخوام. هر عزیزی، و یا مسئولین سایت اگر دارند و یا آدرس دانلودش رو دارند بنده رو یاری کنند. ممنون.

آرشام
1392/12/14 10:47:09 ب.ظ

خدا قوت عزیزان به امید ظهور آقامون امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف که صد البته نزدیک است

ممد
1392/12/16 05:57:31 ب.ظ

سلام، تقاضایی داشتم، در جلسه دوم روایت عهد ۳۳ استاد دو تا کلیپ، یکی از برنامه شبکه وهابی که هاشمی مجری آن بود، و دیگری که از شبکه اهل بیت اللهیاری بود و در آن خانمی شعری خواند و در آن به مقدسات اهل تسنن اهانت کرد، و هر دو در جهت تخریب وحدت بود. حال من این دو کلیپ را می خواستم، هر کس داره، یا لینکشو میدونه محبت کنه منو یاری کنه، مخصوصا مسئولین سایت. ممنون.

milad
1392/12/17 11:38:32 ق.ظ

آقا بیا تازندگی معنا بگیرد شاید دعای مادرت،زهـــــرا بگیرد آقا بیا تا با ظهور چشم هایت آین چشم های ما کمی تقوا بگیرد پایین بیا خورشید پشت ابر غیبت تا قبل از این که کار ما بالا بگیرد آقا خلاصه یک نفر باید بیاید تا انتقام دست زهرا را بگیرد ""یا مهدی {عجل الله}ادرکنی،علی ضهورک""

رضا
1392/12/18 10:50:10 ب.ظ

با سلام این وهابی های فارسی زبان در فی-س-بوک صفحه ها درست کردن در مورد اکثر مباحثی که استاد رائفی پور در مورد اعتقادات این ملعون ها و آنها را نقض میکنن مثل ((شيخ الاسلام امام ابن تيميه رحمه الله)) و دارن حرف هایی که استاد میزنه رو رد ونقض میکنن لطفا اطلاع رسانی کنید که افراد گول اینها رو نخورن

مدیر سایت
1392/12/19 09:07:00 ق.ظ

با سلام تشکر از اطلاع رسانی تان حتما به استاد ارجاع داده خواهد شد.

313stars
1392/12/21 10:34:09 ق.ظ

بسم الله الرحمن الرحيم خسته نباشید. ممنون از اطلاعات بسیار مفید سخنرانی ها. یه خواهش ملتمسانه دارم. تو رو به خدا قبل از عید حتما یه سخنرانی برگذار کنید تا با انرژی بیشتری سال جدید رو شروع کنیم. البته اگر موضوع در رابطه با چگونه شروع کردن سال جدید و برنامه ای برای یه شروعی جدید باشه که بسسسسسسسسسسسیار عالی میشه. سپاسگذارم. الهم عجل لولیک الفرج

مدیر سایت
1392/12/26 10:31:18 ق.ظ

سلام - کاربر گرامی متاسفانه امکان برگزاری جلسه در سال 1392 نیست - انشاالله در سال جدید در خدمت همه مهدی یاوران گرامی باشیم. با تشکر

حامد
1392/12/24 03:48:20 ب.ظ

سلام.میخواستم بپرسم چرا این فایل ها(چه روز اول و روز دوم و حتی سخنرانی رمالی جن گیری) کامل نیستن و وسط سخنرانی قطع میشود.مثلا در سخنرانی جن گیری و رمالی به دقیقه ی 2ساعت و 38 دقیقه که میرسه درحالی که استاد سخنرانیشوون تموم نشده و دارن ادامه میدن فایل صوتی تموم میشه پس ادامه سخنرانی چی؟ خدا خیرتون بده.و بابت تموم زحماتی که میکشید ممنون

مدیر سایت
1392/12/24 07:07:33 ب.ظ

سلام با تشکر از گزارشتان-فایلی که در کامپیوتر داشتم رو چک کردم مشکلی نداشت احتمالا موقع آپلود ناقص آپلودشده -حتما دوباره آپلود میکنم . با تشکر

شهاب
1392/12/25 09:33:09 ب.ظ

با سلام و خسته نباشید اگه ممکنه فایل تصویری روز سومش رو بذارید ، چون روز سومش بیشتر دیدنی بود تا شنیدنی / ممنون

mohammad
1392/12/26 01:44:32 ق.ظ

سلام خسته نباشید چرا روایت عهد ها فایل تصویری ندارندو همیشه صوت آنها موجود است؟برای تهیه فایل تصویری باید چکار کنیم؟ با تشکر

مدیر سایت
1392/12/26 02:04:33 ق.ظ

سلام، کاربر گرامی تا راه اندازی فروشگاه سایت برای تهیه سخنرانی های تصویری میتوانید از نمایندگی های موسسه نورالزهرا و در همایش ها اقدام نمایید.از صبر و شکیبایی شما متشکرم.

منصوره
1392/12/28 04:48:18 ب.ظ

سلام .اگه میشه لطفا حجم دانلود رو هم کنارش بذارید

saeed
1393/01/02 07:38:26 ب.ظ

خواهش مي كنم زمان برگزاري روايت هاي عهد توي سايت قرار بدين دوست دارم شركت كنم يا به ايميل بفرستين.

-
1393/01/05 08:36:12 ب.ظ

سلام علیکم.با تشکر از زحمات شما.ایا تصویر این صوتها وجود دارد؟ وچگونه میتوان تصویر این صوتها را دید؟با تشکر.

-
1393/01/05 08:52:39 ب.ظ

سلام علیکم. منظور از تصویر : فیلم این صوتهاست .ایا فیلم این صوتها وجود دارد؟

آرمین
1393/01/12 07:22:53 ب.ظ

اینا صوتی ان. پ تصویریش کو؟اصلا وجود خارجی داره؟؟؟؟

SI
1393/01/18 01:53:09 ب.ظ

تصویری شو برا خرید بزارین مشتری زیاده

محمد امین
1393/04/19 04:53:23 ب.ظ

سلام خسته نباشید من چطور میتونم فایل های روایت عهد رو دانلود کنم هر کاری کردم نشد شاید بلد نیستم...مرسی

Masaf-News
1393/04/21 02:51:51 ب.ظ

سلام علیکم.. برای دانلود، روی گزینه دانلود فایل راست کلیک کرده و گزینه save link as را انتخاب نمایید.

bahar
1393/04/19 07:16:05 ب.ظ

موفق باشید

amin
1393/04/28 02:25:08 ق.ظ

موفق باشید لینک سالمه و من با گوشی دانلود کردم. با تشکر.

narjes
1393/06/01 01:20:05 ب.ظ

سلام سخنرانی به جا و جامعی بود. هم ناراحت میشدیم وهم خنده مان میگرفت. استاد وبچه های مصافو خدا حفظ کنه. شاگردتیم استااااااددد. اجرتون با خود صاحب الزمان...

فافا
1393/06/02 09:47:14 ب.ظ

واقعا ممنونم.فقط خواهش میکنم به فکر لینک تصویری باشید.حیفه واقعا الهم عجل لولیک الفرج

مجید
1393/07/03 12:23:25 ق.ظ

سلام ایولا عالی بود استاد خسته نباشی، زدی فک مک این وهابیارو آوردی پایین باریک ا... مسئولین سایت هم خسته نباشن

Massacre-JaX
1393/07/19 12:07:14 ق.ظ

سلام سلام ببین استاد می خوام بهت بگم با یه همچین سخنرانی های انقلابیه که میشه شاخ شیاطین رو شکوند. الحق والانصاف که شیر مادرت حلالت. تو حوض کوثر میبینمتون ایشالا bye for now

noori
1394/11/03 04:03:34 ب.ظ

سلام لینک ها مشکلی ندارد من دانلود کردم

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.