دو انقلابی بحرینی زنده زنده در خودرو سوختند + عکس(18+)

دو انقلابی بحرینی زنده زنده در خودرو سوختند + عکس(18+) shia muslim                   
اعلام کردند که این باند و گروه حاکم بر بحرین است که فعالان این کشور را هدف قرار داده و آنها را در داخل خودروهایشان زنده زنده سوزانده و به قتل می‌رساند

به گزارش مصاف به نقل از ابنا ـ فعالان و انقلابیون با ابراز شک و تردید درباره اخبار منتشر شده از سوی منابع اطلاع‌رسانی وابسته به رژیم آل خلیفه درخصوص انفجار منطقه "المقشع" در غرب منامه تأكید كردند دست‌های آل‌خلیفه در پس این انفجارها قرار دارد.
 
فعالان و معارضان بحرینی درباره اخبار منتشر شده كه منجر به شهید شدن «علی عباس» و «احمد عبد الرسول» و زخمی شدن 3 نفر دیگر شد، ابراز شک و تردید كردند.
 
در این خصوص «قاسم الهاشمی» معارض بحرینی تأكید كرد كه این باند و گروه حاكم بر بحرین است كه فعالان این كشور را هدف قرار داده و آنها را در داخل خودروهایشان زنده زنده سوزانده و به قتل می‌رساند.
 
الهاشمی در ادامه افزود: یک آتش سوزی عادی، ناشی از انفجار سوخت و یا موتور خودرو نمی‌تواند، اینگونه موجب سوختگی در سرنشینانش شود، به گونه‌ای كه از آنها تنها استخوانی بر جای بماند.
 
معارضان بحرینی همچنین افشا كردند كه پیش از این انفجار نیروهای امنیتی و مزدور آل خلیفه به شكل گسترده در منطقه پراكنده شده بودند و به شكلی جنون آسا منطقه را با گازهای سمی هدف گرفته بودند، این در حالی است كه فعالیت جوانان انقلابی در شمال این شهرک بسیار گسترده و چشمگیر است.
 
در همین راستا «محمد التل» فعال حقوقی بحرینی نیز تاكید كرد كه این عملیات در چارچوب هدف گرفتن جوانان انقلابی و تبرئه نظام و تغییر دیدگاه افكار عمومی عربی و اسلامی علیه معارضان بحرینی صورت می‌گیرد.
 
وی افزود: اولین طرف متهم در این حادثه رژیم آل خلیفه و دستگاه اطلاعات آن است و بدون تردید هر شهیدی كه در این منطقه بر زمین می‌افتد، باید نظام و دستگاه‌ اطلاعاتش در قبال آن پاسخگو باشد.
 
این انقلابی بحرینی سخن خود را با این گفته به پایان رساند كه شهید «علی عباس» و شهید «احمد عبد الرسول» یكی از حلقه‌های زنجیر طولانی شهدایی است كه خون آنها سرانجام موجب سرنگونی رژیم آل خلیفه خواهد شد.
 
گفتنی است که با شهادت «علی عباس» و «احمد عبد الرسول»، تعداد شهدای شناخته شده انقلاب کرامت بحرین که از سال 2011 میلادی آغاز شده است به 125 شهید رسید.
 
در همین حال از بحرین خبر می‌رسد نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه راهپیمایی مردم در اعتراض به شهادت عبدالعزیز العبار جوان 27 ساله را كه وزارت بهداشت بحرین از ذكر دلیل اصلی آن خودداری می‌كند، به شدت سركوب كردند.کلید واژه های مطلب: دو   انقلابی   بحرینی   زنده   زنده   در   خودرو   سوختند         عکس(18   )   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.