السیسی: شیعیان در دولت من آزادی دارند

السیسی: شیعیان در دولت من آزادی دارند shia muslim                   
سلفی‌های مصر اعلام کردند که بخاطر این اظهارات، پاسخ دندان شکنی به "السیسی" خواهند داد. لازم به ذکر است که انتخابات مصر قرار است تا چند هفته‌ی دیگر برگزار شود.

به گزارش مصاف به نقل از  شیعه آنلاین، اخبار رسیده از قاهره پايتخت مصر حاکی از آن است که «عبدالفتاح السیسی» رئيس فعلي و مؤقت مصر که یکی از نامزدهای ریاست جمهوری اين کشور است، در گفتگو با روزنامه "رای الیوم" مدعی شد که شهروندان شیعه ی مصر در دولت وی از تمامی حق و حقوق و آزادي مطلوب، برخوردار خواهند شد.
 
این نامزد ریاست جمهوری گفت: شیعیان در دولت من می توانند به راحتی از مکتب خود تبلیغ کنند، دولت مصر باید یک دولت پرنشاط باشد من حتی از سیاستمداران و نخبگان شیعه برای اداره ی کشور آینده استفاده می کنم.
 
وی در ادامه افزود: رئیس جمهور سابق وحشیانه علیه شیعیان موضع می گرفت. «محمد مرسی» شیعیان را بدتر از "یهود" معرفی می کرد. من مدعی اسلام نیستم اما باید همه از حقوق شهروندی در مصر جدید برخوردار باشند.
 
در همین راستا، سلفی های مصر اعلام کردند که بخاطر اين اظهارات، پاسخ دندان شکنی به "السیسی" خواهند داد. لازم به ذکر است که انتخابات مصر قرار است تا چند هفته ی دیگر برگزار شود.

کلید واژه های مطلب: السیسی      شیعیان   در   دولت   من   آزادی   دارند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.