رقیب اسد در انتخابات: اداره بحران در سوریه تا کنون خردمندانه بوده است

رقیب اسد در انتخابات: اداره بحران در سوریه تا کنون خردمندانه بوده است shia muslim                   
حسان النوری گفت: ما نامزدهای انتخابات متفق القول هستیم که اداره بحران در سوریه تا کنون خردمندانه بوده و همه باید برای ریشه کن کردن تروریسم تلاش کنیم.

به گزارش مصاف به نقل از خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ حسان النوری یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سوریه خود را رقیب بشار اسد رئیس جمهور کنونی این کشور دانست و تاکید کرد که دشمن او نیست.
 
وی گفت: باید بین رقیب و دشمن فرق قائل شویم اما این بدان معنا نیست که من آرزوی پیروزی خودم در انتخابات را نداشته باشم.
 
النوری در مصاحبه با المیادین گفت: هر 3 نامزد انتخابات ریاست جمهوری سوریه در این امر اتفاق نظر دارند که باید تروریسم در سوریه ریشه کن شود.
 
وی افزود: بحران سوریه به یک جنگ بر سر موجودیت و حمله تمام عیار غربی تبدیل شده است. ما نامزدهای انتخابات متفق القول هستیم که اداره بحران در سوریه تا کنون خردمندانه بوده و همه باید برای ریشه کن کردن تروریسم تلاش کنیم.
 
این نامزد انتخابات سوریه اضافه کرد: بحران سوریه در ابتدای کار تنها یک سلسله خواسته های قانونی مردمی بود نه یک توطئه، اما از سال 2012 این بحران به یک توطئه گسترده علیه موجودیت کشور سوریه تبدیل شد.
 
وی خاطرنشان کرد: بحران سوریه پس از چند ماه به توطئه بزرگ مورد حمایت و تامین مالی از سوی برخی کشورهای عربی و یک کشور منطقه یعنی ترکیه تبدیل شد.
 
انتخابات ریاست جمهوری سوریه با حضور 3 نامزد روز 13 خرداد برگزار خواهد شد.

کلید واژه های مطلب: رقیب   اسد   در   انتخابات      اداره   بحران   در   سوریه   تا   کنون   خردمندانه   بوده   است   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.