دستگیری دست‌اندرکاران تهیه کلیپ مبتذل

دستگیری دست‌اندرکاران تهیه کلیپ مبتذل shia muslim                   
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری دست‌اندرکاران تهیه کلیپ مبتذلی که در شبکه‌های مجازی پخش شد، در عملیاتی در شمال شهر و ظرف مدت ۴ ساعت خبر داد.

به گزارش مصاف به نقل از مشرق، سردار حسین ساجدی‌نیا، در تشریح جزییات خبر دستگیری دست‌اندرکاران تهیه کلیپ مبتذل اعلام کرد: در پی پخش کلیپ مبتذلی در فضای مجازی که باعث جریحه‌دار شدن عفت عمومی شد؛ شناسایی عاملان تهیه آن در دستور کار پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ قرار گرفت.
 
وی افزود: با انجام یک سلسله اقدامات پلیسی ــ اطلاعاتی و پس از هماهنگی با مقام قضایی تمام متهمان در کمتر از 4 ساعت در یکی از مناطق شمال شهر شناسایی و دستگیر شدند.
 
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به این‌که متهمان سه پسر و سه دختر هستند، اظهار کرد: آنان ضمن اعتراف به اقدامات مجرمانه خود بیان کردند: ما توسط یک زن (از دستگیر شدگان) و یک مرد اغفال شدیم و آنان با وعده خوانندگی و هنرپیشه شدن ما را مجاب به انجام این کار کردند ضمن اینکه بدون اجازه ما تصاویر را در شبکه‌های مجازی پخش کردند.
 
این مقام انتظامی گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در آخرین مرحله از عملیات خود عامل اصلی که "س.س" نام داشت و اقدام به تهیه و انتشار این کلیپ مبتذل در فضای مجازی کرده بود را دستگیر کردند.
 
ساجدی‌نیا در پایان خاطرنشان کرد: جوانان عزیز نباید در دام افراد سودجو و شیادی که با قول‌های واهی قصد اغفال آنان را دارند، بیفتند و مطمئن باشند که پلیس خدمتگزار در کم‌ترین زمان ممکن با این گونه مجرمین برخورد خواهد کرد ضمن این‌که والدین نیز باید نظارت بیشتر و جدی‌تری بر فرزندان خود داشته باشند.

کلید واژه های مطلب: دستگیری   دست‌اندرکاران   تهیه   کلیپ   مبتذل   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.