خشن‌ترین تروریستها در سوریه از کجا آمده‌اند

خشن‌ترین تروریستها در سوریه از کجا آمده‌اند shia muslim                   
یک روزنامه انگلیسی در گزارشی به موضوع تابعیت تروریست‌هایی پرداخت که از کشورهای دیگر به سوریه رفته اند.

به گزارش مصاف به نقل از  العالم، روزنامه "ایندیپندنت" روز دوشنبه در صفحه اول خود نوشت: بدترین و خشن ترین عناصر مسلح عضو گروه‌های اسلامگرا در سوریه، تابعیت انگلیسی دارند.
این روزنامه انگلیسی به نقل از یکی از فرماندهان گروه‌های مسلح در سوریه نوشت، اکثر اعضای گروه‌های تروریستی انگلیسی هستند، که خشن ترین افراد نیز به شمار می آیند؛ و در حال جدا کردن سرها و به صلیب کشیدن افراد هستند.
ایندیپندنت خاطرنشان کرد، "عبدالله البشیر" از فرماندهان مخالفان مسلح در سوریه با درخواست از انگلیس برای کمک به کسانی که آنها را "مخالفان میانه رو" نامید، به این کشور در خصوص خطر بازگشت این افراطی‌ها و ادامه فعالیتهایشان هشدار داد.
البشیر اظهار داشت: 60 درصد از جنگجویان خارجی در سوریه وابسته به "دولت اسلامی در عراق و شام" (داعش) هستند که گروهی بسیار خشونت طلب است و سعی می کند در عراق و سوریه خلافت ایجاد کند.
وی خاطرنشان کرد که بیشتر این خارجی‌ها تبعه انگلیس هستند و بعضی از آنها نیز از فرانسه، آلمان، بلژیک و بعضی از کشورهای خارومیانه و آفریقا و کشورهای عربی منطقه (خلیج فارس) به سوریه آمده‌اند.
ایندیپندنت می افزاید، این اعتقاد وجود دارد که 500 انگلیسی برای جنگ به سوریه سفر کرده‌اند، که 10 تن از آنان نیز از پای در آمده‌اند. - See 

کلید واژه های مطلب: خشن‌ترین   تروریستها   در   سوریه   از   کجا   آمده‌اند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.