ویروس کورنا در کمین شیعیان

ویروس کورنا در کمین شیعیان shia muslim                   
شاهزاده «عبدالملک مروان فیصل» که در وزارت بهداشت سعودی فعالیت دارد در صفحه شخصی خود در سایت تویتر نوشت: "رافضی"ها که اهل عبادت قبور هستند، بزودی به این ویروس مبتلا خواهند شد!

به گزارش مصاف به نقل از شیعه آنلاین، اخبار رسیده از منطقه شرقیه در عربستان سعودي که بيشترين جمعيت شيعه عربستان در آن قرار دارند، حاکی از آن است که رژيم آل سعود تمايل دارد که شیعیان منطقه شرقیه را آلوده به ویروس کورنا کند.

ساکنان منطقه شرقیه می گویند که آل سعود در این اواخر از روي عمد، دیگر به نظافت معابر عمومی اهمیت نداده و مواد زائد و آشغال ها را از ديگر مناطق به منطقه شرقيه آورده و در اطراف محل سکونت شیعیان می اندازد.

در همین راستا یکی از شاهزادگان سعودی طي اظهاراتي ضد شيعي گفت: باید شیعیان را به دام این ویروس مبتلا کنیم زيرا شیعیان به خودي خود ویروسی نمی شوند!

شاهزاده «عبدالملک مروان فیصل» که در وزارت بهداشت سعودي فعالیت دارد در صفحه شخصي خود در سايت تویتر نوشت: "رافضی"ها که اهل عبادت قبور هستند، بزودی به این ویروس مبتلا خواهند شد!

از سوي ديگر قابل ذکر است، وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران از فرستادن تیم پزشکی مجرب به عربستان خبر داد.

«محمدحسین قربانی» سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس طي اظهاراتي درباره اخبار منتشره مبنی بر شیوع ویروس کرونا در ايران گفت: در جلسه‌ای که با وزیر بهداشت و درمان در کمیسیون داشتیم، ایشان گزارش مفصلی از وضعیت این ویروس در کشورمان ارائه داد که طبق آن تعداد مبتلایان صرفاً سه نفر است.

کلید واژه های مطلب: ویروس   کورنا   در   کمین   شیعیان   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.