خردسال‌ترین انتحاری تروریست‌های سوریه

خردسال‌ترین انتحاری تروریست‌های سوریه shia muslim                   
گروهک تروریستی موسوم به ارتش آزاد به تازگی تصویری را در یوتیوب منتشر کرده است که در آن کوچک‌ترین ستیزه جو در میان تروریست‌ها نشان داده می‌شود

به گزارش مصاف به نقل از ابنا ـ استفاده تروریست‌های تکفیری فعال در سوریه از کودکان واکنش بین‌المللی قابل توجهی نداشته و این درحالی است که اگر همین پدیده در جای دیگری رخ می‌داد شاید جهان به لرزه در می‌آمد.

گروهک تروریستی موسوم به ارتش آزاد به تازگی تصویری را در یوتیوب منتشر کرده است که در آن کوچک‌ترین ستیزه جو در میان تروریست‌ها نشان داده می‌شود.

نام این کودک خردسال «ابوسلیمان الصیاصنه» است و ۵ سال دارد و از نقش خود در انفجار‌ها و آدم ربایی‌ها سخن می‌گوید.

وی در فیلم منتشر شده می‌گوید: به همراه پدرم علیه نیروهای بشار اسد می‌جنگیم و بمب‌های دست ساز را زیر ماشین‌های تعیین شده جاسازی می‌کنیم.

ابوسلیمان الصیاصنه در ادامه با انتقاد از دولت اردن که به مخالفت با ارتش آزاد برخاسته‌اند گفته است که در آینده سفری به این کشور داشته و عملیاتی را در اردن انجام خواهیم داد.

بخشی از نمایشنامه‌ای که تحت عنوان انقلاب در سوریه اجرا می‌شود و جامعه بین المللی برای آن کف می‌زند متشکل از کودکانی زیر سن قانونی است که حاملان پرچم‌های سیاه از آن‌ها به عنوان سرباز استفاده می‌کنند.

شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه گزارش داده تروریست‌های فعال در سوریه افزون بر جنایاتی نظیر کشتار مردم بی‌گناه، از کودکان به عنوان ابزاری برای جنگ استفاده می‌کنند. جامعه بین‌المللی نیز هیچ واکنشی به این موضوع نشان نمی‌دهد و این درحالی است که تصاویر این کودکان همواره در تلویزیون‌ها و رسانه‌های جهان درحال نمایش داده شدن است.

شاید سربازگیری از میان کودکان در جامعه بین‌المللی انعکاس نیابد اما فرهنگ سوء استفاده از کودکان در جنگ‌های خونین و مسلح کردن آن‌ها و ایجاد افکار افراط گرایانه جنایتی است که قلب هر انسانی از شنیدن آن به لرزه در می‌آید. آیا روزی سازمانهای حقوق بشری این گونه جنایات را محکوم خواهند کرد؟

کلید واژه های مطلب: خردسال‌ترین   انتحاری   تروریست‌های   سوریه   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.