انقلاب اسلامی ایران با نام امام خمینی(ره) در دنیا شناخته شده است

انقلاب اسلامی ایران با نام امام خمینی(ره) در دنیا شناخته شده است shia muslim                   
فرمانده سپاه ناحیه آستارا با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با نام امام خمینی(ره) در دنیا شناخته شده است، اظهار کرد: اقتدار و عزت کنونی کشور ما مرهون امام خمینی(ره) است.

به گزارش مصاف به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندر آستارا، سرهنگ پاسدار محمد علی علیزاده، فرمانده سپاه ناحیه آستارا عصر دیروز (13 خرداد) در حاشیه اعزام کاروان سواره این شهرستان به مرقد مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با تسلیت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، گفت: امام خمینی(ره) با اراده محکم خود و توکل بر خدا و توسل به اهل بیت(ع) و پشتوانه مردمی توانست انقلابی را به ثمر برساند که امروز الگویی برای ملت های آزادیخواه جهان شده است.

وی تصریح کرد: رهبری پیامبر گونه حضرت امام خمینی(ره) در پیدایش انقلاب و انتخاب مسیر درست حرکت مردم بر علیه رژیم منحوس پهلوی و استکبار جهانی معادلات دنیا را تغییر داد.

فرمانده سپاه ناحیه آستارا به نقش حضرت امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب و آگاهی جامعه اسلامی اشاره کرد و افزود: دنیا امروز تشنه معارف دینی و اندیشه ها و تفکرات امام راحل است.

این مقام مسئول با بیان اینکه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بعد از انبیاء و امامان معصوم(ع) شخصیتی بی نظیر در طول تاریخ بود، تصریح کرد: امام خمینی(ره) تنها رهبری است که بعد از رحلت جانسوز نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) و ائمه اطهار(ع) توانست مسیر نور و روشنایی و رسیدن به سعادت و خوشبختی را برای جامعه اسلامی ترسیم کند.

وی ادامه داد: امام راحل بر گردن یکایک ما حق دارند و ادای حق آن شخصیت الهی تبیین اندیشه های آن بزرگوار در بین مردم به ویژه نسل نوجوان و جوان است.

سرهنگ علیزاده با اشاره به انجام گرفتن تمام هماهنگی‌های لازم درباره برنامه‌های اجرایی در سالروز رحلت امام خمینی (ره)، گفت: برای برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) در شهرستان برنامه های مختلفی تدارک دیده شده که با همکاری مردم و دستگاه‌ها و ارگان‌ها برگزار می شود.

کلید واژه های مطلب: انقلاب   اسلامی   ایران   با   نام   امام   خمینی(ره)   در   دنیا   شناخته   شده   است   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.