بشار اسد: انتخابات سوریه کشورهای غربی و مزدور را ناامید کرد

بشار اسد: انتخابات سوریه کشورهای غربی و مزدور را ناامید کرد shia+muslim                   
رییس جمهور سوریه در دیدار هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران گفت: انتخابات سوریه با حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رای برگزار شد و نتیجه این انتخابات فصل الخطاب است.

به گزارش مصاف به نقل از خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ «بشار اسد» رییس جمهور منتخب مردم سوریه در دیدار هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران انتخابات را فصل الخطاب در این کشور دانست و گفت: از این پس قدرت حامیان تروریست‌ها رو به افول نهاده و آنان قدرت خود را از دست می‌دهند.

بشار اسد افزود: بعد از انتخابات در سوریه، کشورهای مزدور و حامیان غربی تروریست‌ها نیروی خود را از دست می‌دهند.

وی گفت: در انتخابات اخیر سوریه حجم مشارکت مردم بسیار بالا بود و این حائز اهمیت است.

رییس جمهور سوریه با بیان این که در برخی کشورها جلوی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریه گرفته شد، گفت: اما در سوریه این انتخابات با حضور گسترده مردم پای صندوق های رای برگزار شد و نتیجه این انتخابات فصل الخطاب است.

بشار اسد با تبریک این انتخابات به مردم سوریه از آنان به خاطر حضور در پای صندوق‌های رای قدردانی کرد.

علاءالدین بروجردی رییس هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار صمیمانه ترین تبریکات را به اسد رییس جمهوری سوریه ابراز داشت و گفت: مقامات جمهوری اسلامی ایران نیز از برگزاری انتخابات در سوریه خرسند هستند.

وی به حضور هیات های پارلمانی کشورهای دوست سوریه در انتخابات اشاره کرد و گفت: هیات های پارلمانی از نزدیک روند برگزاری انتخابات را مورد بررسی قرار دادند و شور و نشاط مردم و رای دهندگان را مشاهده کردند.

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.