به صلیب کشیدن دو سوری به جرم همکاری با نظام

به صلیب کشیدن دو سوری به جرم همکاری با نظام shia muslim                   
روز گذشته دو جوان سوری در استان الرقه که تحت سلطه تکفیری‌های داعش قرار داد به جرم همکاری با نظام سوریه اعدام و به صلیب کشیده شدند.

به گزارش مصاف به نقل از ابنا ـ گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام موسوم به "داعش" روز گذشته دو جوان سوری را به اتهام تعامل و همکاری با نظام بشار اسد به صلیب کشید.

پایگاه خبری وابسته به تکفیری‌های داعش در استان الرقه با اعلام تصاویر این دو جوان از به صلیب کشیده شدن آنان در وسط میدان الرقه خبر داده است.

بر روی بدن این دو جوان به صلیب کشیده شده برگه‌ای نصب شده که اتهامات آنان بر روی آن نوشته شده است.

«اسامة خليل» به جرم قیام علیه مخالفان نظام سوریه، برقراری تماس با مخالفان داعش و دعوت مردم الرقه برای پیوستن به حکومت سوریه به اعدام محکوم شده است.

«على محمد عبد الكريم» به جرم جاسوسی برای نظام سوریه، همکاری با این نظام و اعتراف به سرقت وسایل منازل و استفاده از مواده مخدر به صلیب و اعدام محکوم شده است.

تکفیری‌های داعش طی سه سال گذشته با اجرای فتاوی بی‌پایه و اساس مبلغان وهابی که به اسلام منتسب می‌کنند، جنایت‌های فراوانی در حق مردم سوریه روا داشته اند که سربریدن، سنگسار، مثله کردن، اعدام‌های دست جمعی، به صلیب کشیدن و .... قسمتی از این جنایت‌هاست، جنایاتی که سردمداران عرب و غرب، برنامه‌ریز و طراح آن هستند.

کلید واژه های مطلب: به   صلیب   کشیدن   دو   سوری   به   جرم   همکاری   با   نظام   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.