درخواست از جامعه جهانی برای برخورد با داعش

درخواست از جامعه جهانی برای برخورد با داعش shia muslim                   
این سازمان به گزارش‌های مطمئنی دست یافته که بر پایه‌ی آن، گروه تروریستی داعش، جنایتی دردناک نسبت به مردی سالخورده با 102 سال سن و خانواده‌ی چهار نفره اش در یکی از مناطق سوریه روا داشته است که تنها دلیل این جنایت، انگیزه‌ی مذهبی ـ طایفه ای بوده است.

به گزارش مصاف به نقل از  شيعه آنلاين، سازمان جهانی نفی خشونت با صدور بیانیه ای، جنایت وحشیانه ی گروه تروریستی "داعش" را که اخیراً در سوریه مرتکب شدند محکوم و بر ضرورت تحرکِ کارآمد جامعه ی جهانی برای جلوگیری از نابود کردن مردم سوریه تأکید کرد.
 
در ادامه این بیانیه آمده: این سازمان به گزارش های مطمئنی دست یافته که بر پایه ی آن، گروه تروریستی داعش، جنایتی دردناک نسبت به مردی سالخورده با 102 سال سن و خانواده ی چهار نفره اش در یکی از مناطق سوریه روا داشته است که تنها دلیل این جنایت، انگیزه ی مذهبی ـ طایفه ای بوده است.
 
این سازمان، جنایات یادشده را محکوم کرده، مصرانه از جامعه ی جهانی می خواهد بر حامیان گروه های افراطی و تروریست و نیز کسانی که تحت عنوان معارضان مسلح در سوریه مرتکب جنایت شده و با پاره ای شعارهای پوچ و بی محتوا حقوق و جان مردم را پایان می دهند، فشار وارد کنند تا دامنه ی این جنایات برچیده شود.
 
در پایان این بیانیه آمده: این سازمان، کشورهای حامی خشونت و گروه های وابسته را از منظر قانونی، حقوقی، اخلاقی و انسانی نسبت به جنایاتی که در سوریه در حق مردم بی دفاع و بی گناه روا داشته مسئول دانسته و خود با تمام توان در مجامع بین المللی و حقوق بشری حقایق را بیان و نسبت به آنچه در این کشور رخ می دهد، بی پرده و پیاپی برخوردی اعتراضی خواهد داشت. والله ولی التوفیق

کلید واژه های مطلب: درخواست   از   جامعه   جهانی   برای   برخورد   با   داعش   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.