به جز سامراء مابقی شهرهای مذهبی مشکل امنیتی ندارند

به جز سامراء مابقی شهرهای مذهبی مشکل امنیتی ندارند shia muslim                   
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به حوادث عراق گفت: فعلا به جز سامرا که ایرانیان اخیرا به آن سفر نمی‌کردند مابقی شهرهای مذهبی با مشکل امنیتی روبرو نیست.

به گزارش مصاف به نقل ازخبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ سردار اسماعیل احمدی مقدم در حاشیه راه‌اندازی مرکز فوریت‌های 197 (رسیدگی ویژه به شکایات مردمی) در مورد اتفاقات اخیر کشور عراق و ادامه داشتن اعزام کاروان‌ها گفت: تا کنون تصمیمی در این رابطه گرفته نشده است ولی مراقبت‌های اطلاعاتی و مرزی افزایش یافته است اما فعلا به جز سامرا که ایرانیان اخیرا به آن سفر نمی‌کردند مابقی شهرهای مذهبی با مشکل امنیتی روبرو نیست و در صورت تصمیم شورای امنیتی کشور ما نسبت به اجرای آن اقدام خواهیم کرد.
 
مقامات دولت عراق، از تسلط تروریست‌های دولت اسلامی عراق و شام موسوم به داعش بر شهر موصل مرکز استان شمالی نینوا، خبر دادند.
 
صدها نفر از تکفیری‌های داعش که به سلاح هایی از قبیل موشک اندازهای «آر پی جی»، تفنگ های دوربین دار و مسلسل های سنگین سوار شده بر خودرو مجهز بودند شهر موصل در مرکز استان نینوا را تصرف کردند.
 
دهها هزار نفر از زنان، کودکان و سالمندان و مردان شهر موصل عراق پس از اینکه تروریست‌های مسلح کنترل بیشتر قسمت های این شهر را در اختیار گرفتند از بیم جان خود از منطقه گریخت

کلید واژه های مطلب: به   جز   سامراء   مابقی   شهرهای   مذهبی   مشکل   امنیتی   ندارند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.