تاکید نتانیاهو بر ادامه شهرک سازی

تاکید نتانیاهو بر ادامه شهرک سازی shia+muslim                   
نتانیاهو در سخنانش گفت می‌دانم که مردم به ما می‌گویند که به علت شهرک‌ها و حضور ما در یهودا و سامره (نام یهودی کرانه باختری) صلح وجود ندارد؛ اما این درست نیست.

به گزارش مصاف به نقل از  پایگاه خبری شبکه العالم، بنیامین نتانیاهو  در سخنرانی در جمع اعضای حزب لیکود گفت: ما حتی برای یک لحظه ساخت و توسعه شهرک سازی و تقویت خود را متوقف نخواهیم کرد.

این در حالی است که روزنامه صهیونیستی هاآرتص اعلام کرد واشنگتن از تل آویو خواسته است تا زمان آزادی اولین گروه از اسیران فلسطینی در 29 ماه دسامبر آینده از اعلان ساخت واحدهای جدید در شهرک‌ها خودداری کند.

نتانیاهو در سخنانش گفت می‌دانم  که مردم به ما می‌گویند که به علت شهرک‌ها و حضور ما در یهودا و سامره (نام یهودی کرانه باختری)  صلح وجود ندارد؛ اما این درست نیست.

جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا، که از مارس گذشته به منظور پیشبرد مذاکرات فلسطینی‌ها و اسرائیلی‌ها 9 بار به منطقه سفر کرده است شهرک‌ها را غیر قانونی اعلام کرد.

به گفته نتانیاهو صلح به علت ادامه مخالفت با کشوری با قومیت یهودی وجود ندارد و ما این حق را داریم که مانند ملت‌های دیگر از چنین کشوری برخوردار شویم.

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.