آیت‌الله علوی‌گرگانی: مردم ایران به یاوه‌گو‌یی‌های غرب اعتنا نمی‌کنند

آیت‌الله علوی‌گرگانی: مردم ایران به یاوه‌گو‌یی‌های غرب اعتنا نمی‌کنند shia+muslim                   
تقوای فردی و اجتماعی انسان را از گناهان باز می‌دارد، افزود: بندگانی که شعائر الهی را با صلابت اجرا می‌کنند، نشان دهنده ایمان وتقوای پاک آنها است.

به گزارش مصاف به نقل از حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران، آیت‌الله علوی‌گرگانی صبح امروز در دیدار جمعی از فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی استان‌های لرستان و البرز، شرکت کننده در دوره‌های  بصیرت با اشاره به ضرورت تعظیم شعائر الهی در جامعه، اظهارداشت: صلوات یکی از شعائر اسلامی است که همه را به حالت آماده باش نگه می‌دارد. 
 
وی با بیان این که تقوای فردی و اجتماعی انسان را از گناهان باز می‌دارد، افزود: بندگانی که شعائر الهی را با صلابت  اجرا می‌کنند، نشان دهنده ایمان وتقوای پاک آنها است. 
 
آیت الله علوی گرگانی ادامه داد: پیامبر اسلام(ص) و ائمه(ع)، دستورات فردی و اجتماعی را به مومنین ابلاغ کرده‌اند و یکی از این موارد، مسئله همکاری و تعاون است. 
 
معظم له با تاکید بر این که خداوند یار و کمک کار جماعت است، یادآور شد: اگر در ایران، مردم همراه و همدل نبودند، پیروزی در مقابل  استکبار حاصل نمی‌شد، براین اساس باید گفت که انقلاب اسلامی با شعار "یدالله فوق ایدیهم" و "یدالله مع الجماعه" پیروز  شده است. 
 
آیت الله علوی گرگانی با اشاره به این که اگر در جامعه اتحاد و انسجام وجود داشته باشد، دشمنان نمی‌تواند هیچ گونه تعرضی داشته باشد، افزود: دشمنان با  ایجاد اختلاف و برهم زدن اتحاد جامعه، ضربه‌های خود را وارد می‌کنند. ولی همان طور  که رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام  تاکید می‌کنند مردم باید تعاون و اتحاد داشته باشند. 
 
وی با بیان این که دشمنان با سیاست تحریک مردم و جدا سازی آنان از روحانیت، به دنبال اختلاف در جامعه هستند، گفت: وجود ولایت فقیه و رهبری معظم  انقلاب به همراه اتحاد و همدلی اقشار مختلف مردم با روحانیت به جهانیان نشان داد که هیچ ابرقدرتی توانایی مقابله با نظام را ندارد. 
 
آیت الله علوی گرگانی با تاکید بر این که آمریکا در جهان هیچ کاره است و مردم ایران به یاوه گویی غربی‌ها اعتنایی نمی‌کنند، تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند در امور ایران دخالت کند، مگر این که خدای ناکرده در داخل اختلاف داشته باشیم. 
 
معظم له با تاکید بر این که با اتحاد و قدرت در مقابل دشمنان خواهیم ایستاد، گفت: اگر مردم قدرت ایمان و اتحاد را  حفظ کنند، همه ابرقدرت‌ها نمی‌تواند بر آنان غلبه کنند؛ چرا که دین اسلام و مذهب تشیع بر همه ادیان برتری داشته و روزی  همه جهان را فرا خواهد گرفت . 
 
انتهای پیام/

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.