نوری المالکی در حرم امامین عسکریین(ع)

نوری المالکی در حرم امامین عسکریین(ع) shia muslim                   
نخست وزیر عراق با فرماندهان نظامی و امنیتی در شهر سامراء دیدار و حرمین مطهر امام هادی(ع) و امام حسن عسکری را(ع) زیارت کرد.

به گزارش مصاف به نقل از ـ ابنا ـ «نوری المالکی» نخست وزیر عراق در راس یک گروه از فرماندهان نظامی عراق به منظور بررسی شرایط امنیتی منطقه به سامراء رفت.
 
نخست وزیر عراق در سخنانی در شهر سامراء، آغاز عملیات پاکسازی شهرها از وجود افراد مسلح را اعلام و تأکید کرد: نیروهای عراقی همچنان منسجم هستند.
 
وی گفت: عراق در حال عبور از یک برهه خطرناک و یک توطئه بزرگ است که موجودیت این کشور را هدف قرار داده است. توطئه گران می کوشند عراق را به پایگاه تکفیر و تروریسم تبدیل کنند.
 
نخست وزیر عراق همچنین با فرماندهان نظامی و امنیتی در شهر سامراء دیدار و حرمین مطهر امام هادی(ع) و امام حسن عسکری را(ع) زیارت کرد.
 
المالکی گفت: واکنش امروز طبیعی است و نشانگر اراده عراقی‌هاست که هزاران نفر از آنان داوطلب شده اند، تعداد داوطلبان به اندازه ای زیاد است که ما نمی‌توانیم آنها را بپذیریم، نمی‌توانیم آنان را به سرعت تجهیز کنیم و به خدمت گیریم. نبرد ما تا زمان پایان دادن به حضور آنان در سراسر عراق ادامه خواهد یافت.

کلید واژه های مطلب: نوری   المالکی   در   حرم   امامین   عسکریین(ع)   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.