مقام امام زمان(عج) در شب نیمه شعبان

مقام امام زمان(عج) در شب نیمه شعبان shia muslim                   
شهر مقدس کربلا پذیرای میلیون‌ها زائری بود که از داخل و خارج عراق برای احیای مراسم نیمه شعبان به کربلاء وارد شدند.

به گزارش مصاف به نقل از ـ ابنا ـ مقام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در شب میلاد حضرت امام مهدی(عج) پذیرای دهها هزار نفر از شیعیان و محبان اهل‌بیت(ع) بود که برای ادای زیارت نیمه شعبان وارد کربلای معلی شده بودند.
 
آقای نزار غنی خلیل رئیس قسمت مقام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف به اهمیت نشر فرهنگ اسلامی صحیح و راهنمائی زائران در خصوص اعمال این شب مبارک اشاره نمود و افزود: در راستای تحقق این هدف، مقام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف اقدام به استقرار منبر در خارج مقام برای قرائت زیارت مخصوصه امام حسین علیه السلام در روز 15 شعبان نمود.
 
زیارت نیمه شعبان دومین زیارت میلیونی است که هر ساله عتبات مقدسه کربلا شاهد آنست. به این مناسبت شهر مقدس کربلا پذیرای میلیون‌ها زائری بود که از داخل و خارج عراق برای احیای مراسم نیمه شعبان به کربلاء وارد شدند.
 
جمع کثیری از زائران حرم مطهر امام حسین(ع) و حرم حضرت عباس(ع) به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت دوازدهمین اختر تابناک امامت و ولایت؛ آزادی عراق از وجود تروریست‌های تکفیری داعش و در امان ماندن حرم‌های شریف اهل‌بیت(ع) و ظفر مدافعان حریم ولایت را از خدا مسئلت کردند.

کلید واژه های مطلب: مقام   امام   زمان(عج)   در   شب   نیمه   شعبان   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.