تروریست‌های داعش 12 روحانی را در موصل اعدام کردند

تروریست‌های داعش 12 روحانی را در موصل اعدام کردند shia muslim                   
تروریست‌های داعش 12 روحانی از جمله شیخ محمد المنصوری امام و خطیب مسجد جامع موصل را به خاطر بیعت نکردن با این گروه اعدام کردند.

به گزارش مصاف به نقل از ـ ابنا ـ تلویزیون العراقیه در خبری فوری اعلام کرد: عناصر داعش 12 روحانی را که از بیعت با آنان امتناع کرده بودند، در برابر مسجد الاسراء شهر موصل اعدام کردند.
 
برخی از علمای شهر موصل در شمال عراق پیش از این اعلام کرده بودند که اعضای گروهک تروریستی موسوم به دولت اسلامی در عراق و شام (داعش)، جمعه شب شیخ محمد المنصوری امام و خطیب مسجد جامع موصل را به خاطر بیعت نکردن با این گروه اعدام، و جسد او را مثله کرده اند.
 
بسیاری از غیرنظامیان ساکن موصل همراه با خانواده های خود، به علت ادامه درگیری‌ها در این شهر میان نیروهای داعش و قوای دولتی عراق، در حال گریختن از منازل خود در این شهر، به مقصد شهر اربیل در شمال عراق هستند.
 
یک شهروند عراقی که در حال خروج از موصل بود گفت: این طبیعی است که ما از آنان (تروریست‌های تکفیری) هراس داشته باشیم، زیرا دولتی وجود ندارد که به آن اطمینان کنیم. وی افزود: از طرف دیگر، در میان آنان (گروه داعش) افرادی از کشورهای مختلف مانند افغانستان و عربستان سعودی حضور دارند.
 
این شهروند عراقی ادامه داد: در حال حاضر آن ها برای مردم مشکلی ایجاد نکرده اند و در حال گشت زنی در خیابان ها هستند. آنان می گویند میان شیعه، سنی، کرد و مسیحی فرق نمی گذارند. در هر صورت، مردم نباید به اموال یکدیگر تجاوز کنند، زیرا این احتمال وجود دارد که اگر کسی جرمی مرتکب شود، آنان فرد خاطی را در دادگاه شرعی خود محاکمه کنند.

کلید واژه های مطلب: تروریست‌های   داعش   12   روحانی   را   در   موصل   اعدام   کردند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.