اعدام ناجوانمردانه دانشجویان دانشکده نیروی هوایی عراق

اعدام ناجوانمردانه دانشجویان دانشکده نیروی هوایی عراق shia muslim                   
گروه تروریستی داعش در بیانیه ای از اعدام گروهی دانشجویان دانشکده نیروی هوایی عراق که خود را تسلیم نیروهای این گروه کرده بوند خبر داد.

به گزارش مصاف به نقل از ابنا ـ گروه تکفیری دولت اسلامی عراق و شام موسوم به "داعش" امروز (یکشنبه) اعلام کرد که این گروه تروریستی هزار و 700 دانشجوی دانشکده نیروی هوایی عراق را در پایگاه سباکیر در شمال تکریت اعدام کرده است.

به گزارش پایگاه خبری المدی پرس، گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که هزار و 700 نفر از دانشجویان دانشکده نیروی هوایی را در تکریت اعدام کرده است.

داعش در این بیانیه گفته است که این افراد چهارشنبه گذشته خود را تسلیم نیروهای این گروه کرده بودند.

این گروه افزود: 800 نفر از دانشجویان اهل سنت این دانشکده به دستور «ابوبکر البغدادی» عفو شده‌اند.

داعش در این بیانیه تصاویری مربوط به اعدام گروهی در یک مزرعه را منتشر کرده است که در آن پنج نفر مشاهده می‌شوند که لباس نیروهای امنیتی بر تن دارند و با مسلسل به این دانشجویان شلیک می‌کنند.

کاربران عراقی شبکه های اجتماعی پیش از مسدود شدن این شبکه ها، تصاویری مربوط به ده‌ها جوان در تکریت را منتشر کردند که به مکانی خاص برده می‌شدند و افراد مسلح وابسته به داعش آن ها را محاصره کرده بودند.

سپهبد «قاسم عطا» سخنگوی نیروهای مسلح عراق دیروز اعلام کرد که این نیروها زمام امور در مناطق درگیری را به دست گرفته و دست به عملیاتی موفق در بخش های مختلف عراق زده است.

وی افزود: بیشتر شهرهای استان صلاح الدین به طور کامل تحت کنترل نیروهای امنیتی عراق قرار گرفته است.

تروریست‌های داعش با کمک حامیان خارجی خود هفته گذشته با حمله به شهر موصل، این شهر را به تصرف خود در آوردند و صدها نفر از شهروندان بی‌گناه و بی‌دفاع را قتل عام کردند.

کلید واژه های مطلب: اعدام   ناجوانمردانه   دانشجویان   دانشکده   نیروی   هوایی   عراق   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.