هلاکت دو عضو ارشد داعش در استان دیاله عراق

هلاکت دو عضو ارشد داعش در استان دیاله عراق shia+muslim                   
فرماندهی پلیس استان دیاله در شرق عراق امروز (دوشنبه) از هلاکت 2 عضو ارشد گروه تروریستی موسوم به دولت اسلامی عراق و شام (داعش) در شمال شهر بعقوبه (مرکز دیاله) خبر داد .

به گزارش مصاف به نقل از العالم ، " جمیل الشمری " فرمانده پلیس استان دیاله در مصاحبه با سومریه نیوز گفت : نیروهای مشترک ارتش و پلیس با اجرای عملیاتی در حومه منطقه العظیم در 60 کیلومتری شمال بعقوبه " ابو ایوب الصومالی " عضو ارشد داعش و معاونش را به هلاکت رساندند.
گروه های تروریستی از جمله داعش از یک هفته پیش در اکثر مناطق استان نینوا و برخی از مناطق استان های صلاح الدین و دیاله مستقر شده اند و تهدید به پیشروی به سوی بغداد و دیگر استان ها کرده اند.
مرجعیت دینی شیعیان عراق از همه افرادی که قادر به جنگیدن هستند ، خواسته است که سلاح به دست بگیرند و برای مبارزه با گروه های تروریستی به نیروهای مسلح بپیوندند.
در پاسخ به این فتوا هزاران تن از جوانان شیعه و سنی برای عزیمت داوطلبانه به مناطق درگیری با تروریست ها ، اعلام آمادگی کرده اند.
 

کلید واژه های مطلب: هلاکت   Ø¯Ùˆ   Ø¹Ø¶Ùˆ   Ø§Ø±Ø´Ø¯   Ø¯Ø§Ø¹Ø´   Ø¯Ø±   Ø§Ø³ØªØ§Ù†   Ø¯ÛŒØ§Ù„Ù‡   Ø¹Ø±Ø§Ù‚   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.