جلوگیری از حمله تروریستی به بیمارستان‌های ضاحیه بیروت

جلوگیری از حمله تروریستی به بیمارستان‌های ضاحیه بیروت shia muslim                   
اعضای یک تیم تروریستی تکفیری وابسته به گردان‌های «عبدالله عزام» قبل از اقدام و حمله به بیمارستان‌های ضاحیه جنوبی بیروت بازداشت شده و در جریان بازجویی‌های امنیتی اعتراف کرده اند.

به گزارش مصاف به نقل ازخبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ روزنامه لبنانی الاخبار در شماره روز چهارشنبه خود نوشت که با هوشیاری و اقدام به موقع نیروهای امنیتی و حزب الله لبنان تروریست های تکفیری در حمله به 3 بیمارستان ضاحیه جنوبی بیروت ناکام ماندند.
 
در دو روز گذشته اخبار ضد ونقیضی در این خصوص در میان مردم و محافل سیاسی و رسانه ای لبنان گفته و شنیده می شد اما تاکنون دستگاه های امنیتی و رسمی لبنان در این باره موضعی اعلام نکرده اند.
 
در ضاحیه جنوبی بیروت تدابیر امنیتی بویژه نقاط حساس و مهم از جمله بیمارستان های این منطقه مانند بیمارستان رسول اعظم(ص) در جاده قدیم فرودگاه تشدید شده است.
 
در خبرها آمده بود که اعضای یک تیم تروریستی تکفیری وابسته به گردان‌های «عبدالله عزام» قبل از اقدام و حمله به بیمارستان های ضاحیه جنوبی بیروت بازداشت شده و در جریان بازجویی های امنیتی اعتراف کرده اند.
 
روزنامه الاخبار نوشت: نیروهای مقاومت و دستگاه های امنیتی لبنان توطئه حمله تروریستی دوشنبه شب به بیمارستان‌های ضاحیه جنوبی بیروت را کشف و خنثی کردند.
 
این روزنامه لبنانی نوشت که قرار بوده است همزمان با اوج گرفتن تحولات امنیتی در عراق این اقدام تروریستی در ضاحیه جنوبی بیروت صورت گیرد تا اجرای توطئه جنگ شیعه و سنی تسریع و وارد مرحله جدیدی در سطح منطقه شود.
 
تدابیر شدید امنیتی در بیروت بویژه در ضاحیه جنوبی بخصوص اطراف بیمارستان‌های این منطقه توسط نیروهای امنیتی، ارتش و نیروهای حزب الله همچنان برقرار است و حمله های رسانه ای به این اقدام در تصمیم گیران تاثیری نداشته است.
 
الاخبار نوشت: بخش اطلاعات دستگاه‌های امنیتی لبنان اعلام کرده بود که سرنشینان یک خودرو و دو دستگاه موتورسیکلت در حال ارزیابی شرایط بیمارستان رسول اعظم (ص) هستند و برهمین اساس 4 تن بازداشت شدند و سپس تعداد بازداشتی ها به 7 تن رسید که اتباع لبنان، فلسطین و سوریه هستند.
 

کلید واژه های مطلب: جلوگیری   از   حمله   تروریستی   به   بیمارستان‌های   ضاحیه   بیروت   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.