مجموعه نماهنگ‌ها و نغمه‌های مهدوی 'نواهای انتظار' تولید شد

مجموعه نماهنگ‌ها و نغمه‌های مهدوی                   
مسئول سازمان قرآن و عترت بسیج سپاه محمد رسول الله(ص) گفت: مجموعه نماهنگ‌ها و نغمه‌های مهدوی 'نواهای انتظار' با بیش از ۱۰۰ نماهنگ قرآنی و مهدوی ازسوی این سازمان تولید شد.

به گزارش مصاف به نقل ازشبستان،رحیم قربانی، مسئول سازمان قرآن و عترت بسیج سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار حوزه مهدویت خبرگزاری شبستان بااشاره به تولید مجموعه نماهنگ ها و نغمه های مهدوی "نواهای انتظار" گفت: این مجموعه همزمان با ایام نیمه شعبان ازسوی این سازمان تولید شده است.
وی با بیان اینکه این مجموعه در قالب 2 لوح فشرده تولید شده است، خاطرنشان کرد: این مجموعه حاوی بیش از 100 نماهنگ قرآنی و مهدوی با جذابیت های صوتی، تصویری و جلوه های بصری است.
قربانی بااشاره به محتویات این لوح های فشرده، اظهارداشت: قرآن و مهدویت، معصومین و مهدویت، سخنان حضرت در توقیعات، نواهای مهدوی، سخنان بزرگان مهدوی درباره حضرت، نماهنگ های مهدوی، القاب حضرت، کتاب های مهدوی، دل نوشته ها، سکوت شب، روضه های مهدوی و عاشقانه ها در لوح اول این مجموعه وجود دارد.
مسئول سازمان قرآن و عترت بسیج سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ ادامه داد: دعاهای مهدوی، آوای انتظار، مرحوم کافی، مدیحه سرایی مهدوی، نامه به امام، انتظار سرخ و پرسش و پاسخ نیز ازجمله نماهنگ های لوح دوم این مجموعه است.
وی با بیان اینکه تمامی این بخش ها دارای چند نماهنگ هستند، تصریح کرد: علاقه مندان برای دریافت این مجموعه می توانند با شماره تلفن های 77471611 و 77479206 تماس کرده و اقدام به دریافت این مجموعه کنند.

کلید واژه های مطلب: مجموعه   نماهنگ‌ها   و   نغمه‌های   مهدوی   'نواهای   انتظار'   تولید   شد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.