تظاهرات مسلمانان هند در اعتراض به جنایات داعش + تصاویر

تظاهرات مسلمانان هند در اعتراض به جنایات داعش + تصاویر shia muslim                   
مسلمانان هند با تجمع در مساجد و حسینیه‌ها و اجتماعات مردمی کشتار فجیع مردم عراق را توسط گروه تروریستی داعش محکوم کرده و خواستار واکنش جدی دولت‌های اسلامی و سازمانهای بین‌المللی شدند.

به گزارش مصاف به نقل ازابنا- مسلمانان هند ضمن محکوم کردن حمله تروریست‌های داعش در عراق خواستار واکنش جدی دولت‌های اسلامی و سازمانهای بین المللی در قبال چنین اقدامات ددمنشانه ای شدند.

تایمز هندوستان از تظاهرات مسلمانان هند در اعتراض به حمله گروه داعش در عراق و کشتار مردم این کشور توسط این گروه تروریستی خبر داد.

بر این اساس علما و روحانیون هندوستان با تجمع در مساجد و حسینیه‌ها و اجتماعات مردمی کشتار فجیع مردم عراق را توسط گروه تروریستی داعش محکوم کرده و خواستار واکنش جدی دولت‌های اسلامی و سازمانهای بین‌المللی شدند.

در روزهای اخیر داعش تحرکاتی را در مناطقی از شمال و شمال غرب عراق آغاز کرده و به مدد تسلیحات رسیده از برخی کشورهای منطقه مناطقی از عراق را به اشغال خود در آورده است. متعاقب تحرکات داعش، ارتش عراق مناطقی را از این گروه بازپس گرفته است.

وزارت امور خارجه هند روز چهارشنبه اعلام کرد 40 کارگر بخش ساخت و ساز در روزهای اخیر در شهر موصل عراق ربوده شده‌اند، شهری که تکفیری‌های داعش کنترل آن را در دست گرفته اند.

وزارت امور خارجه هند اعلام کرد ربایندگان برای آزادی این کارگران درخواست باج نکرده اند و محل نگهداری این افراد و گروهی که آنها را ربوده است هنوز مشخص نیست.


کلید واژه های مطلب: تظاهرات   مسلمانان   هند   در   اعتراض   به   جنایات   داعش         تصاویر   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.