داعش: سر جوانان ایرانی را خواهیم برید!

داعش: سر جوانان ایرانی را خواهیم برید! shia muslim                   
در حالی این بیانیه توسط گروهک تکفیری "داعش" منتشر شده که اولا بیشتر نیروهای این گروهک تروریستی خودشان غیر عراقی هستند. دوما تا به این لحظه هیچ نیرویی از ایران به عراق اعزام نشده است.

به گزارش مصاف به نقل ازشيعه آنلاين، گروهک تروريستي – تکفيري «دولت اسلامي عراق و شام» موسوم به "داعش" با انتشار بيانيه اي وقيحانه و مضحک، نوشت: اگر جوانان ايراني را در خاک عراق گير بياوريم، سرشان را خواهيم بريد!

اين بيانيه در ادامه افزوده: سر ايراني ها را مي بريم تا براي ديگر کشورها هم درس عبرتي شود تا در مسائل داخلي عراق دخالت نکنند!

گفتني است، در حالي اين بيانيه توسط گروهک تکفيري "داعش" منتشر شده که اولا بيشتر نيروهاي اين گروهک تروريستي خودشان غير عراقي هستند. دوما تا به اين لحظه هيچ نيرويي از ايران به عراق اعزام نشده است.

نکته ديگري که در بيانيه گروهک "داعش" بايد به آن اشاره کرد اين است که آنان در سوريه شکست سنگيني از ارتش سوريه که از سوي ايران حمايت مي شد، خوردند لذا اکنون اين پرسش مطرح مي شود چگونه مي خواهند اين بار در عراق پيروز شوند؟!

اما نکته آخري که مي توان به آن اشاره کرد اين است که نيروهاي تروريستي - تکفيري "داعش" به قدري وحشي هستند که به هيچ فردي چه ايراني باشد و چه غير ايراني رحم نمي کنند و سر همه را مي برند.

کلید واژه های مطلب: داعش      سر   جوانان   ایرانی   را   خواهیم   برید      shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.