مسلمان شدن 7 تماشاچی جام جهانی در برزیل

مسلمان شدن 7 تماشاچی جام جهانی در برزیل shia muslim                   
بنده و افراد فعال در مؤسسه، از ابتدای آغاز جام جهانی فوتبال در برزیل تاکنون موفق شده ایم 7 تماشاچی که برای دیدن بازی‌ها به برزیل سفر کرده اند را به دین مبین اسلام هدایت کنیم.

به گزارش مصاف به نقل ازشیعه آنلاین، این روزها جام جهانی فوتبال در کشور برزیل در حال برگزاری است و توجه میلیاردها نفر در سراسر جهان را به خود جلب کرده است.
 
در این میان برخی دیگر از افراد و مؤسسات چنین فرصتی را مغتنم شمرده و به فعالیت های خود می پردازند و برای دستیابی به نتیجه، بیش از پیش تلاش می کنند.
 
از جمله این افراد شیخ «خالد تقی رزق الدین» رئیس "مجلس اعلای ائمه جماعت و شئونات اسلامی برزیل" است. وی جام جهانی را مغتنم شمرده و برای تبلیغ دین مبین اسلام، بر فعالیت های خود و این مؤسسه افزوده است.
 
وی طی اظهاراتی در این باره گفت: بنده و افراد فعال در مؤسسه، از ابتدای آغاز جام جهانی فوتبال در برزیل تاکنون موفق شده ایم 7 تماشاچی که برای دیدن بازی ها به برزیل سفر کرده اند را به دین مبین اسلام هدایت کنیم.
 
شیخ «خالد تقی رزق الدین» در ادامه افزود: در واقع از چند ماه پیش از آغاز جام جهانی، بنده و همکارانم در مؤسسه طرحی آماده کردیم تا بتوانیم فرصت جام جهانی را مغتنم شمرده و به تبلیغ دین مبین اسلام بپردازیم. 
 
او همچنین گفت: از آغاز اولین روز جام جهانی، فعالیت های ما هم آغاز شد و تاکنون هم خوب پیش رفته است. پیش بینی کرده ایم در روزهای آینده بر تعداد افراد تازه مسلمان شده در این طرح افزوده شود.
 
رئیس "مجلس اعلای ائمه جماعت و شئونات اسلامی برزیل" در پایان گفت: اصلی ترین فعالیت ما در این طرح، توزیع کتابچه های کوچکی در مورد دین مبین اسلام و همچنین سخنرانی های چند دقیقه ای و کوتاه درباره این دین مقدس است.

کلید واژه های مطلب: مسلمان   شدن   7   تماشاچی   جام   جهانی   در   برزیل   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.