انتشار کتاب ضد تشیع به وسیله ارتش بحرین!

انتشار کتاب ضد تشیع به وسیله ارتش بحرین! shia muslim                   
رژیم نامشروع آل خلیفه در راستای اقدامات اختلاف آفرین خود بین شهروندان شیعه و سنی در بحرین، کتاب "نور السنة و ظلمات البدعة فی الکتاب والسنة" را علیه معارف تشیع در این کشور منتشر و توزیع کرد.

به گزارش مصاف به نقل از ابنا ـ رژیم نامشروع آل خلیفه در راستای اقدامات اختلاف آفرین خود بین شهروندان شیعه و سنی در بحرین، کتابی علیه مذهب تشیع را منتشر و توزیع کرد.

کتاب "نور السنة و ظلمات البدعة فی الکتاب والسنة" نوشته «سعید بن علی بن وهف القحطانی» اعتقادات شیعیان و آداب دینی مسلمانان ـ مانند زیارت قبور و ضریح پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) که در عربستان، عراق و ایران قرار دارند ـ را بهانه ای برای تکفیر پیروان مذهب اهل بیت(ع) قرار داده است.

نویسنده این کتاب، پیروان مکتب اهل بیت را "رافضی" و اصحاب بدعت خوانده، این مذهب را فرقه ضاله نامیده و زیارت قبور را عملی کفر آمیز دانسته است.

این کتاب که ارتش بحرین هزینه انتشار و پخش آن را بر عهده گرفته است، جشن های شیعیان و پیروان دیگر مذاهب اسلامی به مناسب ولادت پیامبر(ص)، معراج پیامبر(ص) ونیمه شعبان را شبیه به عیدهای یهودیان و مسیحیان دانسته و این عمل را منافی با دین خوانده است.

القحطانی همچنین در کتاب ضاله خود، به اسماعیلیان، علویان نصیری و دروزیان به عنوان فرقه های دیگر تشیع نیز پرداخته است.
بخش باصطلاح ارشاد دینی ارتش بحرین پیش از این کتاب دیگری از این نویسنده را تحت عنوان "نور التوحید و ظلمات الشرک فی ضوء الکتاب والسنة" را منتشر و توزیع کرده بود که مضامین تکفیری مشابهی را در بردارد.
گفتنی است ارتش رژیم غاصب بحرین در طول چند سال انقلاب کرامت مردم این کشور دهها مسجد شیعیان را تخریب نموده و با نوشتن عبارت های توهین آمیز بر دیوار مساجد دیگر و حمله به مراسم دینی، نقش منفی بزرگی در ایجاد اختلاف در این کشور داشته است.

کلید واژه های مطلب: انتشار   کتاب   ضد   تشیع   به   وسیله   ارتش   بحرین      shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.