داعش: جیش العدل ایران هم به کمک ما آمد

داعش: جیش العدل ایران هم به کمک ما آمد shia muslim                   
گفتنی است، گروهک تروریستی – تکفیری "داعش" همچنین مدعی شده که بسیاری در ایران هستند و آرزو دارند هرچه سریع‌تر به "داعش" بپیوندند.

به گزارش مصاف به نقل ازشیعه آنلاین، گروهک تروريستي - تکفيري «دولت اسلامي عراق و شام» موسوم به "داعش" در آخرین بیانیه خود مدعی شد که گروهک تروريستي - تکفيري «جیش العدل» ایران نيز به کمک "داعش" رفته است.
 
در بخشي از اين بيانيه آمده: گروه «جیش العدل» ایران به ما ملحق شده و برای از بین بردن "صفوی"ها (لفظي است که تکفيري ها براي ايران بکار مي برند) به عراق آمد.
 
این بیانیه در ادامه مي افزايد: بعد از وارد شدن "رافضي"هاي صفوی سپاه پاسداران از ایران به عراق، برادران ایرانی ما در «جيش العدل» احساس خطر کرده و خودشان را به ما رسانده اند.
 
گفتني است، گروهک تروريستي – تکفيري "داعش" همچنين مدعی شده که بسیاری در ایران هستند و آرزو دارند هرچه سریع تر به "داعش" بپیوندند.
 
در همین راستا گروهک "داعش" خطاب به همه شهروندان عراقی نوشت: برادران مجاهد شما وارد نینوی شده اند و منتظر آن هستند که زنان و دختران خودتان را براي «جهاد نکاح» به آنها هدیه بدهید! هرکس از این امر سرپیچی کند، حد شرعی بر او جاری خواهد شد!
 
لازم به ذکر است، رسانه های نزدیک به گروهک تروریستی - تکفیری «جیش العدل» تا به این لحظه در مورد اعزام نیرو به عراق برای کمک به گروهک تروریستی "داعش" خبر یا مطلبی منتشر نکرده و این خبر را تأیید یا تکذیب نکرده اند.

کلید واژه های مطلب: داعش      جیش   العدل   ایران   هم   به   کمک   ما   آمد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.