ایتالیایی‌ها به جنگ محصولات اسراییلی می‌روند

ایتالیایی‌ها به جنگ محصولات اسراییلی می‌روند shia muslim                   
- پایگاه اینترنتی "سازمان نظارت بر حقوق"، با انتشار فهرستی از محصولات اسراییلی و حامیان رژیم صهیونیستی از مردم ایتالیا دعوت به بایکوت این کالاها به عنوان سلاحی جهت پایان دادن به اشغال اراضی فلسطینی کرده است.

به گزارش مصاف به نقل ازپایگاه خبری شبکه العالم، در این سایت ایتالیایی از عموم مردم ایتالیا دعوت شده تا از خرید محصولاتی که بارکد آن با ارقام 729 آغاز می شوند، پرهیز کنند زیرا اغلب این محصولات ساخت رژیم اشغالگر قدس هستند.
دراین سایت فهرستی از مارک های مختلف اسراییلی که در زمینه محصولات کشاورزی، میوه و سبزیجات فعالیت می کنند از جمله Carmel ، Jaffa ، Kedem ، Coral ، Dana ،Agrofresh ،Top ، Jordan Valley ، Holyland منتشر شده است.
همچنین به سایر مارک های اسراییلی که به تولید مواد غذایی، نوشیدنی، بیسکویت و لوازم بهداشتی می پردازند، نظیر Beigel، Sabra ، Osem ، Dagir ، Amba، Green Valley ، Tivall ، Epilady Ahava اشاره شده است.
این سایت ایتالیایی سپس به مارک های بزرگ اروپایی و آمریکایی اشاره کرده که به نوعی از رژیم صهیونیستی حمایت کرده و از حامیان آن بشمار می روند و از مردم درخواست کرده تا اینگونه کالاها را نیز بایکوت کنند.
این کالاها شامل مارک های معروفی مانند : کوکاکولا و زیرمجموعه های آن (که از سال 1966 رژیم صهیونیستی را حمایت می کند) و همچنین مارک های DANONE ، Nestle ، LˈOréal ، LEVI STRAUSS JEANS ، CELIO، TIMBERLAND، NOKIA, DELTA, DISNEYLAND، MC DONALDˈS ، CATERPILLAR می شوند.
هتل های زنجیره ای ACCORHOTEL ، سیگار Morris و محصولات الکترونیکی Intel و SanDisk و اسباب بازی های Toys RUS نیز از جمله برندهایی هستند که از اسراییل حمایت می کنند.
گفتنی است که در اجلاس اخیر اتحادیه اروپا در بروکسل، نخستین علایم از فشار به اسراییل جهت جستجوی راهی برای ازسرگیری مذاکرات با فلسطینیان منجر شود، مشاهده شد.
پنج کشور اروپایی از جمله ایتالیا به شهروندان خودهشدار دادند که از فعایت های مالی و سرمایه گذاری در سرزمین های اشغالی و نوار باختری رود اردن و بلندی های جولان خودداری کنند جاییکه اسراییل قصد شهرک سازی و ساخت 1500 خانه دارد.
این اقدام بی تردید نشان دهنده قصد این کشورها برای بایکوت اقتصادی اسراییل در سرزمین های اشغالی و پاسخی به خط مشی کنونی رژیم نتانیاهوست که مذاکرات صلح را تهدید می کند. 
 

کلید واژه های مطلب: ایتالیایی‌ها   به   جنگ   محصولات   اسراییلی   می‌روند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.