داعش اعلام کرد: جهاد نکاح با مجاهدان در موصل یا پرداخت 30 هزار دلار

داعش اعلام کرد: جهاد نکاح با مجاهدان در موصل یا پرداخت 30 هزار دلار shia muslim                   
گروه داعش دختران موصل را مجبور کرده است که با مجاهدان این گروه تروریستی ازدواج کنند و اعلام کرده است که سرپیچی از این دستور عواقب سختی به همراه دارد.

به گزارش مصاف به نقل از ابنا ـ گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام موسوم به "داعش"، ساکنان شهر موصل را مجبور کرده است تا یا با ازدواج دخترانشان و مشارکت آنها در "جهاد نکاح" موافقت کنند یا 30 هزار دلار بپردازند!

گروه "فرسان الحدباء" که گروهی مردمی برای مقابله با داعش است، در بیانیه‌ای اعلام کرد: ای مردم عراق فرزندان غیور شما از گروه فرسان الحدباء به حملات خود علیه تروریست‌ها که در زمین فساد راه انداختند و مردم را آواره کرده‌اند ادامه می‌دهد. این گروه تروریستی ساکنان شهر موصل را مجبور کرده است تا دختران خود را به زور سلاح به ازدواج تروریست‌ها درآورند یا اینکه حدود 30 هزار دلار بپردازند.

این گروه تاکید کرد که به دفاع از آبروی زنان ادامه خواهد داد و مقابله خود علیه داعشی‌ها را تشدید خواهد کرد.

گروه داعش اعلام کرده است که سرپیچی از این دستور عواقب سختی به همراه دارد. شماری از زنان شهر موصل پس از هتک حرمت توسط تروریست‌ها خودکشی کرده‌اند و این امر واکنش سازمان دیدبان حقوق بشر را در برداشته است.

داعش 20 خرداد با حمایت عناصر وابسته به حزب منحله بعث، موصل دومین شهر بزرگ عراق را اشغال کرد و با صدور سندی قوانینی را وضع کرد. پوشش لباس بلند، نقاب و دستکش برای بانوان، داشتن ریش بلند برای آقایان و ممنوعیت پوشیدن شلوار جین برای بانوان از جمله این قوانین است. داعشی ها همچنین استفاده بانوان از باشگاه ورزشی را ممنوع کرده‌اند.

از سوی دیگر خانم «عالیه نصیف» از نمایندگان ائتلاف دولت قانون، اعلام کرد: اطلاعاتی در دست است که نشان می‌دهد مناضل «سعید العبیدی» مدیر دفتر اسامه نجیفی، رئیس پارلمان عراق یکی از سرکرده‌های داعش شده است.

این نماینده ائتلاف دولت قانون از اسامه نجیفی خواست تا موضع خود را در قبال این اطلاعات نشان دهد و واقعیت را تشریح کند

کلید واژه های مطلب: داعش   اعلام   کرد      جهاد   نکاح   با   مجاهدان   در   موصل   یا   پرداخت   30   هزار   دلار   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.