تاکید تولیت آستان حضرت عباس(ع) بر ضرورت مقابله با جنگ روانی دشمن

تاکید تولیت آستان حضرت عباس(ع) بر ضرورت مقابله با جنگ روانی دشمن shia muslim                   
رئی هیات امنای آستان مقدس حضرت عباس(ع) ضمن اشاره به جنگ روانی دشمن بر علیه نیروهای امنیتی و نظامی کشور بر ضرورت معرفی دستاوردهای ارتش عراق در مقابله با نیروهای تروریست با هدف افزایش میزان انگیزه در بین مردم تاکید نمود.

به گزارش مصاف به نقل از ـ ابنا ـ حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمد الصافی تولیت و رئیس هیات امنای آستان مقدس حضرت عباس(ع) بر مقابله با جنگ روانی دشمن در جنگی که با ملت عراق آغاز نموده تاکید کرد.
 
وی وعاظ را به معرفی دستاوردهای نیروهای نظامی و امنیتی عراق در مقابله با دشمنان داخلی و خارجی و بازپس ستاندن مناطق تحت سیطره دشمن به منظور ایجاد انگیزه و همت در بین شهروندان دعوت نمود و گفت: بایستی ترس بوجود آمده ناشی از اشتباهات گذشته را که به اشغال شهر موصل منجر گردید به کنار زده و از طریق منابر با تشریح چگونگی وقوع این حادثه از کنار آن عبور نمود.
 
سید احمد الصافی که در جمع وعاظ منبر حسینی سخن می‌گفت ضمن اشاره به جنگ روانی دشمن بر علیه نیروهای امنیتی و نظامی کشور بر ضرورت معرفی دستاوردهای ارتش عراق در مقابله با نیروهای تروریست با هدف افزایش میزان انگیزه در بین مردم تاکید نمود و گفت: وعاظ منبر حسینی وظیفه سنگینی بر عهده دارند و اکنون با حلول ماه مبارک رمضان علاوه بر وظیفه تبلیغ دین وظیفه افزایش میزان اعتماد به نفس در بین مردم و ارتش و مقابله با شایعات کذب دشمن و تشریح فتوای جهاد کفائی بر عهده ایشان می‌باشد.
 
وی وظیفه خطبا در مجالس و برنامه‌های ماهواره‌ای را افزایش میزان اعتماد به نفس نیروهای داوطلب و بیان خاطرات برخی از نیروهای داوطلب و رشادت‌ها و دلاورمردی‌های ایشان با هدف افزایش روحیه شهادت طلبی عنوان و افزود: بایستی خطبای منابر حسینی این نکته را برای همگان تبیین کنند که نیروهای داوطلب و یگان‌های تشکیل شده از این نیروها بایستی صرفا در قالب نیروهای امنیتی رسمی کشور فعالیت نموده و از فعالیت خارج چارچوب قانون بپرهیزند.

کلید واژه های مطلب: تاکید   تولیت   آستان   حضرت   عباس(ع)   بر   ضرورت   مقابله   با   جنگ   روانی   دشمن   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.