تولید اولین کلیپ کودکان انتحاری شیعه در عراق!

تولید اولین کلیپ کودکان انتحاری شیعه در عراق! shia muslim                   
بر همین اساس اولین کیلیپ کودکان انتحاری شیعه در عراق تولید و به طور گسترده در فضای مجازی به خصوص رسانه‌های عرب زبان منتشر شد.

به گزارش مصاف به نقل ازشیعه آنلاین، دشمنان اسلام همواره تلاش کرده اند از هرگونه روشی برای تخریب وجهه و چهره جهان اسلام و مسلمانان و نیز ایجاد درگیری و جنگ فرقه ای و مذهبی میان شیعه و سنی استفاده کنند. از جمله این روش ها، خشن و بی رحم نشان دادن مسلمانان است.
 
بر همین اساس اولین کلیپ کودکان انتحاری شیعه در عراق تولید و به طور گسترده در فضای مجازی به خصوص رسانه های عرب زبان منتشر شد.
 
البته ناگفته نماند، دیگر هدفی که تولید کنندگان این کلیپ آن را دنبال می کنند، تبدیل کردن درگیری جاری در عراق به درگیری شیعی – سنی است از همین رو آنان در این کلیپ تلاش کرده اند نشان دهند که بعد از چند هفته حملات نیروهای تروریستی داعش، اکنون شیعیان به خشم آمده و با آماده کردن کودکانی انتحاری قصد انتقام گیری دارند.
 
اين در حاليست بررسی سطحی و یا حتی دقیق تاریخ اسلام و تاریخ تشیع نشان می دهد که پیروان مکتب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در طول تاریخ نه تنها هیچگاه خشونت طلب نبوده بلکه همواره مظلوم واقع شده اند.
 
اما در این میان، حتی اگر نخواهیم به مطالعات و اسناد تاریخی برای اثبات غیر خشن بودن شیعیان استناد کنیم، می توانیم حداقل با کمک نرم افزارهای روز دنیا، به ساختگی بودن این کلیپ توسط دشمنان شیعه پی ببریم.
 
نکته ای که در این دو تصویر وجود دارد و دست سازندگان غیر شیعی این کلیپ برای تخریب وجهه شیعیان را نشان می دهد این است که عبارت «السلام علیک یا ...» در هر دو تصویر به طور معکوس نوشته شده و این نشان می دهد که اصلا زمینه و پشت سر این دو کودک عکس شمایل ائمه (ع) وجود نداشته بلکه سازندگان این کیلیپ، با هدف شیعه نشان دادن این کودکان، از این تصاویر استفاده کرده و با استفاده از نرم افزار فتوشاپ آن را پشت سر و در زمینه تصویر قرار داده اند.کلید واژه های مطلب: تولید   اولین   کلیپ   کودکان   انتحاری   شیعه   در   عراق      shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.