نماینده عربستانی: سرکرده داعش هالیوودی و بالیوودی است !

نماینده عربستانی: سرکرده داعش هالیوودی و بالیوودی است ! shia+muslim                   
عضو مجلس شورای عربستان با اذعان به پرورش عناصر گروه تروریستی داعش توسط مبلغان سعودی، سرکرده این گروه را "بازیگر هالیوود و بالیوود" توصیف کرد.

به گزارش مصاف به نقل از العالم، قاضی "عیسی الغیث" به روزنامه اینترنتی عربستانی "المواطن" گفت: تروریسم باندهای وابسته به القاعده و داعش برآمده از بسترهایی است که آن ها را مبلغانی که در دانشگاه ها، مدارس و بخش های دولتی و ... عربستان و کشورهای دیگر می چرخند و فعالیت می کنند، پرورش می دهند.
رییس مرکز "الوسطیة"، داعش و القاعده را خوارج [زمان] خواند و با اشاره به وجود زمینه های شکل گیری این پدیده در میان برخی جوامع عربی و اسلامی پیش بینی کرد که در آینده شاهد تندروی ها و تروریسم بیشتری خواهیم بود.
این کارشناس امور فقهی و قضایی اتحادیه عرب، از آزادی عمل القاعده و داعش در کشورهای عربی و اسلامی و تاسیس مراکز ویژه کادر سازی و تشکیل هسته های خاموش ... ابراز شگفتی کرد.
الغیث همچنین خواستار مراجعه مسلمانان به احادیثی شد که به کشتن کسانی تشویق می کند که به نام اسلام ضد امت اسلامی قیام می کنند.
وی افزود: منابع حدیثی اهل سنت نیز به نقل از امام علی علیه السلام از پیامبر نقل کرده اند که گروهی، در آخر الزّمان پیدا می شوند که دارای افکاری احمقانه اند. گفتارشان از بهترین گفتار افراد روی زمین است ... ایمانشان از گلویشان تجاوز نمی کند، از دین به گونه ای خارج می شوند که گویی تیر از کمان خارج می شود، پس آنها را بکشید. به درستی که برای کشندگان این گروه در روز قیامت اجر و پاداش خواهد بود.

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.