جدایی لیبرمن از نتانیاهو

جدایی لیبرمن از نتانیاهو shia muslim                   
یک شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که کوتاهی بنیامین نتانیاهو در واکنش به حملات موشکی مقاومت علت شکست ائتلاف " اسرائیل بیتنا" و " لیکود " است.

به گزارش مصاف به نقل از العالم گزارشگر کانال 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره گفت: پس از یک سال و نیم لیبرمن و نتانیاهو از یکدیگر جدا شدند.

تلویزیون رژیم صهیونیستی در همین حال اظهارات لیبرمن را در این باره پخش کرد که گفت : گفت: اختلافات بین ما شکل جوهری و اساسی به خود گرفت.

گزارشگر اسرائیلی گفت: دو طرف پیش از اختلافات اخیر در خصوص غزه، با یکدیگر اختلاف نظرهای اساسی داشتند  و حمایت نتانیاهو از "نیر برقات" بجای "موشه لئون" در انتخابات شهرداری قدس، دامنه اختلاف را بیشتر کرد.

وی افزود: این اقدام یک روز پس از مشاجره شدید بین وزیر امورخارجه و نخست وزیر اسرائیل در برابر چشهمای شگفت زده وزرا اتخاذ شد.

گزارشگر اسرائیلی گفت: لیبرمن در پاسخ به سؤالی که آیا نتانیاهو نخست وزیر برتر اسرائیل است؟ پاسخ داد: امیدوارم این دولت به روزهای پایانی اش نزدیک شود.

وی افزود: نزاع بین اعضای دولت برای چگونگی تعامل با حماس این سؤال را مطرح می کند که آیا در سال 2015 انتخابات خواهیم داشت؟

"یولی ادلشتاین" رئیس کنست در این باره گفت: با وجود این اختلافات بعید می دانم در این تاریخ مردم را پای صندوقهای رأی بکشانیم.

کلید واژه های مطلب: جدایی   لیبرمن   از   نتانیاهو   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.