داعش اجنه هم تشکیل شد!

داعش اجنه هم تشکیل شد! shia muslim                   
"رافضی"های بحرین مانع سفر من به بحرین شده اند. آنها که اصل و نسبشان به اجداد صفوی باز می‌گردد، باید بدانند که بنده در آینده نزدیک به بحرین خواهم آمد تا چشمان شما کور شود!

به گزارش  مصاف به نقل ازشیعه آنلاین، «محمد العریفی» چهره سرشناس وهابی در عربستان و صاحب فتوای "جهاد نکاح" مدعی شد که گروهک تروریستی - تکفیری «دولت اسلامی عراق و شام» موسوم به "داعش" اخیرا سپاهی از اجنه تشکیل داده است.
 
بر اساس ادعای این مفتی جنجالی وهابی ،قرار است این سپاه در چند روز آینده به طایفه اجنه شیعه حمله ور شود و طایفه اجنه شیعه را به هلاکت برساند!
 
وی در ادامه اظهاراتش که بیشتر به توهم شبیه است تا واقعیت، گفت: "رافضی"ها از تمامی نیروهای خود علیه "داعش" استفاده می کنند از همین رو بر مسلمانان واجب است که به هر نحوی از خلافت اسلامی پشتیبانی کنند!
 
"العریفی" در ادامه شیعیان بحرین را مورد انتقاد قرار داد و گفت: "رافضی"های بحرین مانع سفر من به بحرین شده اند. آنها که اصل و نسبشان به اجداد صفوی باز می گردد، باید بدانند که بنده در آینده نزدیک به بحرین خواهم آمد تا چشمان شما کور شود!
 
لازم به ذکر است، "العریفی" قرار است به دعوت از وزارت ارشاد بحرین در دهه آخر ماه مبارک رمضان در مسجد جامع بحرین به تبعیت از رژیم دیکتاتوری آل خلیفه به سخنرانی بپردازد.
 
شیعیان بحرین بدلیل دعوت از این مفتی وهابی رژیم آل خلیفه را به شدت مورد حمله و انتقاد قرار دادند و تمامی گروه های سیاسی شیعه از جمله گروه "جمعیت الوفاق" درباره ورود "العریفی" به آل خلیفه هشدار داده و به آل خلیفه توصیه کرده اند که در مورد ورود وی به بحرین تجدید نظر کنند.

کلید واژه های مطلب: داعش   اجنه   هم   تشکیل   شد      shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.