نتانیاهو: نمی‌دانیم جنگ چه زمانی به پایان می‌رسد

نتانیاهو: نمی‌دانیم جنگ چه زمانی به پایان می‌رسد shia muslim                   
با وجود درخواست شورای امنیت برای برقراری آتش‌بس در نوار غزه، حملات رژیم صهیونیستی به غزه شدت گرفته و نتانیاهو می‌گوید، نمی‌داند جنگ چه زمان به پایان می‌رسد.


به گزارش مصاف به نقل از العالم، در ادامه حملات زمینی و هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه، ارتش این رژیم به ساکنان مناطق شمالی غزه هشدار داد که خانه های خود را ترک کنند.

ارتش رژیم صهیونیستی به ساکنان مناطق شمالی نوار غزه هشدار داده است که از ساعت 9 صبح به وقت گرینویچ ( حدود ظهر به وقت محلی) خانه های خود را ترک کنند.

این هشدار پس از آن صادر شد که رژیم صهیونیستی در عملیاتی، مناطقی از غزه را به صورت زمینی مورد حمله قرار داد. در این حمله مبارزان حماس با کماندوهای ارتش صهیونیستی درگیر شده و چهار نظامی اسرائیلی را زخمی کردند.

در حالی که تلاش های دیپلماتیک برای آتش بس در غزه شدت گرفته است، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت دورنمایی برای پایان حملات به غزه نمی بیند.وی تاکید کرد: ما نمی دانیم جنگ چه زمان به پایان می رسد.

حملات هوایی رژیم صهیونیستی تاکنون باعث شهادت 166 فلسطینی شده است.

حملات هوایی رژیم صهیونیستی به غزه، پاسخ موشکی حماس را نیز به دنبال داشته است.حماس روز یکشنبه رسما اعلام کرد که تل آویو و مناطقی در مرکز اسرائیل را هدف قرار داده است.

کلید واژه های مطلب: نتانیاهو      نمی‌دانیم   جنگ   چه   زمانی   به   پایان   می‌رسد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.