600 کودک یتیم شیعه در پناه آستان قدس حسینی هستند

600 کودک یتیم شیعه در پناه آستان قدس حسینی هستند shia muslim                   
بحمدالله آستان مقدس حسینی هیچ مشکلی برای پذیرایی محبین اهل بیت علیهم السلام ندارد اما از کمک‌های مردمی جهت کمک به آوارگان شیعه استقبال می‌کنیم.

به گزارش مصاف به نقل از شیعه آنلاین، سید "جمال الدین شهرستانی" مدیر روابط عمومی آستان مقدس حسینی در گفتگوی تلفنی با خبرنگار شیعه آنلاین گفت: در بحران فعلی عراق، بسیاری از شیعیانی که در مناطق ناامن زندگی می کردند به شهر کربلاي معلي هجرت کرده اند و جا و مکاني براي سکونت و زندگي ندارند.
 
وي در ادامه گفت: بر همين اساس آستان مقدس حسینی دست به کار شده و تا به اين لحظه به بیش از 1900 خانوار پناه داده است.
 
مدیر روابط عمومی آستان مقدس حسینی افزود: متأسفانه از بین خانواده ها، تاکنون بیش از 600 کودک یتیم شیعه شناسایی شده اند. از بین این 600 کودک حدود 100 نفر آنها شیرخوار هستند.
 
"شهرستانی" همچنين گفت: بحمدالله آستان مقدس حسینی هیچ مشکلی برای پذیرایی محبین اهل بیت علیهم السلام ندارد اما از کمک های مردمی جهت کمک به آوارگان شیعه استقبال می کنیم.
 
وی در پايان افزود: متأسفانه آمار ایتام شیعه رو به افزایش است، فلذا در این ایام از تمامی شیعیان درخواست داریم که از کمک به ایتام دریغ نکنند. هم اکنون هم خانواده های زیادی هم زير نظر آستان مقدس عباسی (حرم حضرت عباس عليه السلام) هستند. تعداد آن خانوارها هم به 2000 خانوار هم می رسد.

کلید واژه های مطلب: 600   کودک   یتیم   شیعه   در   پناه   آستان   قدس   حسینی   هستند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.