رزمندگان حزب الله لبنان در منطقه عرسال

رزمندگان حزب الله لبنان در منطقه عرسال shia muslim                   
یگان‌های نظامی حزب‌الله با پشتیبانی هوایی و زمینی ارتش سوریه و نظارت میدانی ارتش لبنان توانسته‌اند مناطقی از جرود را پاکسازی و تروریست‌های مسلح وابسته به جبهة‌النصرة و دیگر گروه‌های مسلح را از نوار مرزی دور کنند.

به گزارش مصاف به نقل از ابنا ـ منابع خبری لبنان اعلام کردند که رزمندگان حزب الله لبنان در منطقه جرود و عرسال در نزدیکی مرز سوریه با تروریست‌های تکفیری جبهة‌النصرة درگیر شده و ضربات مهلکی را بر آنان وارد کرده‌اند.

در درگیری‌های سنگینی که بین نیروهای مقاومت و تروریست‌های جبهة‌النصرة روی داد تعداد زیادی از عناصر تکفیری که قصد ورود به لبنان داشتند به هلاکت رسیدند.

تعداد زیادی از عناصر جبهة‌النصرة که قصد حرکت به سمت منطقه بقاع را داشتند کشته و زخمی شده و ۱۴ نفر از آنان نیز به اسارت رزمندگان حزب‌الله درآمد.

منابع مطلع به الحدث نیوز گفتند که یگان‌های نظامی حزب‌الله با پشتیبانی هوایی و زمینی ارتش سوریه و نظارت میدانی ارتش لبنان توانسته‌اند مناطقی از جرود را پاکسازی و تروریست‌های مسلح وابسته به جبهة‌النصرة و دیگر گروه‌های مسلح را از نوار مرزی دور کنند. به این ترتیب نیروهای حزب الله در آستانه ورود به عرسال قرار گرفته‌اند.

همچنین ارتش سوریه با همکاری ارتش لبنان عملیات گسترده‌ای برای پاکسازی نقاط و گذرگاه‌های مرزی در ارتفاعات شرقی لبنان از گذرگاه الزمانی، میرا، مارطبیا و الحمره تا گذرگاه الرومیات، آغاز کرده است.

گروه‌های تروریستی در مناطق مرزی لبنان و سوریه اقدام به قاچاق افراد مسلح و تجهیزات نظامی و غیر نظامی می‌کنند.

کلید واژه های مطلب: رزمندگان   حزب   الله   لبنان   در   منطقه   عرسال   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.