کشتار جدید صهیونیست‌ها در «حی الشجاعیه» غزه با دهها شهید و زخمی

کشتار جدید صهیونیست‌ها در «حی الشجاعیه» غزه با دهها شهید و زخمی shia muslim                   
حملات بی‌امان رژیم صهیونیستی به منطقه «حی‌الشجاعیه» تا کنون باعث شهادت چندین زن و کودک و مجروحیت دهها نفردیگر شده است.

به گزارش مصاف به نقل از فارس  از پایگاه خبری «المنار» فلسطین، با آغاز صبح امروز یکشنبه دهها شهید و زخمی در نتیجه جنایت تازه رژیم صهیونیستی در «حی الشجاعیه» واقع در شرق غزه به بیمارستان شفا منتقل شدند.

در بین شهدا «اسامه خلیل الحیه» پسر یکی از رهبران حماس و زن و دو فرزندش نیز دیده شده‌اند.

رژیم صهیونیستی از شب گذشته به صورت بی‌هدف حی‌الشجاعیه را از زمین و هوا و دریا بمبارن کردند و شاهدان عینی از محاصره خانواده‌ها در میان انبوه تخریب منازل خبر می‌دهند به نحوی که خودروهای اورژانس قادر نیستند خود را به راحتی به محل برسانند.

علاوه بر این رژیم صهیونیستی تیم‌های امدادی که تلاش میکردند خود را به منطقه برسانند مورد هدف قرار داد و پایگاه «اسکای نیوز» از تخریب خطوط امدادی در نوار غزه خبر داد.

بر اساس گزارش پایگاه خبری «فلسطین‌الیوم» در بمباران امروز حی‌الشجاعیه، «التفاح» و «الشعف» تا کنون 14 نفر شهید شده‌اند و 154 نفر مجروح به بیمارستانها منتقل شده‌اند.

عملیات زمینی ارتش رژیم صهیونیستی از روز پنجشنبه علیه نوار غزه آغاز شده و شهروندان بیگناه و زنان و کودکان بیشترین آمار قربانیان را به خود اختصاص داده‌اند.

کلید واژه های مطلب: کشتار   جدید   صهیونیست‌ها   در   «حی   الشجاعیه»   غزه   با   دهها   شهید   و   زخمی   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.