لبنان را به آتش می‌کشیم

لبنان را به آتش می‌کشیم shia muslim                   
سرکرده گروه تروریستی " لواء احرار السنه - بعلبک"، که پیشتر مسئولیت چند عملیات انتحاری در مناطق مختلف لبنان را به عهده گرفته بود، تهدید کرد که این کشور را به آتش خواهد کشید.

به گزارش مصاف ، "سیف الله الشیاح" " در صفحه شخصی خود در تویتر به اظهارات "سوزان الحاج" رئیس دفتر مبارزه با جرائم اطلاعاتی لبنان واکنش نشان داد. سوزان الحاج چند روز پیش از شناسایی گردانندگان صفحه این گروه در تویتر خبر داده بود.

الشیاح نوشت: "نه تو و نه دفتر مبارزه با جرائم اطلاعاتی لبنان که افتخار می کنید به واسطه آن می توانید مکان استقرار ما را تعیین کنید و به ما آسیب برسانید، نمی توانید علیه ما کاری انجام دهید. بنابر این از تو می خواهم از بازی با آتش اجتناب کنی و همنشینی با زنان را ترجیح دهی."

"سوزان الحاج" روز جمعه گذشته در گفت وگوی اختصاصی با خبرگزاری آناتولی فاش کرد که گردانندگان حساب گروه موسوم به "لواء احرار السنه - بعلبک" شناسایی شده و به زودی توقیف خواهند شد.

از سوی دیگر الشیاح، "نهاد المشنوق" وزیر کشور لبنان را هم تهدید کرد و گفت در صورتی که هر یک از عناصر این گروه از سوی دستگاه های "صلیبی" لبنان مورد تعرض واقع شوند، "لواء احرار السنه - بعلبک"، تنها در چند ساعت لبنان را به تپه ای از آهن و آتش تبدیل خواهد کرد.

دفاع الشیاح از صفحه این گروه در تویتر در حالی است که گروه تروریستی موسوم به "جبهه النصره در لبنان" ماه مارس گذشته هشدار داده بود که حساب تویتری "لوا احرار السنه - بعلبک"، یک حساب اطلاعاتی مبتنی بر کذب و افترا است.

چندی پیش گروهک تروریستی موسوم به "احرار السنه – بعلبک" با اعلام بیعت با ابوبکر بغدادی سرکرده گروه تروریستی "داعش" که خود را خلیفه مسلمین نامیده بود، از اقدامات او در عراق و سوریه حمایت کرد.

منبع: شبکه العالم به نقل از روزنامه القدس العربی

کلید واژه های مطلب: لبنان   را   به   آتش   می‌کشیم   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.