جنایتی بسیار وحشتناک‌تر از خوردن قلب و بریدن سر

جنایتی بسیار وحشتناک‌تر از خوردن قلب و بریدن سر shia muslim                   
این بزرگ‌ترین رسوایی برای تمدن بشری است.. کجاست غربی که ادعای دفاع از حقوق بشر در سوریه را دارد؟

به گزارش مصاف به نقل از "وتو" فعالان رسانه ای تصویر یکی از عناصر گروه تروریستی داعش را در سایت ارتباط جمعی فیسبوک منتشر کردند که در آن فرد مذکور دست یک دختر بچه را گرفته است و این در حالی است که دختر بچه از ترس گریه می کند. این تصویر با عنوان «داعشی ها در عراق و سوریه با کودکان ازدواج می کنند» در سایت های ارتباط جمعی منتشر گردید.

در ذیل این تصویر نوشته شده است: «تصویر یکی از مجاهدین داعش در یک چادر تبلیغاتی در شهر الرقه سوریه». 
یکی از فعالان در قسمت نظرات مربوط به این عکس نوشته است: «همه باید دست به دست هم دهیم.. تا اولین موضوع عدالت خواهی در جهان این قضیه باشد.. این بزرگ ترین رسوایی برای تمدن بشری است.. کجاست غربی که ادعای دفاع از حقوق بشر در سوریه را دارد؟

ساركوزی فاسد کجاست که به خاطر "آزادی" لیبی را ویران کرد؟ ترکیه کجاست.. قطر کجاست؟ هر کس خانواده این مجرم را می شناسد باید از آن ها درباره این کار او سوال کند.. از دیشب که این تصویر را دیدم نخوابیده ام.. این جنایت بسیار وحشتناک تر از خوردن قلب و سربریدن است..».

لازم به ذکر است که گروه تروریستی داعش به اسم دین اسلام، به انواع جرایم شنیع غیرانسانی در حق اهالی مناطق تحت سیطره خود دست می زند و در اقدام اخیر خود دستور ختنه زنان ۱۱ تا ۴۲ سال در موصل را صادر کرده است.
 

کلید واژه های مطلب: جنایتی   بسیار   وحشتناک‌تر   از   خوردن   قلب   و   بریدن   سر   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.