توصیه خاخام روسیه برای پیروزی اسرائیل و ترساندن مردم غزه

توصیه خاخام روسیه برای پیروزی اسرائیل و ترساندن مردم غزه shia muslim                   
خاخام کل روس، دعا و کمک‌های مالی را دو روش برای کمک به سربازان اسرائیلی عنوان کرد و خطاب به یهودیان ساکن مسکو گفت: یهودیان باید «تفیلین» بپوشند تا مردم غزه و دیگر کشورها را تهدید نموده و بترسانند.

به گزارش مصاف ، "برل لازار" خاخام کل روسیه در جمهوری روسیه طی سخنانی در جمع یهودیان صهیونیست ساکن مسکو از آنان و تمامی مردم روسیه خواست تا با کمک مالی خود از سربازان مظلوم اسرائیل در جنگ با غزه حمایت کنند.

وی با ادعای اینکه برادران شما به جنگ می‌روند و شما در این جا می‌نشینید افزود: ما موظفیم به سربازان اسرائیل کمک کنیم تا آنها با جسم سالم از جنگ بازگردند!

این خاخام صیونیست، دعا و کمک‌های مالی را دو روش برای کمک به سربازان اسرائیلی عنوان کرد و خطاب به یهودیان ساکن مسکو گفت: یهودیان باید «تفیلین» بپوشند تا مردم غزه و دیگر کشورها را تهدید نموده و بترسانند.

یهودیان هنگام نیایش بامدادی با تسمه‌ای چرمی، دعای قرارداده شده دریک جعبه کوچک را که «تفیلین» نامیده می‌شود را به پیشانی خود نصب می‌کنند تا پیوستگی و اتصال خود را به پروردگار نشان دهند.

این خاخام روسی با تأکید بر پوشیدن تفیلین برای ترساندن مردم غزه گفت: شایسته است کسانی که تفیلین پوشیده‌اند به آنان که نپوشیده‌اند نیز صحبت‌های مرا برسانند که عمل به این کار باعث بالارفتن روحیه سربازان در جنگ با غزه خواهد شد.

وی در پایان گفت: پوشیدن تفیلین به شما قدرت می‌دهد و دشمنان سر تعظیم در مقابلتان فرود خواهند آورد.

شایان ذکر است بسیاری از خاخام ها و یهودیان واقعی جهان نه تنها برای پیروزی سربازان کودک کش اسرائیلی دعا نمی کنند، بلکه با شرکت در تظاهرات و تجمعات فراوان، جنایات اخیر رژیم اشغالگر قدس در غزه را نیز محکوم نموده اند.

منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: توصیه   خاخام   روسیه   برای   پیروزی   اسرائیل   و   ترساندن   مردم   غزه   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.