ام احمد، کابوس زنان سوریه

ام احمد، کابوس زنان سوریه shia muslim                   
زنی با ملیت تونسی و عضو گروه تروریستی داعش که به خاطر اعمال مجرمانه و قساوت در ارتکاب جنایت، به کابوسی برای مردم سوریه به ویژه بانوان تبدیل شده است.

به گزارش مصاف به نقل از "شام تایمز"، تروریست تونسی وابسته به گروه تروریستی داعش معروف به "ام احمد"، از خطرناک ترین عناصر داعش در شهر حلب بوده و موجب رعب و وحشت شهروندان سوری شده است.

به گزارش روزنامه تونسی "الشروق" ام احمد به کابوسی برای مردم سوریه تبدیل شده است، به ویژه بعد از آن که ده ها زن سوریه ای را در شهرهای مختلف این کشور تازیانه زده است؛ یکی از قربانیان در اعترافات خود گفته است: این زن که از فرماندهان داعش محسوب می شود، دارای ملیت تونسی بوده و حدود ۴۰ سال سن دارد و به خشونت و قساوت معروف است.

گفته می شود که ام احمد احکام صادره از دادگاه شرعی داعش را اجرا می کند و برای او اهمیت ندارد که چه حکمی را باید اجرا کند؛ بعضی از اوقات او زن هایی را که لباس شرعی مورد نظر داعش را نپوشیده اند، تازیانه می زند و گاهی کسانی را که به زنا یا موارد دیگر متهم شده اند، مورد تنبیه قرار می دهد و شدت و قساوت او در اجرای احکام داعش موجب شده است که این زن مایه ترس و وحشت شهروندان سوریه ای شود.

کلید واژه های مطلب: ام   احمد،   کابوس   زنان   سوریه   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.