حمایت دانشجویان کشور از مردم غزه

حمایت دانشجویان کشور از مردم غزه shia muslim                   
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز برای دفاع از مردم مظلوم غزه مقابل جنایات صهیونیستی از ایجاد حساب بانکی برای دریافت کمک‌های مادی دانشجویان و تحقق این امر خبر داد.

به گزارش مصاف، "احمد مداحی" مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با حضور در نشست خبری کمیته دانشجویی حمایت از مردم غزه  که  در سالن جلسات شهید شهبازی سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد، اظهار داشت: ما سخنان 35 سال پیش امام خمینی(ره) را در قبال ماهیت رژیم صهیونیستی آشکارا مشاهده می‌کنیم و جنایاتی که امروز رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه انجام می‌دهد ماهیت این رژیم را برای ملت‌های جهان روشن کرده است.

وی ادامه داد: ما دانشجویان به عنوان پیشگامان جامعه بر خود واجب می‌دانیم تا در دفاع از مردم غزه قدمی برداریم و در کنار کمک‌های مادی، کمک‌های معنوی نیز برای مردم غزه داشته باشیم تا قوت قلبی برای جبهه مقاومت باشد.

ایشان در ادامه گفتند: این کمیته دانشجویی تلاش می‌کند کمک‌های مادی دانشجویان را برای مجهز کردن مردم غزه در دفاع از خودشان جمع‌آوری کند. بر همین اساس شماره حسابی با شماره 1234800115508 بانک سپه در این خصوص تدارک دیده شده است تا کمک‌های مادی دانشجویان به مردم غزه برسد.

مداحی خاطرنشان کرد: این کمیته تلاش می‌کند تا با کمک به مردم غزه در برابر رژیم صهیونیستی، جهان بدون رژیم صهیونیستی را به وجود آورد و تا زمانی که رژیم صهیونیستی اقدامات جنایتکارانه خود را ادامه دهد، دانشجویان نیز تمام تلاش خود را جهت تجهیز مردم غزه انجام خواهند داد.

در ادامه نشست "ناصر آراسته" دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی از برگزاری تجمع دانشجویی در سراسر کشور در اعتراض به جنایات تمام نشدنی رژیم کودک کش صهیونیستی خبر داد و گفت: اولین برنامه رسمی کمیته دانشجویی حمایت از مردم مظلوم غزه، به همت بسیج دانشجویی دانشگاههای سراسر کشور اجرا می شود و  برگزاری این تجمع  توسط بسیج دانشجویی در روز خشم جنبش دانشجویی  یعنی سه شنبه 14 مرداد  در مراکز تمامی استانها  با حضور دانشجویان خواهد بود.

وی در ادامه گفت:امروز ملت های مسلمان منطقه بیش از پیش به وحدت و همبستگی خود نیاز دارند تا در برابر جنایات آشکار رژیمی کودک کش به استیفای حقوق مظلومان بپردازند.

آراسته نقش دانشجویان به عنوان قشر پیش رو و بیدار جامعه را در این مسئله غیر قابل انکار دانست و با دعوت از تمامی دانشجویان دانشگاههای کشور به حضور در این تجمعات از آنها خواست تا منادی فریاد ظلم ستیزی ملت ایران باشند.


منبع:ابنا

کلید واژه های مطلب: حمایت   دانشجویان   کشور   از   مردم   غزه   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.