قیام قلم

قیام قلم shia muslim                   
طومار نوشته شده توسط برخی از مبارزین فضای مجازی در حمایت از مسلمین جهان

بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون که سایه ی سیاه ظلم و جور جهان را در سیاهی فرو برده است و در گوشه گوشه ی زمین، خون مسلمین را به جرم "اسلام" می ریزند، از گوشه ای از این خاک معطر به خون شهدا قلم برداشتیم تا شاید بتوانیم با کلام خویش کمکی باشیم بر مقاومت و ایستادگی خواهران و برادرانمان.

آن پیک نامور که رسید از دیار دوست:


1- همانگونه که درعصر تاریک جاهلیت نور پر فروغ اسلام به رهبری پاک پیامبر (ص) بر دلها تابید، بهنگام فرو رفتن جهان در تاریکی و ظلم وستم سپیده صبح قیام قائم آل محمد (ص) حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف هم میدرخشد.

پس ای آرام جان وای امام مهربانیها بیا که جهان تشنه حضور تو و عدالت توست. در گوشه گوشه دنیا به راحتی سر میبرند و بچه‌های بی دفاع و مظلوم را میکشند و خانه‌ها را برسر مردم آوار میکنند و همین آوارها میشود آرامگاه بی گناهان. با بی حیایی، ظالم از ظالم دفاع میکند و حمایت میکند تا او بچه‌های بیشتری را بکشد و خانه‌های بیشتری تخریب کند.

ای پسر فاطمه بیا که بدون تو نمیشود.وتا دمی میایدو میرود منتظر و چشم به راه آمدنت هستیم.

از: Shadi2- کودک من چشمان کوچکت را آهسته ببند اینجا جایی برای نگریستن تو نیست. می دانم که چندی بیشتر نیست که چشمان زیبایت را گشودی تا به وسعت نگاه بلندت زیبایی‌ها را بنگری اما مجبور شدی همگام با دیگران یک شاهد باشی، شاهدی برای نگریستن پایمال شدن مالکیتها.

کودک من، در آغوشم آرام گیر بگذار تن سردت را بار دیگر به آغوش بگیرم شاید دستان سردت کمی گرم شوند. اکنون آهسته بخواب دستان تو کوچکتر از آنند که سنگی پرتاب کنند...

کاش آغوشم سنگر امنی برایت می‌شد وقتی بمبهای بی شرم بر سرت می‌ریختند، کاش این ابر سیاه به جای فسفر سوزنده و کشنده برایت باران می‌آورد بارانی که ناامنی‌ها را بشوید، بی شرمی‌ها را، جنایتها را...، آنگاه میتوانستیم سربلند و امن به دیدن آسمان برویم؛ آسمانی که شب‌ها برایمان با ستاره‌ها چراغانی شود نه با بمب و موشک و توپ و تیر، آنگاه دستان کوچکت را می‌گرفتم و با ستاره‌ها برایت طرحهای زیبا می‌کشیدم.

کودک نازم، اکنون آهسته به دل خاک میسپرمت می‌دانم که گرمای وجودم هم نمیتواند سردی دستانت را برطرف سازد. مرا ببخش که آغوشم نتوانست در برابر بمبها حمایتت کند. اکنون به پرواز درآ. تو برای همیشه آزاد شده ای پس جاده‌ی آزادی را به سمت عشق برو به جایی که دیگر سراسر گل و محبت و عشق باشد. به جایی که دیگر آسمانش سیاه نباشد، بلکه آسمانش جایی باشد برای پرتاب بادبادکهای زیبا. به جایی برو که خبر از جنگ و خونریزی نباشد. به آزادی بپیوند. کودکم میدانم که گناهت فقط بی گناهی است.

 پ ن : تقدیم به همه‌ی مادران و کودکان معصوم و بی گناه غزه

میدانم که نوشتن حمایتی برایشان نمیشود وآزادی به آنها نمیبخشد اما شاید سیلی محکمی شود برای کسانیکه بی شرمانه از این جنایات حمایت میکنند.

از: Pinkyheaven3- الهی! خواهشی دارم به وسعت پاکی دل کودکانه شان ونگاه معصومشان و ناله‌های رباب گونه‌ی مادرانشان...

اگر مرا در این زمانه‌ از یاری دهندگان دین و ولی زمان قرار می دهی عمری عطا کن و در غیر این، از تو میخواهم عمرم را به دوست داران و علی صفتان ببخشی تا به فریادهای سوزناک مادران وکودکان بی پناه غزه، عراق و سوریه و ...برسند.

آمین

از: باران674- آقای من غربال شدن نزدیکانم را می‌بینم. حاضر نیستم دل به خوشیهای آنان ببندم اما دلم می‌سوزد برای خودم که دیر به این آرزوی بزرگ با تو بودن رسیدم. مشکلات از هر سو بر سرمان میبارد اما هنوز حاضر نیستم از تو دل بکنم. تازه پیدایت کردم  بعد از آن همه آرزوهای بیهوده حالا هیچ کدام برایم مهم نیستند فقط حضور شما آرامم می‌کند. برگرد که به خدا قسم فرزند سه ساله ام، تنها برادرم، همسرم، پدر و مادرم، جانم، مالم و هر چه که دارم را فدایت می‌کنم فقط تا جوانم بیا همین جمعه...الهم عجل لولیک الفرج

از: معصومه5- الان که دارم این چند سطر و مینویسم دلم میخواست جای شما باشم. خدا خودش گفته که: در زمان ظهور جنگ زیاد میشه به علت اینکه مردم بفهمن یه چیزی ندارن و از خدا بخوانش.

ما الان امام زمانو نداریم البته نه اینکه نداشته باشیم پیشمون نیست. بیایید دعا کنیم برای ظهور چه اشکالی داره که 1 دقیقه از 24 ساعتو برای امامت بدی ؟

به خدا خیلی تاثیر داره‌ها. همین یه دقیقه‌های منو تو میدونی چقدر میشه؟ امام ما الان دلش به همین یه دقیقه‌ها خوشه‌ها. فکر میکنی دلش نمیخواد بیاد؟ اونم الان مثل تو منتظره از منو تو هم منتطر تره. بعدشم خود غربیها میدونن که به دستش نابود میشن که از الان به فکر تصرفن. اللهم عجل لولیک الفرج

از:mahdik26- نسیم، بوی شب میدهد و شب، بوی التهابِ ضربان، بوی اشکِ خون آلود، بوی باروت و بوی دود. شب است؛ شب تغسیل معصومیت کودکانه با خونین شرابِ سیب بوی که نرم میچکد بر غمِ خاک. و جای گوشواره‌ها هنوز چه تازه درد میکنند... و تو ای ابلیس! دست و پا بزن. بیشتر دست و پا بزن تا فرو بلعیدن آتشِ بغضِ «خلقتنی من نار و خلقته من طین». نفَس‌های آخر است. دلگرم باش به سست تکیه گاهِ لانه عنکبوتی ات که وقتِ معلوم نزدیک است...

از: z.b7-انا لله و انا الیه راجعون

مردم فلسطین ما ملت ایران همیشه پشتوانه‌ی شما هستیم. یادتان باشد که رهبر عزیز ما چه گفت: «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.» هم آمریکا بلکه اسرائیل هم غلطی نمی‌تواند بکند. مگر رهبر نگفت تلاویب را با خاک یکسان می‌کنیم؟ پس منتظر باشید شما باید مقاومت کنید. ما خودمان را در هشت سال دفاع مقدس نشان داده ایم. آن‌ها می‌دانند که ما به سلاح وابسته نیستیم ایمان به خدا و غیرت علی(ع) و شجاعت زهرا(س) که به پشت در رفت تا از امام زمانش دفاع کند، ما نیز همانند آنها هم از امام زمان خود دفاع خواهیم کرد و هم از شما.

ان شاالله کربلای جدیدی را با نابودی صهیونیست‌ها و داعش رقم خواهیم زد که تاریخ به خود ندیده باشد و نماز را با سربازان امام خامنه ای به جماعت در  بین الحرمین یا در مسجد الاقصی می‌خوانیم.

اللهم جل لولیک الفرج

از: zedzion8- سلام آقا جان! امروز درغزه، نوشکفته‌های شیعه را به خون کشیدند. آقا جانم یا ابا صالح المهدی (عج )! مدعیان حقوق بشر بشریت را به تمامه به خاک و خون کشیدند. کدام حقوق؟ کدام بشریت؟ دسته دسته گلهای پرپر شده شیعه. سنگ هم یارای دیدن این همه وحشی گری نیست.

آقاجان دعایمان کن. مولای خوبیها معترفیم به معاصی، معترفیم به بی وفایی ولی گناه نوزاد بیست روزه چیست؟ گناه کودکان چیست که سایه سیاه صهیونیست گرمای آغوش مادرشان را با سردی حجم خاک معاوضه میکند؟

اللهم عجل لولیک الفرج

از: یامهدی ادرکنی9- إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ

امروز دشمنان اسلام در اوج قدرت به دنبال هدفی که سالها منتظرش بودند کشتار انسانها را در همه جای جهان به روش‌های مختلف انجام میدهند. امروز همان روزی است که امیرالمونین (ع) میفرماید اگر مسلمانی از غصه بمیرد رواست. پس وای بر کسانی که هنوز در خواب غفلت هستند و در مقابل این چنین ظلم‌های شیطانی سکوت کرده اند.

آیا قدرت‌های عربی صدای هم نژاد هایشان را هم نمیشنوند. آیا مدعیان حقوق بشر فریاد‌های مردم خودشان در خیابانهایشان را هم نمیشنوند. خدایا ظلم و جور در همه جای این کره بیداد میکند و مظلومین شاهد تجاوز به ناموسشان و به قتل رسیدن عزیزانشان هستند. دیگر هیچ جایی نیست که صدای اللهم عجل لولیک الفرج به گوش نرسد .خدایا به کدامین گناه کودکان را میکشند.

خدایا ما مشتاق روز ظهوریم.

از: hamsaye199110- پاهایت آن طرف افتاده؟ همان کفش‌های صورتی که پدرت خریده بود؟ گریه نکن جانم، ببین عروسکِ بی دست تو گریه نمی‌کند... عیبی ندارد تو به جای او هم دست هایت را به سمت آسمان بالا ببر... بگو: «خدایا بازیِ قایم موشک است من و عروسکم می‌خواهیم پشت تو قایم شویم...»

از: سیصدوچهادهمین نفر11- قاف*دال*سین. الفبای مقاومت سه حرف است.
قاف*دال*سین. الفبایی سه حرفی که با آن میشود بی نهایت واژه را ساخت و معنا کرد؛ لیلی را، مجنون را، عشق را، خون را، کودکی را ،پدر را، مادر را، فراق را، وصال را....
قاف*دال*سین، شیرازه یکی شدن ماست. همان قاف*دال*سینی که مادران به خاطرش مادران میخوانند: لالالالا نخواب مادر...                              

آری قدس، مادران فلسطینی را به بیدارکردن واداشته است؛ مادرانی که یکصدا و همدل لالایی بیداری را آرامبخش کودکانشان کرده اند.

اصلا چرا بخوابند در جهانی که همه اهالی آن خوابیده اند، در جهانی که شکم پرستانش حتی در خواب چندین ساله شان هم کابوس جمجمه‌های شکسته و دست‌های کوچک پاره پاره و قلب‌های داغ تکه تکه شده را نمی‌بینند. چرا کودکان فلسطینی طفولیتشان را در خواب سپری کنند امروزی که شکم پرستان همه دور هم خوابند و گل مبادله میکنند و میخندند و دم از عشق آنان میزنند؟

آری، کودکان فلسطینی، آموزگاران الفبای زندگی، الفبای مقاومت. آری کودکان غزه، سرایندگان قصیده بندگی! نخوابید، بیدار بمانید. کودکان غزه، چشم بگشایید و لی لی بازی کنید، بدوید و فریاد برآورید. کودکان فلسطینی شما را به خدا بخندید  از عمق وجود آوازهای کودکانه تان را سر دهید  و با تمام وجود بخندید. نونهالان، گنبد سبز رنگ مسجد الاقصی را سبز سبز نگه دارید تا همه بدانند که تنها خدا همه چیز ماست.  همه چیز ما هیچگاه نابود نمیشود، بیدار است و جاودان مهربان و وصف نشدنی. بخندید تا بندانند با وجود همه چیز هیچکس نمی‌گرید.

مسلمانان غزه! با شما هستم که دگیر تماشای بدن‌های پاره پاره و اشک و آه و خون برایتان عادت شده است، شاد باشید و زندگی کنید تا همه بدانند که مسلمان غم ندارد. اصلا مگر میشود غم داشت در حالیکه در احاطه شقایق هایی؟ اصلا مگر میشود غم خورد حال آنکه چشمهایت زیبایی میبیند و عشق و سرسبزی و دیگر هیچ.

مسلمانان غزه! شادمانه زندگی کنید تا دنیا بفهمد با الفبای عشق ،به خاطر قاف*دال*سین، چه آب ببارد و چه آتش، ما شاد شادیم. بخندید که گرچه همه خوابند، به امید طلوع حقیقت، تا آن سوی ابدیت با یادتان بیدار میمانیم. ما بیقراریم، چشم انتظاریم، تا در رکاب حق دست از جان بشوییم یا نائبش فرمان دهد لبیک گوییم.

لبیک یا حق لبیک یا حق لبیک یا حق

از: گلناز12-آقای من بیا به خاطر غزه ظهور کن. شما که میدانی مرگ کودک چند ماهه چه داغی دارد؛ که خودت شش ماهه ای را داغ داری. داغی به قدمت تاریخ! از خدابی خبران مینشینند و نظاره گر آزار خواهران و برادرانمان می‌شوند و هلهله میکنند و من یاد روزی می‌افتم که زیر همین آسمان خدا، خانواده ات بین هلهله‌ی شامیان آزار دیدند. آن روزها بمب نبود، با پرتاپ سنگ هلهله میکردند.

آقا! روزی که مصداق این الطالب بدم المقتول بکربلا شدی غزه را هم از نظر بگذران که این روزای غزه مرا عجیب یاد کربلا می‌اندازد و من در خود می‌لرزم که نکند من هم هم چون کوفیان....

از:مرداب13- مولای من! دیگر توان استقامت ندارم. ببین چگونه محبانت را یکی یکی از صحنه روزگار حذف می‌کنند. ای فرزند زهرا ببین چگونه عفت و حیای زنان مسلمان را در هم می‌شکنند و به آنان تجاوز می‌کنند. ای فرزند علی شاهد باش که این غاصبان چگونه دم از عدالت می‌زنند اما به نوزادان بی گناه هم ذره ای رحم نمی‌کنند. ای فرزند رسول خدا بشنو چگونه به دروغ ادعای برقراری نظم می‌کنند اما کشور‌های مسلمان را یکی یکی به خاک و خون می‌کشند. مولای من برگرد و عدالت را به این غاصبان نشان بده.

از: یا صاحب الزمان14- ای سران اتحادیه عرب شما همان اشباح الرجالید؛ که چهره‌های شیطانی تان با حمایت از کشتار کودکان مظلوم غزه برملا شده. شما مایه ننگ بشریت هستید...

از: zfsaran15- قلمم خسته است از بس که روی کاغذ‌ها راه رفته است. قلمم خسته است از بس که گریه‌ی بچه‌ی مظلومی را کشید و شیون‌های مادری که میگوید با من سخن بگو کودکم. قلمم خسته است از آه جان سوز پدری که کمرش خم شده ولی مردانه می‌ایستد و فریاد میزند می‌ایستم تا تو ای عشق  برگردی. بس نیست این همه یتیمی پس کی میخواهی که برگردی؟ ببین عشق بازی‌ها برایت میکنیم. ولله انصاف نیست که دیر برگردی. خسته ایم از تاریکی. ای خورشید میخواهیم که برگردی. چشمانمان گریان است و قلمهایمان خسته. آری ولی  بیدار می‌ایستیم که برگردی. همه آماده باش می‌ایستیم، تا تو ای خلیفه‌ی خدا برگردی.

اللهم عجل لویلک الفرج.اللهم صل علی محمد و آل محمد.

از: شیعه16- سلام علیکم. اکنون دیگر وقت خواب نیست و باید بیدار شویم و به جهان بنگریم. ببینیم که در همه جای جهان به جرم مسلمانی میکشند و به خاک و خون میکشند و میخورند. در غزه، عراق، سوریه، میانمار، آفریقا و دیگر نقاط میبینیم که چگونه به مردم و مسلمین ظلم و ستم میشود و ما ایستاده و نگاه میکنیم! این شرط انسانیت نیست چه برسد به مسلمانی. از همه‌ی مردم دنیا میخواهم که به دنبال ریشه و علل این جنایات رفته و بررسی کنید تا به حقانیت دین مبین اسلام پی برده و دشمنانش چه آشکار و پنهان را بشناسیم و تسلیم فرمان خدا شویم و حالا وقتش است که همگی به مقابله با استکبار جهانی برخیزیم و فریاد هیهات من الذلت سر دهیم.

اللهم عجل لولیک الفرج.اللهم صل علی محمد و آل محمد.

از: شیعه17- ای غزه غیرتمند مقاومت کن؛ زیرا که مقاومت تو تمام حیث و شرف اسرائیل را به باد میدهد در معادلات دنیا همیشه ظالم میبازد. همیشه فرعونیان و قارون‌ها و یزیدیان  به خاک ذلت کشیده شده اند!

هاااان ای سگ هار دنیا، ای اسرائیل جنایت کار! آخرالزمان است. دیگر تا میتوانی جولان بده وقت اضافه ات در حال  تمام شدن است. امام زمانمان گردنت را خواهد زد و تو را به زباله دان تاریخ خواهد سپرد...

مـــــــــــــــرگ بر اسرائـــــــــــــــیل
مــــــــــــرگ بر آمریــــــــــــــــکا

از: گلنوش18- خون بریزید، گردن بزنید، جگر بچه‌ی شیرخواره را تکه کنید. ما به این وضع دگر عادت کردیم. ما فرزندان همان حسینیم که تنش زیر سُم اسبان له شد اما این خون‌های ریخته شده و سرهای بی تن مایه‌ی افتخار ماست. حساب ما جای دیگریست. ما به ظهور امامی امید داریم که طالب بدم المقتول بکربلاست. بروید توبه کنید، کارتان زار است. در حوالی همین روزهاست که صدای "انا المهدی" به گوش می‌رسد.

از: Mokhlas19- گفتی اگر شیعیانم اصلاح شوند می‌آیم. ما آدم نشدیم، گناه دیگر مسلمانان چیست؟ مگر نگفتی غیبت سر حدی دارد، وقتی به آن برسیم می‌آیم؟ وقتش نرسیده؟ 1200 سال کم است؟ دیگر چه فجایعی باید رخ دهد؟! ظلم به سر حد خود نرسیده که غیبت به سر حد خود برسد؟ 1200 بی پدری بر سر کدام پیشینیان آمده است؟ میدانم که نباید از تو گله کنم. گله‌ی من از تو نیست. میدانم که قلب تو شکسته‌تر از ماست. خدایا! نظری کن . نه به حال ما خطاکاران، به حال کودکان بی گناه، به خاطر قلب شکسته‌ی ولی معصومت.

از: Arefeee20- الا ای کافران فاجر ملعون! لعنت خدا بر شما باد! ای رانده شدگان از هدایت و رحمت الهی، ای انسان نماهای درنده خو و پست‌تر از حیوان که خون انسان‌های بی گناه را جرعه جرعه می‌نوشید! ای حزب شیطانی که می‌خواهید نور خدا در عالم را خاموش کنید، غافل از این که آن نور خاموش شدنی نیست! نور حق و ایمان، نور انبیاء و امامان!  ان شاء الله روزی خواهد رسید که باطل رفته و حق بر عالم حکومت خواهد کرد، همان مهدی موعود! خداوندا شتاب کن در ظهورش  و به فریاد فریاد خواهان مظلوم برس! ای حق گرایان بدانید که ما به یاری خدا با شماییم و آگاه باشید که روز پیروزی و شکر و گشایش نزدیک است! ای قدسیان پایدار و مقاوم و جاودان بمانید!

از: حلما21- خداوند عزیز می‌بینی بامسلمانان چه میکنند ظهور أرباب و مولا و سرورمون برسان که بی او هیچ گره ای إز کار بشر باز نمی‌شود. جانم به فدای منجی عالم بشریت مهدی (ع)
الهم عجل لولیک الفرج

از: mohammad78622- چقدر بدم می‌آید از همه این چیزهای مجازی. از اینهمه محکوم کردنهای مجازی، طومارهای مجازی، کارهای مجازی، دیدارهای مجازی، دیوارهای...
کاش دیوار حائل را هم دیوار مجازی می‌کشیدند! اما آنها حواسشان جمع است...
چقدر بدم می‌آید

از: ایرج23- حمایت از مردم مظلوم غزه احتیاجی به ایرانی بودن یا مسلمان بودن ندارد شما باید انسان باشید تا انزجار خود را از حملات وحشیانه صهیونیست‌ها نشان دهید. به یقین که خدا و فرستاده اش به کشته شدن این همه انسان (چه بزرگ و کوچک ) راضی نیستند. اما چگونه و به دست که این کتاب تحریف شده است که حالا غزه به خاک و خون کشیده شده است؟ همانا خداوند میتواند این مردمان را از شر سپاهیان شیطان نجات دهد.

مرگ بر اسرائیل , مرگ بر صهیونیست , مرگ بر امریکا و لعنت خدا بر شیطان رجیم

از: محمد حسان24- امام خمینی رحمه الله علیه: هنری زیبا و پاک است که کوبنده‌ی سرمایه داری مدرن و کمونیسم خون آشام و نابود کننده‌ی اسلام رفاه و تجمل، اسلام التقاط، اسلام سازش و فرومایگی، اسلام مرفهین بی درد، و در یک کلمه "اسلام آمریکایی باشد.
imam-khomeini (rw)w
it's the beautiful and holy art that is hitter of modern capitalists and vanished welsare and jaudiness islam, mixed islam,agreement and ignobility islam, callous tranquil islam and in the word that's american islam.m

از: towhidi25- امام خمینی: فلسطین راز پنهان ظهور است.

تاجایی که یادم هست از بچگی ام اسراییل با فلسطین در جنگ بوده. آخه این چه دنیایی است چه حقوق بشری است که اجازه میدهند یک انسان به این راحتی کشته شود و صدای کسی هم در نیاید اگر خارجی ها را رها کنیم چرا مسلمانان کاری نمیکنند؟ مگر پیامبر نگفته اگر کسی به فکر مسلمان دیگر نباشد مسلمان نیست. ملت عرب چه میکنند آیا آنها مسلمان نیستند؟ مگر مردم مظلوم غزه چه گناهی کرده اند که باید این طور تاوان بدهند؟ ای انسان‌ها ای مسلمانان کاری کنید( تقوموا لله مثنی و فرادی ) خدایا منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان را برسان تا به این ظلم وستم‌ها پایان دهد.

از: entezar11426- Death to Israel's criminal
ننگ بر سردمداران حقوق بشر که در برابر اینهمه فجایع  انسانی سکوت کرده اند ننگ بر شرارت و نفاق و دروغ  آن ها. تمام این مظلومیت‌ها و تکه تکه و سوخته شدن کودکان ، زنان و انسان‌های مظلوم  و حمایت بی شرمانه‌ی سران استکبار در تاریخ خواهد ماند. در تاریخی که نابودی و برچیده شدن بنیان تمام اشرار را در بر خواهد داشت.

از: Tahoora27-  الا یا اهل العالم انا المهدی المنتظر. انا صمصام المنتقم. سپس رو به کربلا می‌کند و صدا می‌زند؛ الا یا اهل العالم انّ جدّی الحسین قتلوه عطشانا
یا علی یا مهدی

از: aliebn_abitaleb28- دردنیایی که خون آشامان در پس پرده‌ی ابریشمین تزویر خود را پنهان نموده اند تا جنایات کثیفشان از چشمان تاریخ پنهان بماند، حتی واژه‌ها هم معنای خود را گم میکنند. حقوق بشر معنایش شیون مرگبار زنانی است که سقف خانه بر سرشان آوار شده است. کودکان که منادیان سرزمین معصومیت هستند تبدیل به موجوداتی میشوند که باید سرهایشان با هر سلاحی هدف گرفته شود تا رویاهای کودکانه باز هم رنگ خون به خود بگیرد. اینان که این چنین به خاک و خون کشیده می‌شوند مسلمانانی هستندکه چشم انتظار صلح و عدالت هستند. باور کنیم قلب مولایمان درآتش این مصایب میسوزد...

از: m.hoseininia29- اگر مسلمین مجتمع بودند، هر کدام یک سطل آب به اسرائیل می‌ریختند او را سیل می‌برد. (بیانات امام خمینی (ره) در دیدار با وزیر خارجه سوریه ، صحیفه نور ،ج 8 ،25/5/58 ، ص 236 – 235)

از: سرباز امام زمان30- این بقیة الله، این صمصام المنتقم، این طالب بدم المقتول بکربلا،  أَیْنَ الْمُعَدُّ لِقَطْعِ دابِرِ الظَّلَمَةِ؟،  أَیْنَ الْمُرْتَجى لِإِزالَةِ الْجَورِ وَالْعُدْوانِ؟ أَیْنَ الْمُدَّخَرُ لِتَجْدیدِ الْفَرائِضِ وَالسُّنَنِ؟ أَیْنَ الْمُتَخَیَّرُ لِإِعادَةِ الْمِلَّةِ وَالشَّریعَةِ؟ أَیْنَ الْمُؤَمَّلُ لِإِحْیاءِ الْکِتابِ وَ حُدُودِهِ؟ أَیْنَ مُحْیى مَعالِمِ الدّینِ وَ أَهْلِهِ؟ أَیْنَ قاصِمُ شَوْکَةِ الْمُعْتَدینَ؟ أَیْنَ هادِمُ أَبْنِیَةِ الشِّرْکِ وَالنِّفاقِ؟ أَیْنَ مُبیدُ أَهْلِ الْفُسُوقِ وَالْعِصْیانِ وَالطُّغْیانِ؟ أَیْنَ حاصِدُ فُرُوعِ الْغَىِّ وَالشِّقاقِ؟  أَیْنَ الطّالِبُ بِذُحُولِ الْأَنْبِیاءِ وَ أَبْناءِ الأَنْبِیاءِ؟

آقا جان بی عرضه نیستیم که ساکت نشستیم، منتظریم فقط دست مبارکتون به پرده کعبه بخوره و اذن جهاد بدی تا بنیان ظلم رو تا ابد برچینیم، و میبینم اون روزی رو که قطره قطره ی خون تمام مظلومین دنیا از اولین تا آخرین رو به اذن الله و به اذن مولامون میگیرم . "الهم عجل لولیک الفرج"

از: amin57631- مطلب اول
جهان زیباست. سرشار عشق محبت صداقت صفا سبزی. زندگی جریان جاری زیباییهاست. اما دیر زمانیست ارزشمندترین گلهای جاری این جهان زمستان را زمستانی اند . بی بهار و نوازش نفس زندگی. اما جوانه‌های امید ساقه‌های باران خورده نوازشگر چشمهاست. باغبانی رامنتظرند که از سلاله زیبایی هاست. باز جریان سبز زندگی جاری اما دیگر زمستان نفس نمی‌کشد نفس گرم باغبان...

مطلب دوم
سلام سلامی گرم به وسعت سردی روزهای سبز قدس عزیز. به وسعت تمام لبخندهای قلب غمگینت و آسمان آبی نگاهت پرنده سپید بالم. ای کاش نامردان روزگار پرواز پرنده‌های زیتون را بال نمی‌گسستند تا تو بنوازی سرود عشق، دوستی و محبت. کاشانه ات زیباییها را به ارمغان می‌آورد گر می‌گذاشتند. اما تو در تاریکی بزرگ شدی نازیباییها دیدی شبنم اشک در بارانی چشمانت نشست.
کبوتر سپید بالم! با نازیباییها بساز و پرواز سبز بیاموز روزی آسمان کشورت عاشقانه به تماشا می‌نشیند پرواز آزادی ات را. روز سبز انتظار. به امید ...

از: سمیه . مرودشت . فارس( shahid313)32-  با آغاز این جنگ نابرابر و در سایه سکوت نامردان به ظاهر مرد عرب و غیرعرب که خود را به خواب زده اند و گویی مصداق آیه صم بکم عمی فهم لایرجعونند. آنان چقدر در باطل خویش متحدند، تا به امروز برایتان برای کودکانتان و مادرانتان موفقیتهای عظیم در جنگ را دعاگو بودم از امروز اینگونه دعا میکنم که خداوندا ما را درصف مقاومت متحدنما و یاریگر باش تا زمین را به لطف خودت از لوث وجود حزب شیطان پاک نماییم که ان الله لایتغیربقوم الاما بانفسکم و شما مصداق این آیه اید در این زمان ان شاءالله. مرا عهدی است باجانان که تا جان در بدن دارم، هواداران کویش را چوجان خویشتن دانم

از: ghadir
 


33- نمیدانم از کدام سو برمیگردد ولی میدانم بر میگردد او بر میگردد و تمام این ظلم و ستم‌ها و تمام این رنج‌ها را از بین میبرد. او برمیگردد تا بالاخره مردم بفهمند یک حاکم اسلامی کیست بله او برمیگردد تا نجاتمان دهد. او برمیگردد ابلیس را از بین میبرد تا دیگر دشمن انسان‌ها فقط نفس آنها باشد. او برمیگردد تا باری عظیم از دوش بندگان خدا بردارد. آقای ما شما برگرد تا از جانمان، مالمان، نژادمان، کشورمان، پدران و مادرانمان، برادران و خواهرانمان و از دنیایمان برایت بگذریم. فقط برگرد...

از: آرمین 1534- تو همرنگ کدوم گروه شدی؟ من دارم گروه خودمو میشناسم.گروه من یه کتاب داره و یه قائم (عج). اینجا همه جور آدمی هست. قراره غربال بشیم. امیر(ع) میگه ازین انبار آرد فقط به قدر تهیه چند قرص نان باقی میمونه. من امیدوارم و خوش بین میخوام یه ذره کوچیک ازین نان باشم. برنامه شما واسه پاکسازی چیه ؟ اصلا برنامه ای دارین؟

از: m12135- از خدای متعال عاجزانه میخواهم و امیدوارم اتفاقاتی که در کشورهای اسلامی در حال رخ دادن است به ظهور امام خوبی‌ها , سرور و صاحب و مولایمان حضرت حجت ابن الحسن العسگری (عجل الله تعالی فرجه الشریف) منتهی شود و دنیا را از ظلم و ستمی که در آن غوطه ور است نجات دهد و آنرا پر از عدل و داد علوی کند . ان شاء الله

« وَ نُریدُ أَن نَّمُنَّ عَلَی الَّذِینَ استُضعِفُوا فِی الأرضِ وَ نَجعَلَهُم أَئِمّهً وَ نَجعَلَهُمُ الوَارِثِینَ »

از: mahdyar31336- درست وعده داد مولایمان که روزی خواهد رسید که مردم برای پس گرفتن حقشان باید به نزد ظالم بروند... آری حکایت این روزهای غزه این است؛ حکایت زجه‌ی جهانیان این است. بیایید دست طلب از ظالمان برکشیم و برای روضه‌های سرورمان ناله باشیم و برای سوز هل من ناصرش چاره باشیم. آری ما از نسل عاشوراییم و فرزندان کربلا و آموخته اند به ما که چگونه باید کربلایی عمل کرد و عاشورایی ماند.

اگرچه سینه هایمان فراخ سوزهای مادران و گوشهایمان آشنا به گریه‌ی کودکان اما برای ناله هایمان زبان‌ها قاصر است و چه حکیمانه جمله ایست که بتوان به آن بسنده کرد: "کل یوم عاشورا و کل ارض کربلاء"

از: amin amin

37- به کودک فلسطینی:
می‌آید آن روزی که در سایه منجی قلب هایمان نفسی آرام بکشد. روزی که دیگر هیچ ستمگری نخواهد خندید. و آسودگی برای ابد برای ما خواهد بود. خوب گوش کن صدای پای اسبش را می‌شنوی، او که رفت طوری عدالت را به صلابه کشیدند که دیگر حتی درد را به مساوات تقسیم نکردند! که سهم تو با تمام کودکیت برابر سهم هزار گردن کلفت شد. ببخش که شانه‌های کوچکت افتاد از بس که بار بی لیاقتی ما را برای داشتن امام کشیدی، بی صاحب ماندیم و هجوم آورند به ما و تو در صف اول هزار تکه شدی و هنوز ایستاده ای. ولی چشم هایت را ببند به زودی از کهوف بیرون می‌آیند آنهایی که ظالم را سر جایش می‌نشانند.

از: هست و نیست38- سلام برادرای من.سلام خواهرای من.سلام هم وطنای من.من به عنوان یه مسلمان به داشتن همچین برادرها و خواهر هایی افتخار میکنم.به شجاعتتون.به صبرتون.به مقاومتتون.هر دفعه بعد از نماز واستون دعا میکنم که خدامون به بازوهاتون قدرت بده و به قلباتون ایمان. ان شاالله که امامون زودتر میاد و با هم از وطنمون و دینمون دفاع میکنیم. میخوام بدونید که ما پشتتونیم... بخدا قسم که پشتتونیم.... وطن همه‌ی ما یکیه و اون وطن اماممونه.....

ن.ب 16/5/1393

از: یار مهدی...به امید خدا39- قصه از آنجا شروع شد که فوتبالیست‌های دلاور جام جهانی بیشتر رخ نمایاندند تا شما, و مردم جهان آنقدر که نگران گل خوردن تیمشان بودند... بماند! درد اینجاست که درد را نمیشود به هیچکس فهماند. درد اینجاست که پسرکی جواب سوال تمسخرآمیز "از سوریه چه خبر" دوستش را با جمله تمسخرآمیزتر "ویزایم جورنشد" پاسخ میدهد. درد و قصه را کنار بگذاریم به واقعیت آوارگی امام زمانی میرسیم که چشم به دست دعای شیعیانی دارد که به گناه آلوده شده. واقعیت نزدیکی ظهوریست که اندک نفری حاظرند پایش خون دهند. ای اندک منتظران مهدی(عج)... خدا قوت.

از: ظهدا40- نه انقدر دامنه لغات گسترده ای دارم که عمق فاجعه را شرح دهد و نه انقدر قلمم روانست تا خواننده را به تفکر وادارد فقط اعتقادی محکم به منجی مقتدری دارم که خوب میدانم تنها راه حل این ماجراهای مرگبارست. مولای من این بار ما شیعیانت بیش از پیش دست به دامانت میشویم تا بازگردی... زجه میزنیم و ناله سر میدهیم و با سیل اشکهایمان سعی در هموار کردن راه آمدنت را داریم تا کودکان بلاد غرقه به خون دوباره لبخند زنند.

آری ای پسر فاطمه، با تمام وجود تو را لبیک میگوییم زیراکه تو شاه کلید تمامی این درهای پولادین بسته هستی. ما دیدارت را نزدیک میبینیم. بگذار یزیدوارها ان را دور بپندارند.

از: فائزه


41- سلام بر شما ای برادران و خواهران عزیزم در غزه، بدانید که دیدگانم از مظلومیت شما‌ تر، قلبم از ظلم بر شما فشرده و دستانم از خشم و برای دفاع از شما و اسلام مشت شده. ای عزیزان ملت ایران همچنان سربلندانه مقاومت کنید و بدانید فرج نزدیک است و خورشید امامت به زودی طلوع خواهد کرد و آن روز است که بشریت در آرامش فرو خواهد رفت. آن روز دیگر ظلمی نخواهد بود که چشم کودکی را‌ تر کند و قلبی نخواهد بود که از ظلم فشرده شود. آنگاه نوری بر جهان حکومت خواهد کرد که از کراماتش دلهایمان پر نور خواهد شد و قدس به همراه مردمانش در جهان خواهد درخشید. نصر من الله و فتح قریب

از: نجفی


42- الله اکبر الله اکبر حسبنا الله و نعم الوکیل- این تنها چیزیست که میگوید، تنها چیزی که میتواند بگویند، چرا که امیدش فقط به یک معبود است، امید مادری که کودک بی جانش را در آغوش دارد، پدری که فرزند قطعه قطعه شده اش را دفن میکند. آقا جان، پس کی می‌آیید؟ دنیا منتظر و نیازمند شماست، قول میدهیم با جان هایمان و بدن‌های قطعه قطعه شده مان از شما حمایت کنیم. دیگر طاقت این انتظار و این چشمان اشک آلود و این بی صاحب بودن را نداریم.


از:  یه دل شکسته 

خدایا! از کودکی آموخته ام درد دلم را فقط با تو در میان بگذارم، از کودکی این را می‌دانم که تنها دست گره گشای گره‌های خورده بر دل ما تو هستی. خدایا! تو ریختن خون علی اصغر(ع) بر زمین را نپسندیدی، گفتی اگر بر زمین بریزد زمین و زمان را برهم می‌زنم

 خدایا! چقدر صبور شده ای! نزدیک به سی و چند روز است که علی اصغر‌های امام زمانمان تکه تکه بر زمین می‌افتند و خون هایشان زمین غزه را سیراب کرده. خدایا پس کِــــی؟ کِی اذن قیام می‌دهی به منتقم کربلا؟ ای فریادرس فریاد خواهان، یک حسین(ع) لازم است تا خونِ علی اصغرها را به آسمان بپاشد و علی وار بر صف دشمنان کودک کُش بتازد. خدایا! تو را جان زینب(س)، حسینِ زمان را به ما برگردان.
مهدی زهرا بیا

از: نسرین

کلید واژه های مطلب: قیام   قلم   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.