پرچم تروریستها در کنار پرچم صهیونیستها در سوریه

پرچم تروریستها در کنار پرچم صهیونیستها  در سوریه shia muslim                   
رسانه‌های رژیم صهیونیستی از سیطره گروههای تروریستی در سوریه بر منطقه مرزی قنیطره استقبال کردند.

به گزارش مصاف، نبرد ارتش سوریه با گروه تروریستی موسوم به "جبهه النصره" در حومه قنیطره در فاصله چند متری اراضی اشغالی ادامه دارد. ارتش سوریه حملات توپخانه ای گسترده ای علیه مواضع گروههای مسلح آغاز کرده است.

کانال 10 رژیم صهیونیستی در گزارشی تأکید کرد که پرچم گروههای تروریستی در سوریه در فاصله چند متری پرچم این رژیم در نقطه تماس مرزی برافراشته شده است.

با شدت گرفتن درگیریها، نیروهای سازمان ملل مستقر در منطقه قرارگاههای خود را ترک کرده و به اراضی اشغالی گریختند. عناصر جبهه النصره نیز تجهیزات آنان را سرقت کردند.

"آلون بن دیوید" تحلیلگر مسائل راهبردی و نظامی کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی در این رابطه گفت: "در حال حاضر هیچ خصومتی بین ما و جبهه النصره وجود ندارد. طی هفته گذشته یک روزنامه نگار آمریکایی که توسط آنها ربوده شده بود به ما تحویل داده شد و بسیاری از زخمیهای آنها در بیمارستان صفد اسرائیل درمان می شوند."

وی بار دیگر تأکید کرد: "میان ما و آنها هیچ گونه دشمنی وجود ندارد."

بن دیوید خاطرنشان کرد: "گروههایی که با ارتش سوریه در حال نبرد هستند از قانون خاورمیانه تبعیت می کنند. دشمن دشمن من، دوست من است. آنها اسرائیل را دشمن نمی دانند. آنها همه قوای خود را برای رویارویی با نیروهای اسد متمرکز کرده اند."

این کارشناس صهیونیست اظهار داشت: " نیروهای اسد همه توان خود را برای راندن مخالفان از قنیطره و بسط سیطره خود بر این منطقه بکار می بندند."

منبع: العالم

کلید واژه های مطلب: پرچم   تروریستها   در   کنار   پرچم   صهیونیستها      در   سوریه   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.