شاخ بز، کالای وارداتی از مغرب به اراضی اشغالی!

شاخ بز، کالای وارداتی از مغرب به اراضی اشغالی! shia+muslim                   
طبق اعلام مرکز آمار رژیم صهیونیستی، این رژیم " شاخ بُز " را از مغرب وارد می‌کند تا از آن در اعیاد خود استفاده کند .

به گزارش مصاف، "شاخ بز" از جمله کالاهایی است که رژیم صهیونیستی در کنار دیگر کالاهای مورد نیاز خود از مغرب وارد می کند. سایت مغربی "هسپرس" در گزارشی تأکید کرد که صادرات این کشور به رژیم صهیونیستی از ژانویه تا جولای 2014 در مقایسه با مدت مشابه سال 2013 افزایش یافته است؛ و طبق اعلام مرکز آمار رژیم صهیونیستی، این رژیم " شاخ بُز " را نیز از مغرب وارد می کند تا از آن در اعیاد خود استفاده کند .

طبق این آمار ؛ تولیدکنندگان مغربی مواد غذایی و به ویژه فراورده‌های تهیه شده از گوشت ماهی را نیز به اراضی اشغالی صادر می کنند، به صورتیکه بخش عمده صادرات مغرب به صهیونیستها را مواد غذایی تشکیل می دهد .

مرکز آمار رژیم صهیونیستی اذعان کرد، مغرب 540 هزار کیلوگرم انواع ماهی و خاویار به ارزش بیش از 2 میلیون و 300 هزار دلار، 364 هزار کیلوگرم غذاهای محلی به ارزش 467 هزار دلار و تعداد زیادی شاخ بز به ارزش 17 هزار دلار به این رژیم صادر کرده است.

رژیم اشغالگر قدس همچنین بیش از 500 هزار کیلوگرم زیتون را به ارزش یک میلیون دلار از مغرب وارد کرده است .
مرکز آمار این رژیم حجم مبادلات تجاری خود با مغرب را بیش از 10 میلیون دلار در هفت ماه گذشته سال 2014 اعلام کرد.

مغرب نیز در ماه جولای 2014 مواد و کالاهایی به ارزش 400 هزار دلار از رژیم صهیونیستی وارد کرده است، در حالی که ارزش واردات در مدت مشابه سال 2013 یک میلیون و800 هزار دلار بود.

منبع: العالم

کلید واژه های مطلب: شاخ   Ø¨Ø²ØŒ   Ú©Ø§Ù„ای   ÙˆØ§Ø±Ø¯Ø§ØªÛŒ   Ø§Ø²   Ù…غرب   Ø¨Ù‡   Ø§Ø±Ø§Ø¶ÛŒ   Ø§Ø´ØºØ§Ù„ÛŒ      shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.