حمله صهیونیست‌ها به نمازگزاران در مسجد الاقصی

حمله صهیونیست‌ها به نمازگزاران در مسجد الاقصی shia muslim                   
نظامیان رژیم صهیونیستی به گروهی از زنان و جوانان فلسطینی در نزدیکی باب حطه در مجاورت مسجد الاقصی حمله کرده و آن‌ها را به زور از این مکان بیرون راندند.

به گزارش مصاف، نظامیان رژیم صهیونیستی روز سه‌شنبه به ده‌ها نفر از نمازگزاران زن و مرد فلسطینی حمله کرده و مانع از ورود آن‌ها به مسجد الاقصی شدند.

براساس این گزارش، نظامیان رژیم صهیونیستی به طور ناگهانی به گروهی از زنان و جوانان فلسطینی در نزدیکی باب حطه در مجاورت مسجد الاقصی حمله کرده و آن‌ها را به زور از این مکان بیرون رانده و به سمت آن‌ها گاز اشک آور شلیک کردند که در نتیجه شماری از نمازگزاران زخمی شدند.

همچنین پلیس رژیم صهیونیستی نیز یک نمازگزار زن فلسطینی را به زود از محوطه‌های مسجد الاقصی بیرون راند.

نظامیان رژیم صهیونیستی دکتر «حکمت نعامنه» مدیر موسسه «عمران و بازسازی مسجد الاقصی» را که اخیرا به دستور «موشه یعلون» وزیر جنگ صهیونیستی تعطیل شد، هنگام ورود به مسجد الاقصی از طریق باب المجلس بازداشت کردند.

در همین راستا، مدیر مسجد الاقصی محاصره این مسجد مبارک از سوی نیروهای پلیس صهیونیستی و بستن درهای آن به روی نمازگزاران در آستانه فرا رسیدن اعیاد یهودی را به شدت محکوم کرد.

«شیخ عمر کسوانی» خاطر نشان کرد که سازمان اوقاف از پلیس رژیم صهیونیستی خواسته باب المغاربه را به روی شهرک نشینان صهیونیست بسته و مانع از تعرض آن‌ها به مسجد الاقصی شود و به نمازگزاران اجازه دهد آزادانه وارد این مسجد شوند تا به اقامه نماز و عبادت و راز و نیاز با خالق خویش مشغول شوند.

وی بهانه‌های پوچ و واهی دشمن صهیونیستی برای بستن دروازه‌های مسجد الاقصی به روی نمازگزاران را به شدت محکوم و تاکید کرد که هدف از این ادعاهای بی‌اساس اتخاذ تصمیمات جائرانه علیه مسجد الاقصی و تمامی مسلمانان است. این در حالی است که رژیم صهیونیستی از ورود مسلمانان به مسجد الاقصی به بهانه سنگ اندازی به سمت شهرک نشینان صهیونیست در ایام اعیاد یهودی ممانعت به عمل می‌آورد.


منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: حمله   صهیونیست‌ها   به   نمازگزاران   در   مسجد   الاقصی   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.