معاون بین‌الملل رهبر انقلاب: نظم نوین جهانی یعنی ملت‌ها سیاهی لشکر آمریکا شوند

معاون بین‌الملل رهبر انقلاب: نظم نوین جهانی یعنی ملت‌ها سیاهی لشکر آمریکا شوند shia muslim                   
حجت‌الاسلام قمی تصریح کرد: غرب سیاهی لشکر آمریکا شدن ملت‌های دنیا را به عنوان پیوستن به نظم جهانی نام گذاری کرده است.

به گزارش مصاف،  معاون بین الملل رهبر معظم انقلاب در آیین افتتاح همایش بین‌المللی افق نو در هتل لاله تهران بیان کرد: امروزه دیگر قدرت نرم و سخت تاثیر چندانی ندارند، بلکه آنچه تاثیر گذار است قدرت معنایی می باشد، یعنی آنچه که ذاتا قدرت دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین قمی افزود: بر همین اساس امروز بزرگترین تهدید برای صهیونیست ها همین قدرت معنایی ما است، لذا باید از این توان به نحو احسن مراقبت نماییم، زیرا کم نیستند قدرت‌هایی که می‌خواهند ما را از این قدرت معنایی خلع کنند.

وی گفت: انتظار آنست که رسانه ها بر اساس منافع ملت ها برنامه ریزی نمایند، ولی در عمل در خدمت کمپانی های اقتصادی تمامیت خواه در آمده اند. امروز امپراتوری های عظیم رسانه ای و خبری در اختیار کسانی قرار گرفته اند که به دنبال فضیلت ها نیستند، بلکه صرفا منافع نامشروع خویش را دنبال می کنند.

حجت‌الاسلام قمی تصریح کرد: برهمین اساس منافع آنان حکم می‌کند که مسلمانان را تروریست نشان دهند یا بدنبال مظلوم جلوه دادن رژیم صهیونیستی باشند.

معاون رهبر انقلاب تصریح کرد: منافع نظام سلطه می طلبد که امروز همه کشورهای غربی در مقابل یادمان کوره های آدم سوزی ادای احترام کنند و خود را بدهکار داستانی بدانند که معلوم نیست اتفاق افتاده باشد، البته نه به این دلیل که دلشان برای وقوع چنین اتفاقی سوخته باشد بلکه برای توجیه حمایت هایی که غرب از رژیم صهیونیستی می کند.

وی ادامه داد: منافع آنان می طلبد که رسانه های غربی علیه ایران جنگ به راه اندازند و تا حد ممکن میان ملت ها فاصله بیندازند. رسانه های سلطه جهانی جاده یک طرفه ای شده‌اند که سعی می کنند درک ملت ها از یکدیگر را به حداقل برسانند.

معاون بین الملل رهبر معظم انقلاب بیان کرد: اگر ملت و دولت آمریکا درک واقعی از دیدگاه های ملت ایران داشته باشند بسیاری از سو تفاهم ها برطرف شده و بسیاری از گره ها باز می‌شوند.

وی اضافه کرد: اگر آنان با مردمسالاری ما و رابطه ای که ملت ایران با رهبر خویش دارند آگاه شوند، اگر از جایگاه زن در نظام جمهوری اسلامی اطلاع داشتند باشند و اگر بدانند که 60 درصد دانشجویان و30 درصد استادان دانشگاه های ما زنان هستند و بسیاری از زنان در رده های سرتیپی و سرلشگری نیروهای مسلح ایران خدمت می کنند؛ خیلی از سوء تفاهم ها حل می شود.

حجت الاسلام قمی گفت: اگر بدانند که علمای دینی ما تولید، انباشت و بهره برداری از سلاح های کشتار جمعی را حرام اعلام کرده‌اند و بدانند که برنامه هسته ای صلح آمیز ما فقط سه حوزه کشاورزی، پزشکی و تولید نیرو را دنبال می‌کند، بسیاری از دیدگاه‌های منفی‌شان برطرف خواهد شد.

وی تصریح کرد: هدف این همایش بررسی این موضوع است که چگونه می توان مقاومت را در بین ملت ها گسترش داد، آنان را تشویق به مقاومت کرد و اخبار مقاومت را در دنیا منتشر کرد.

معاون بین الملل رهبر معظم انقلاب افزود: باید از خودمان بپرسیم چرا ملت آلمان تاکنون بالغ بر 150 میلیارد دلار خسارت بابت اتفاقی که معلوم نیست رخ داده باشد به صهونیست ها پرداخت کرده است و با این وجود هنوز هم مدیون آنان است.

حجت الاسلام قمی یادآور شد: حضور اوباما در صحنه تا مدتی جذابیت گذشته حکومت آمریکا را به آنان برگرداند، ولی وقایع پس از آن دوباره همه چیز را خراب کرد بویژه حمایت بی چون و چرای حکومت آمریکا از کودک کشی اسراییلی ها و واکنش جدی که ملت های دنیا به این جنایات از خود نشان دادند.

وی ادامه داد: امروز در حالی شاهد شکست های پی در پی رژیم صهیونیستی به عنوان نماد نظام سلطه در منقطه و در مقابل ملت ها هستیم که بنیانگذار این رژیم گفته بود زمانی که اسراییل اولین شکست نظامی را بخورد، روند زوال آن آغاز خواهد شد.

معاون بین الملل رهبر معظم انقلاب گفت: جهان در حال حاضر در شرایط عبور از یک پیچ مهم تاریخی است و مردم دنیا از اینکه به فرمان چند قدرت خاص باشند خسته شده اند، زیرا پایه حکومت آنها سلطه فکری آمریکایی ها، تقدم منافع رژیم صهیونیستی و تحقیر کردن ملت ها است، از نظر آنان پیوستن به نظام جهانی سیاهی لشکر آمریکایی ها شدن است.

حجت الاسلام قمی بیان کرد: اگر افکار عمومی ملت ها بفهمند حقیقتا چه در دنیا می گذرد، طلسم صهیونیست ها شکسته خواهد شد، باشگاه های قدرت باید با توجه به تنوع فرهنگ های ملل مختلف شکل بگیرند، نظم نوین جهانی باید بر اساس حقیقت و نه دروغ شکل بگیرد و شورای امنیت سازمان ملل متحد به شورای صلح جهانی تبدیل شود.

وی خاطرنشان ساخت: در آینده شاهد جهانی خواهیم بود که در آن حق وتو معنا ندارد و پارلمان و رسانه‌های اروپایی در آن با صراحت از جنایت های رخ داده در گوانتانامو و ابوغریب سخن خواهند گفت و شنود گسترده تلفن های مردم کشورهای مختلف جهان توسط آنان را به عنوان یک جاسوسی آشکار محکوم خواهند کرد.

معاون بین الملل رهبر معظم انقلاب صحبت های خویش را با مطرح کردن این پرسش پایان داد، که باید پرسید: گروه تروریستی داعش مگر چقدر امکانات و نفرات دارد که برای نابودی آن به پانصد میلیارد دلار بودجه و چنین ائتلاف گسترده ای نیاز باشد(؟!).

منبع:  ابنا

کلید واژه های مطلب: معاون   بین‌الملل   رهبر   انقلاب      نظم   نوین   جهانی   یعنی   ملت‌ها   سیاهی   لشکر   آمریکا   شوند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.