پیشگویی خاخام یهودی

پیشگویی خاخام یهودی shia+muslim                   
جهان به زودی ، در اثناء سال 2014 میلادی، شاهد هرج و مرج شدیدی خواهد شد که در نتیجه آن همه مردم عالم به جز یهودیان ساکن اسرائیل، نابود می‌شوند.

به گزارش مصاف به نقل از  ادیان نیوز، اخیرا فیلمی در یوتیوب منتشر شده که در آن "نیر بن أرتسی” خاخام بزرگ شهر قدس، در سخنرانی هفتگی خود بیان داشته که به زودی مردم مصر گرفتاری عذاب الهی شده و از گرسنگی و قحطی همدیگر را می‌خورند تا اینکه به کلی نابود شوند.

این خاخام بیان داشت همانگونه که خداوند عذاب را بر فرعونیان مسلط کرد و آنان را گرفتار ملخ و شپش و آن خون معروفی که وصفش در تورات نیز آمده، کرد، به زودی مردم مصر نیز گرفتار "قحطی و گرسنگی” خواهند شد، به گونه ای که حتی پناه بردن آنها به ایالات متحده هم سودی برایشان نداشته و نجاتشان نمی‌دهند.

وی در ادامه افزود که جهان به زودی ، در اثناء سال ۲۰۱۴ میلادی، شاهد هرج و مرج شدیدی خواهد شد که در نتیجه آن همه مردم عالم به جز یهودیان ساکن اسرائیل، نابود می‌شوند.

او اشاره کرد که تمام جهان گرفتار زلزله و سرما و طوفان‌های سخت می‌شود و در جای جای عالم، اعتراضات مردمی و ناآرامی‌های مدنی و رشدنرخ آمار آدمکشی و قتل افزایش می‌یابد و تمامی این رخدادها، بشارت نابودی عالم را می‌دهد.

وی در پایان از تمامی یهودیان عالم خواست برای نجات جانشان از این نابودی جهانی به سرزمین اسرائیل مهاجرت کنند.

کلید واژه های مطلب: پیشگویی   Ø®Ø§Ø®Ø§Ù…   ÛŒÙ‡ÙˆØ¯ÛŒ   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.