از تابلوی ضد عاشورا تا تبلیغ برای امام حسین علیه السلام

از تابلوی ضد عاشورا تا تبلیغ برای امام حسین علیه السلام shia muslim                   
با نزدیک شدن روز عاشورا پلاکارد و تابلوهایی در برخی مناطق شهرهای مختلف عربستان سعودی و به ویژه ریاض که پایتخت سعودی است نصب می‌گردد که بر روی آن نوشته شده: عاشورا روز شادی و سرور است.

 

به گزارش مصاف، با نزديک شدن ماه محرم الحرام و عاشوراي حسيني عليه السلام، پيروان فرقه ضاله وهابيت نيز نفرت و کينه خود را بيش از پيش نسبت به اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام به ويژه سيد و سالار شهيدان حضرت أبا عبدالله الحسين عليه السلام بيشتر نشان مي دهند.

در حالي که يکي از بهترين انسان هايي خداوند متعال بر روي کره خاکي آفريده در روز عاشورا به شهادت رسيد اما وهابيون يکي از اصلي ترين اعتقاداتشان در اين باره آن است که آنها روز عاشورا را روز شادي و سرور مي دانند از همين رو تلاش مي کنند در چنين روزي جشن بگيرند و خوشحال باشند.

بر همين اساس با نزديک شدن روز عاشورا پلاکارد و تابلوهايي در برخي مناطق شهرهاي مختلف عربستان سعودي و به ويژه رياض که پايتخت سعودي است نصب مي گردد که بر روي آن نوشته شده: عاشورا روز شادي و سرور است.

اين اقدام ضد شيعي در حالي صورت مي گيرد که از سوي ديگر پيروان و عاشقان اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام در أيام محرم الحرام در اقدامي تبليغات و با هدف ترويج فرهنگ عاشورا، تعدادي از تابلوهاي تبليغاتي شهرهاي اروپايي را اجاره کرده و بر روي آن عبارت هايي در دفاع از سيد و سالار شهيدان، حضرت امام حسين عليه السلام و در مورد مظلوميت ايشان قرار مي دهند تا شايد از اين طريق وجدان انسان ها را تکان داده و آنها را به راه راست هدايت کنند.

نکته جالب اين است که در عربستان سعودي که خود را سکان دار و پرچم دار جهان اسلام مي داند، چنين به دستگاه امام حسين عليه السلام بي اعتنايي و اهانت مي شود در حالي که در شهرهاي اروپايي که از نظر مسلمانان بلاد کفر به شمار مي رود، شيعيان آزادانه براي اول مظلوم کربلا، حضرت أبا عبدالله الحسين عليه السلام تبليغ مي کنند.


منبع: شيعه آنلاين

کلید واژه های مطلب: از   تابلوی   ضد   عاشورا   تا   تبلیغ   برای   امام   حسین   علیه   السلام   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.